100 nápadů a novinek manikúry 2018 pro relaxaci u moře

Léto je úžasná doba roku, kdy se vše kolem mění. Dívky si trochu odvážnější a otevřené oblečení, vybrat si plavky a naplánovat si dovolenou u moře. Dokonce i nápady na design nehtů jsou stále živější, pestřejší a nasycené. Proto nyní navrhujeme zvážit všechny nejmódnější možnosti manikúry na moři, které budou relevantní v roce 2018.

Manikúra na moři: módní trendy 2018

Především si všimneme, že tento rok můžete bezpečně experimentovat a realizovat jakoukoliv myšlenku, která vás napadne. To je opravdu skvělé, protože můžete dát svobodu své fantazii a dělat to, co se vám líbí. Hlavní je držet se přirozeného tvaru nehtů. Díky tomu bude každý design vypadat velmi atraktivně.

Samostatně stojí za to hovořit o odstínech. Samozřejmě je poměrně málo možností, ale stále existují ty, které budou nejvhodnější. Především se jedná o všechny odstíny modré a žluté. Pro mnohé jsou spojeni s jemným sluncem, horkým pískem a mořskými vlnami. Tato kombinace odstínů doplní jakýkoliv outfit, včetně večera.

Samozřejmě, že bílé a zelené barvy, které vypadají luxusně společně a sólo, neztrácejí svou popularitu. Navíc mohou být bezpečně kombinovány s jinými tóny. Růžová, červená, oranžová - je těžké si představit letní manikúru bez těchto barev. Jsou jistě jasné,nasycené, chytlavé, ale přece jen je to nutné v klidu.

Nejštýlovější nápady manikúry na moři 2018

Jak bylo uvedeno výše, tento rok můžete plně důvěřovat svému vlastnímu vkusu při výběru designu pro nehty. Pokud ale stále pochybujete, podívejte se na výběr nejrelevantnějších nápadů, mezi nimiž si každý vybere vhodnou možnost.

Francouzská manikúra

Klasické řešení bude vždy v módě, bez ohledu na sezónu. Milovníci této možnosti proto nemusí měnit své návyky. Ale stále nabízíme trochu stranou od standardního řešení a přidáme nádech modernosti. Například, aby barva verze nátěru nebo jen ozdobit alespoň dva hřebíky. V tomto designu, nejen květinový vzor vypadá skvěle, ale také různé kreslené postavičky nebo námořní tisk.

Manikúra v námořnickém stylu

\ t Pokud jde o manikúru na moři, mnoho z nich jsou jistě pruhy, lodě a ruční kola. To není překvapující, takže neváhejte dělat takové obrázky na nehty. Pokud je to žádoucí, může být takový design proveden i doma. Ti, kteří mají umělecký talent, budou velmi snadno zobrazovat loď na nehtech. To lze provést i speciálními nálepkami nebo razítkem. Každá možnost dává jiný výsledek, ale přesto vypadají skvěle a jsou skvělé pro relaxaci na moři.

Tak krásnávzhled a další kresby v námořním stylu. Například palmy při západu slunce, mořské vlny, racky a další. Taková manikúra by byla vhodná v kteroukoli denní dobu a určitě ideální pro váš šatník na léto.

Pro ty, kteří jsou blázni z potápění, doporučujeme zdobení měsíčku vhodným vzorem. Mohou to být ryby, hvězdice a korály, stejně jako jednoduché mušle. V případě potřeby je lze kombinovat a vytvořit celou kompozici. Navzdory jednoduchosti takových obrazů vždy přitahují zvláštní pozornost ostatních.

Tropický vzor

\ t

Skutečný hit z roku 2018 lze právem nazvat tropickým vzorem. Velkolepé zelené listy vypadají neuvěřitelně krásně v kombinaci s bílými, černými a žlutými květy. Nezáleží na tom, zda je kresba minimální nebo minimální. Každá z možností bude vhodná. Navíc, to je často kombinováno se vzorem plameňáků, kvůli kterému design se stane opravdu pláží, léto. To také vypadá docela zajímavé s barevnými pruhy a zajímavé nápisy. Ať si vyberete jakoukoli možnost, ujistěte se, že je to určitě v trendu!

Ovoce

Rozhodně každý čeká na různé druhy ovoce a bobulí. A co dekor nehtů tak šťavnatý, jasný vzor? Dokonce i jednoduchý monochromatický nátěr bude vypadat mnohem atraktivněji, pokud ozdobíte jeden nebo dva nehty takovým vzorem. Meloun, citron,hrozny, jahody, banány, kiwi, ananas - všechny tyto plody a bobule vypadají skvěle na nehtech, dokonce i v kombinaci s francouzskou manikúrou. A není vůbec nutné vytvářet přirozené obrazy. Stylový vzhled pop art obrázky, které skutečné ženy módy ocení!

]

Světlá manikúra na moři 2018

Ti, kteří nemají rádi kresby na nehtech, je nemusí nutně letos dělat. Vyberte si nejvhodnější a nejpohodlnější variantu pro sebe. Například kombinace několika odstínů stejné barvy vypadá úžasně krásně. Pokud chcete, můžete vytvořit přechod nebo abstraktní design. Taková rozhodnutí by byla vhodná nejen na moři, ale iv městském životě.

Jako dekor můžete bezpečně používat kamínky, tření, flitry, flitry a mnoho dalšího. Tyto prvky pomáhají doplňovat manikúru a zaměřují se na několik nehtů.

Ventilátory s jasným designem doporučují podívat se na velmi neobvyklé výkresy. Může se jednat o koktejly, sklenku šampaňského nebo dokonce zmrzlinu.

Design ve stylu pop-artu není o nic méně originální. Určitě přitahuje pozornost, takže buďte připraveni na komplimenty.

Skuteční snílci jsou povzbuzováni, aby vytvořili vizualizační tabuli. Nabízíme, aby tyto výkresy byly aplikovány na nehty, takže váš sen bude vždy v dohledu. Mohlo by to být letadlo,slavná památka jako Eiffelova věž, jachta, krásné auto a další. Takové výkresy jsou skvělou alternativou ke standardním variantám.

Vyberte si své oblíbené nápady, nechte se inspirovat výběrem stylových designů a oživte své nápady. Dovolená na moři je ideální pro experimenty s manikúrou.

Jaký design si vyberete pro dovolenou u moře? Sdílejte své možnosti v komentářích.