Bílá francouzština 2019: Manikúra módní trendy, barevné kombinace, nápady dekor

Obsah:

 1. Hlavní trendy
 2. Bílá bunda s kamínky
 3. \ t
 4. Rafinovaný bílý sako se vzorem
 5. Francouzština s neobvyklým úsměvem
 6. Matný bílý plášť
 7. \ t
 8. Bílé a světlé barvy
 9. Akrylový bílý design
 10. Bílá francouzština s posuvníky
 11. Světlá manikúra

Bílá francouzská manikúra je jemná a vzdušná verze designu nehtů, která v žádném případě nevyjde z módy. Není nutné provádět tuto manikúru v bílém tónu. Mistři nail art dávají přednost neustálému experimentování s tvary a odstíny úsměvové linie. Aby bunda vypadala živá, světlá a neobvyklá, poskytneme vám spoustu skvělých nápadů na vytvoření bílé bundy.

Hlavní trendy ve výkonnosti bílé bundy

Každá dívka má svůj vlastní vkus, pokud jde o design měsíčku, ale přesto existují určité trendy v provádění umění nail. V první řadě se upřednostňují minimalistické vzory a geometrické obrazce na nehtech. Také na vrcholu popularity bujónu, třpytů a dalších dekorů, které mají trojrozměrnou strukturu. Takže měsíčky vypadají atraktivnější, chutnější a čistší.

Bílá francouzština s kamínky

\ t

Módní design nehtů téměř vždy zahrnuje použití kamínků. Mohou být zlaté, stříbrné nebo barevné. Pro prvek akcentu se používají oblázky. Provádějí vzory nebo kresby. Často pomocí jasných kamínků pokrývají celý hřebík.Sněhově bílá bunda s kamínky je skvělou volbou pro slavnostní a svatební akce. Tento design manikúra vypadá docela okouzlující a vynikající. To je důvod, proč mnoho dívek miluje bílou bundu s kamínky.

Rafinovaný bílý sako se vzorem

Dokonce i lehký a jednoduchý vzor může významně změnit a rozšířit celkový vzhled manikúry. Pokud nechcete provádět žádné výkresy, můžete použít alternativní možnost - světelné vzory. Při provádění výkresů můžete použít posuvníky, šablony nebo malovat nehty ručně. Jaký vzor má ozdobit nehet, je to na dívce. Nebojte se fantazírovat a kombinovat několik různých nápadů najednou. Nejběžnější kresby jsou: květinové obrazy, geometrické vzory, ovocné motivy a zvířata. Použití černé krajky v kombinaci s bílou bundou neztratí popularitu.

Bílá bunda s neobvyklým úsměvem

\ t

Za účelem diverzifikace designu bílé bundy není nutné měnit barvu manikúry nebo vytvořit jiný dekor. Stačí jen změnit tvar úsměvu. Nejběžnější a nejpříjemnější řešení spočívá v provádění jemných monogramů, květin nebo srdce na špičce měsíčku. Toto rozhodnutí dá ženskému obrazu něhu, lehkost a romantiku.

Bílá francouzština v matném provedení

Bílá barva vypadá velmi jemně a žensky, ale přidáním matné textury se vytvoří úžasné a krásné umění nail. Taková manikúradobře se hodí pro každodenní pracovní dny, slavnostní východy. A pokud přidáte prvek modelování ve formě květin, dostanete mírnou svatební manikúru. Matný povrch vytvoří bílý francouzský tlumič, takže budete potřebovat doplnit dekor v podobě kamínků, třpytů nebo jisker. Matný povrch je také kombinován s neobvyklým nebo dvojitým úsměvem.

Bílá bunda s jasným tónovým designem

\ t

Bílý francouzský se dobře hodí k mnoha jasným barvám. To diverzifikuje manikúru, a také dělá to nejvíce populární v létě. Takové experimenty jsou jednoduše nezbytné pro obrazy mládeže. Pro dekorace si můžete vybrat 1 nebo 2 prsty a udělat je žlutou, červenou nebo oranžovou. Bílý francouzský úsměv může být doplněn o světlé květy malé velikosti, geometrické tvary nebo šťavnaté abstrakce. Současně se snažte použít uklidňující odstíny barevné palety: modré, olivové, karmínové a další.

Bílý francouzský akrylový prášek

Po dokončení designu francouzské manikúry s bílým akrylovým práškem získáte neuvěřitelně jemné, okouzlující a skromné ​​nehtové umění. S pomocí akrylového prášku jsou nejčastěji zdůrazňovány pletené krajkové dekory. Můžete použít akryl v různých barvách. Akryly jsou navíc zdobeny abstraktními kresbami, motivy větviček a dalšími obrazy. Ukazuje se to velmi stylový a atraktivní design bílé francouzské. Velmi často se používají kamínky a korálky v kombinaci s akrylovým práškem.

Bílá francouzština s posuvníky

Pokud nemůžete kreslit stejné vzory, pak jezdci přijdou na záchranu. Jsou to oni, kteří vytvářejí ohromující a atraktivní bílý francouzský design. S použitím jezdců bude bunda vypadat mnohem atraktivnější a zajímavější. Můžete si vybrat vzory s květinovými prvky, vzory ve stylu minimalismu, kadeře a monogramy. Je nutné použít posuvné vzory pouze na několika nehtech, aby manikúra nevypadala příliš jasně. S pomocí posuvníků, manikúra dostane harmonický a lehký vzhled.

Bílá manikúra s jasnými flitry

\ t

Tato verze francouzské manikúry se liší od klasiky tím, že úsměv je tvořen jiskrami. Vypadá to velmi atraktivní, krásné a neobvyklé. Tento design bude vynikající volbou pro prázdniny, volný čas nebo každodenní východy. Tato francouzština je velmi jednoduchá. Jako základ lze použít různé barvy. Hlavní věc je, že velmi brilantní úsměv zůstává v centru pozornosti. Chcete-li provést francouzsky, můžete použít třpytky nebo speciální lak s přidáním jiskry.

White french má díky svému atraktivnímu vzhledu velký počet fanoušků. Taková manikúra je v souladu s různými oděvy a je schopna přinést jim lehkost a lehkost. Je těžké uvěřit, že tato neutrální barva je schopna vytvořit neuvěřitelné umění nail. Po dokončení bílé francouzské manikúry budou dámská pera vypadat čistě a elegantněkřehké. Použijte různé typy dekorů na tento design, protože to bude stylový a módní.

) )