Bílé nehty - 2019: Fotogalerie úžasné manikúry

Bílý měsíček je nejčastěji spojován se svatbou nebo klasickou francouzskou manikúrou. Ale ve skutečnosti je tato manikúra považována za jednu z nejuniverzálnějších. Je vhodný pro každou situaci a bude vhodný pro obchodní jednání a pro romantické rande. Klasická bílá manikúra symbolizuje čistotu, majestátnost, velkorysost a dokonalost. To je důvod, proč je tak často používán k zdobení nehtů pro významné a slavnostní události. Jak víte, bílá klasická barva jde dobře s jinými barvami, protože s bílou okouzlující manikúrou se nemusíte obávat, že to bude na místě s barvou vašeho oblečení. Nyní podrobně zvažujeme typy nádherné manikúry v bílé barvě.

Bílý francouzský hřebík

\ t

Bílá francouzština je považována za skutečné provedení klasiky. Tenký elegantní pruh na okraji měsíčku je spojen s romantickým, bezbranným a jemným způsobem, ale vypadá to překvapivě elegantně. Tato manikúra dokonale zapadá do libovolného stylu. Můžete si být jisti, že bude vypadat sofistikovaně s jakoukoliv délkou měsíčku a tvaru. Nejčastěji je pro svatební manikúru vybrána bílá bunda. Pro ty, kteří chtějí, aby jejich francouzské nehty umění originální a zajímavé, měli byste použít dostupné dekorativní prvky. Mohou to být kresby, akrylové modelování, kamínky, samolepky nebo prášek. Hlavní věc, kterou používat šperky v moderování.

Design nehtů v bílé barvě

Existuje další možnost, která není nižší v kráse francouzské manikúry, kterou lze snadno připsat klasickému vzhledu - to je bílá měsíční manikúra. Je nutné rozlišovat dvě odrůdy tohoto druhu. První je hřebík s bílou základnou a průhledným nebo barevným otvorem. Druhý je barevný nehet, který má bílou dírku. I přes svou jednoduchost vypadá manikúra s otvory velmi impozantní. Dává vašim nehtům šarm a kontrast.

Výkresy na bílých nehtech

Bílé pozadí je jako sněhobílý list papíru. Na bílém základě, jako na čistém plátně, můžete malovat téměř všechny kresby, které změní manikúru na jedinečnou a exkluzivní verzi. Bílá manikúra dokonale ladí s jinými barvami. Ale aby nedošlo ke ztrátě stylu a elegance, nepřehánějte to. Pokud se rozhodnete ozdobit své pevné bílé měsíčky mnohobarevným obrazem, proveďte je pouze na několika prstech. Pokud ale dáváte přednost kreslení v jedné barvě, pak je možné provést to na každém hřebíku.

)

Matné bílé nehty

Bílý matný tón překvapuje svou originalitou a svěžestí, ale stojí za zmínku, že taková manikúra není vhodná pro všechny dívky. Nemusíte provádět prostou bílou matnou manikúru, pokud máte krátké nehty, zejména pokud je nehtová deska široká. Nejlepší volbou pro tento design jsouúzké nehty střední délky. Ženy ve středním věku také nedoporučují, aby si vybraly bílý design, protože zdůrazňuje změny kůže související s věkem. Velvet matný základ je lepší zdůraznit dekor. Použijte například zlatou nebo stříbrnou pásku. Také třpyt bude vypadat skvěle. Manikúra se všemi matnými nehty vypadá velmi zajímavě a neobvykle.

Bílé nehty: nová manikúra s kamínky a jemnými flitry

Pro rozlišení zdobením je žádoucí diskrétní, skromná, elegantní bílá barva. To může být drahokamu kapky, které budou jasné, ušlechtilý důraz na design, zejména pokud se jedná o svatební manikúru. Pokud je podle vašeho názoru bílá příliš skromná a nenápadná, pak trochu půvabu lehce dodá třpyt. Takové měsíčky vypadají nádherně, ale zároveň v nich není žádná vulgárnost a obscénnost. Na jeden nebo dva nehty můžete aplikovat světlé, chytlavé jiskry a nakreslit jemnou a jemnou ozdobu. Neméně zajímavou možností by byla francouzská nebo měsíční manikúra, ve které je základ nehtu pokryt bílou barvou a dobře nebo francouzsky sako je vyrobeno v brilantním motivu.

)

Bílé nehty s nálepkami

Dalším stejně populárním dekorem jsou zajímavé samolepky, které dokážou učinit nejvýraznější a neobyčejné představy o kresbách, i když pro umění nemáte žádnou naději. Zajímavé samolepky umožňují ozdobitobrazy marigold umění, složité miniatury, jemné prolamované kompozice. A to vše lze udělat rychle a bez námahy.

Bílé nehty: fotografie barevných kombinací

Stojí za zmínku, že monochromatická sněhově bílá manikúra je poměrně vzácná. Více často provádět design s prostorem, nějaký barevný gradient, nebo se vzorem. Také na vrcholu popularity je stále klasická verze s kontrastním výběrem dvou nehtů. Kombinace bílé barvy s následujícími barvami vypadá úžasně: růžová, červená, modrá a modrá.

Černé a bílé nehty: originální kombinace klasických barev

\ t

Kontrast v tmavě modré nebo černé barvě bude vynikající možností, jak zvýraznit vaši sofistikovanost. Stojí za to kreslit jen jemné tenké čáry, které jsou tkané do jemných vzorů. Vaše umění nehtů v černé a bílé se bude podobat svůdné krajce. Hodná manikúra s klasickými barvami jsou geometrické vzory, které jsou vytvořeny s přímými a přerušovanými čarami. Také černý vzor může být květinové, květinové nebo orientální motivy.

Bílé krátké nehty

Taková manikúra získává velkou popularitu díky své stručnosti, rafinovanosti, eleganci a zdrženlivosti. Jedním ze současných a populárních možností designu pro krátké nehty je monochromatický bílý lak. Ano, a bílá manikúravzor nelze nazvat vzdorný, chytlavý a jasný. Je to v tomto a všech jeho kouzlech lži. Bílý krátký design nehtů je ideální pro každodenní nošení.

Jak vidíte, bílé možnosti manikúry jsou poměrně velké číslo. Zbývá vám vybrat si výherní a vhodnější design s důrazem na jedinečnost a eleganci obrazu.