Aktuální nápady na design mandlových nehtů 2018

Manikúra je již dlouho důležitou součástí obrazu dívek. Každý rok existují nové styly designu a designu nehtů, ale stále hodně záleží na zvoleném tvaru. V roce 2018 doporučujeme věnovat pozornost tvaru mandlí. Stala se skutečným trendem, takže i jednoduchý monofonní povlak na těchto nehtech vypadá skvěle.

Mandlové nehty: vlastnosti a trendy 2018

Na rozdíl od jiných druhů jsou mandlové nehty považovány za klasické a nejuniverzálnější. Koneckonců, je vhodná pro téměř každou ženu. Tyto měsíčky mohou být nejen dlouhé, ale také krátké. Každá varianta vypadá svou vlastní přitažlivostí.

Je třeba poznamenat, že tato forma měsíčku vizuálně opravuje ruce, dělá prsty rafinovanějším. Proto je tato možnost skvělým řešením pro dívky s baculatýma rukama. Ale majitelé tenkých a dlouhých prstů by neměli pěstovat mandlové nehty, které jsou příliš dlouhé. Faktem je, že budou vypadat příliš prodlouženě. Mnohem atraktivnější bude vypadat průměrná délka nehtů.

Máte-li v plánu dát mandlový tvar nehtům doma, mohou být potíže. Zvláště pro ty, kteří už dlouho vyrábějí čtvercové měsíčky. Proto buďte trpěliví a pracujte. Nejdříve je třeba sladit nehty na délku a dát jim čtvercový tvar. V případě potřebyproces buff odstranit hrboly na nehty talíř.

Až poté jemně odstraňte hranaté rohy. Snažte se odříznout stejné množství na každé straně tak, aby nehty byly co nejpodobnější. Pomocí pilníku na nehty je upravte pod mandlový tvar. Výsledkem je, že všechny nehty by měly vypadat úplně stejně.

Pokud jde o rozsah barev, pro tento formulář neexistují žádná omezení. Takže neváhejte a vyberte odstíny na základě vašich vlastních preferencí. Všimněte si také, že lehké, měkké pastelové odstíny vypadají dobře v každém ročním období. Kromě toho jsou dobře kombinovány s obrazy, včetně celkového luku. Pokud tedy nevíte, kterou barvu zvolit, věnujte pozornost pastelovému barevnému schématu.

Samozřejmě, že v roce 2018 budou také relevantní jasné barvy. Ale nevybírejte bohaté, neonové barvy. Přírodní, přirozené odstíny vypadají mnohem atraktivněji.

Skutečným trendem letošního roku bude řada textur. To je kombinace lesklého laku s matným povrchem. Kovový design také vypadá skvěle. To lze snadno udělat i doma, pomocí broušení, speciální prášek nebo lak se spoustou jisker.

Současné možnosti provedení mandlových nehtů

Tato forma nehtu vypadá velmiatraktivní a ženský. Proto je téměř každá možnost designu perfektní. Ale stále navrhujeme, aby byly zváženy ty nejdůležitější a jejich vlastnosti.

Francouzská manikúra

Pokud sníte o stručném ženském designu měsíčeků, pak je nejlepší francouzská manikúra. Nejuniverzálnější design, který je vhodný pro každodenní život a pro zvláštní příležitosti. Navíc není nutné dělat přesně klasickou verzi. Nechte se ustoupit od pravidel a přidejte zajímavý dekor ve formě vzoru, kamínků, korálků nebo jiných prvků. Vypadá to úžasně krásné. Také v případě potřeby můžete vytvořit barevnou bundu ve světlých nebo pastelových barvách.

Design mramoru

Stylový, originální design mramoru je skvělou volbou pro ty, kteří milují něco neobvyklého. Často je kombinován s jinými odstíny. Z tohoto důvodu to vypadá ještě atraktivnější. Pokud jde o další dekor, v tomto případě se prakticky nepoužívá, protože mramorový design je soběstačný.

Manikúra Měsíce

Jednou z nejefektivnějších možností nechtového designu je samozřejmě měsíční manikúra. Tento design je ideální pro pokusy s odstíny a kombinací. Například jednoduchý monochromatický nátěr bude ideální pro každodenní život. Ať je to trochu slavnostní, můžete jednoduše, pokud použijete jiskryna studnách. Také lunární design se často kombinuje s geometrickým vzorem a květinovým potiskem.

Ombreův efekt

Hladký přechod odstínů v manikúrach si vybírá poměrně často. To není překvapující, protože můžete vytvořit lehký, sotva znatelný design a více nasycený nebo dokonce odvážný. Vše záleží zcela na vašich preferencích. Pokud je to žádoucí, může být doplněn kamínky, jiskry nebo jiný dekor.

Módní návrhy

Při konstrukci nehtů se samozřejmě často používají různé vzory. Popularita určitého typu se mění každý rok, takže je důležité sledovat aktuální trendy.

V roce 2018 budou obzvláště oblíbené květinové motivy a květinové motivy. Je to proto, že takové obrazy zdůrazňují ženskost, něžnost obrazu. Navíc, v závislosti na vybraných barvách, bude manikúra vypadat úplně jinak. Rosebuds, jemné sedmikrásky, chryzantémy - nejaktuálnější možnosti. Často však existují i ​​jiné květiny nebo jejich kombinace.

Ti, kteří mají rádi přísné linie, by se měli podívat na geometrický design. Samozřejmě, nejčastěji je vybrán majitelé čtvercového tvaru nehtů. Nicméně, na mandlově tvarovaných nehtech, to vypadá o nic méně atraktivní. Proto můžete bezpečně kombinovat různé pruhy, klikaté a jiné tvary. VariaceJe tu spousta takových designů a každá dívka si bude moci vybrat něco, co bude pro sebe vhodné.

Měsíčníky ve tvaru mandlí jsou skutečným trendem roku 2018. A nezáleží na tom, jaká bude jejich délka. Koneckonců, hlavní věc je sledovat jejich stav, provádět pravidelnou péči a dělat skutečný design.