Aktuální varianty pedikúry šelaku: 100 nejlepších příkladů na fotografii

Dobře udržovaná žena je především tím, kdo se stará o sebe, s vlasy a kůží, a také nezapomíná na manikúru. V každodenním zmatku by neměla být opomíjena a pedikúra. V létě, kdy je čas otevřít boty, jsou nehty na nohou hlavním atributem dobře upravených dám. To je proto, že salon pedikúra postup s moderním povlakem šelaku získává stále větší popularitu v tuto chvíli, protože pravidelné nohy lak je poměrně křehká, a to zejména v létě.

]

Vlastnosti pedikúra šelak

Pokud porovnáte běžný lak, šelak je reprezentován modernějším trvanlivým nátěrem. Vznikla před deseti lety. Pak šelak rychle zaujal vedoucí pozici v žebříčku manikúry a pedikúry. Zvýšená odolnost nátěru zajišťuje přítomnost laku a polymerů v jeho složení. Úplné sušení šelaku je zajištěno ultrafialovou lampou, vyčkejte několik vteřin a uschne.

)

Výhody šelaku nad gelovým polštářem

\ t

V poslední době zaujímá vedoucí postavení v oblasti krásy, a to pedikúra, šelak. Oprávněně získal mnoho srdcí dívek, které chtějí, aby jejich nehty, na nohou, krásné a dobře upravené. Tento nátěr se stal velmi populární mezi dívkami, protože vysoké míry odolnosti, zachování jasných barev po dobu několika týdnů a ochranu nehtové desky z prostředí.

Pokud před dívkamipedikúra šelak může být splněna poměrně zřídka, ale nyní je tento jev poměrně častý. Nyní se tento postup stal velmi přístupným pro všechny třídy obyvatelstva, kosmetické salony aktivně poskytují tuto službu dívkám. Mohou vám také nabídnout stejný postup, pouze s použitím gelu.

Jaký je rozdíl mezi šelakem a gelem?

Ve skutečnosti jsou jedno a totéž. Zmatek vznikl v důsledku skutečnosti, že známá značka CDN vyrobila první gelový lesk, později se jmenovala šelak. Mezi těmito kryty začali lidé vkládat neviditelné hranice. Postupně se rozrostla na obecný nepořádek. Mnozí výrobci tento koncept přijali a nakonec začali vyrábět své osobní výrobky.

Mezi přípravky pro péči o nehty (Shellac a gel polish) se objevily rozdíly, které jsou uvedeny v následujících odstavcích:

 1. Náklady. Cena těchto produktů se velmi liší, protože vše lze jasně vidět v číslech. Průměrná cena gelu polské značky CDN - 1 tisíc rublů, méně známé a vysoce kvalitní značky Kodi a Bluesky požádat o to je 9 krát méně, asi sto rublů.
 2. Různé složení. Každý výrobce má vlastní metodu a výběr přísad, díky čemuž je jejich recept jedinečný pro tvorbu laku. Je to on, kdo určuje kvalitu konečného produktu.
 3. Způsob nanášení. V případě obvyklého leštění gelu se nehty odmastí a dají se drsit, aby sena lak a nehtovou desku pevně spojenou. Pro výrobu CDN - tato fáze není nutná, naneste lak a neošetřený hřebík, který vám umožní uložit nehtovou desku v naprosté integritě a bezpečnosti.
 4. Způsob odstranění. Odstranění polštáře z gelu trvá mnohem déle, na rozdíl od šelaku. Pro úplné odstranění pedikúra bude muset brousit vrstvu laku na nehet nebo zničit celistvost této vrstvy acetonem.
 5. Současně je možné šelak velmi jednoduše odstranit pomocí speciálního nástroje, který plní funkci zničení tlusté vrstvy laku. To vám umožní udržet vaše nehty zdravé a atraktivní.

Výhody pedikúry šelaku

Poté, co jsme uvedli všechny rozdíly, jsme se nakonec dostali k výhodám moderního krytu šelaku:

 1. Velkou výhodou šelaku je jeho vysoká životnost. Dívky mají vynikající příležitost chodit s lakem asi čtyři týdny, někdy i více, přímo záleží na úrovni profesionality vašeho pána a na kvalitě použitého laku.
 2. Tento nátěr působí jako ochrana vašich nehtů před laminováním a křehkostí, je nutný pro dívky, které mají křehké a citlivé nehty.
 3. Rafinovaný vzhled může držet nehty až 4 týdny. Jejich přítomnost je po celou dobu udržována.
 4. Velký výběr barevných palet. Mnoho výrobců dnes vyrábí výrobky ve všech možných variantách barev a odstínů. S rozvojemVěda a malířský průmysl umožnily vytvářet laky, které mění barvu v důsledku změn teploty svého prostředí (Thermolac)
 5. Šelak nepoškozuje nehty a skutečnost, že neexistují žádné konzervační látky a škodlivé látky, umožňuje komukoli použít.
 6. Můžete ji také odstranit bez jakýchkoliv problémů. Vše, co potřebujete: spec. lék - One Step Remover Mozart House, to je skvělé pro odstranění laku doma.

)

Nevýhody pedikúry šelaku

Každý výrobek má své výhody, ale neměli bychom zapomínat na nevýhody:

 1. Vysoká cena. Každá cesta do salonu krásy způsobuje dívce peněženku silnou ránu, služba pedikúry je v průměru hodnocena v rozsahu 1 tisíc rublů - 2,5 tisíce rublů. To je méně nákladné dělat tento postup doma, ale neměli byste zapomenout, že nejprve budete muset koupit UV požehnání, jasný lak (základ) a vrchní nátěr. Postupem času bude postup platit sám za sebe.
 2. Škoda ultrafialového záření pro jemnou pokožku.
 3. Pro ochranu vaší kůže před pedikúrou jsou vaše nohy ošetřeny krémem s SPF nejméně třiceti. Tento výrobek můžete zakoupit ve všech lékárnách nebo kosmetických salonech.
 4. Stabilita šelaku je považována za velké plus, ale na druhou stranu je minus minus. Po prvním týdnu začíná růst nehtové destičky, čímž se zvětšuje mezera mezi vrstvou laku a pokožkou. To není příliš dobře upravený vzhled zvenčí, takže dívka bude mít častějiProveďte postup nebo použijte design „Měsíc“.
 5. Riziko zničení nehtu, když je odstraněn šelak.

Ne každý speciální nátěr je citlivý na rozpouštědlo, proto musí master použít pilník na nehty. Pokud se to dělá neprofesionálně a nedbale, pak můžete poškodit nehtovou desku, snížit ji, učinit ji křehčí. Speciální nástroj suší hřebík, na základě toho, po určité době, jak je vrstva laku odstraněna, pro uchování nehtů, musíte použít hydratační krém. Došli jsme k závěru, že šelak je moderní a nejbezpečnější, vysoce odolný povlak.