Burgundsko manikúra: nejlepší možnosti pro svůdný a zajímavý design nehtů

Navzdory tomu, že nám každý sezonní stylista nabízí celou řadu nových trendových barev, burgundská manikúra je již několik let na špičkových pozicích v umění nail. Zvláštností tohoto odstínu je, že je ideální pro každého, bez ohledu na věk a barevný typ vzhledu. Vypadá stejně velkolepé, a to jak v kanceláři, tak na večírku. Proto doporučujeme, abyste zvážili nejoblíbenější burgundské manikúry.

(14 )

Módní trendy

\ t

Stylisté volají burgundskou manikúru jako možnost win-win, protože to bude vhodné v jakémkoliv prostředí as jakýmkoliv outfitem. Můžete to udělat, jak na krátké, tak na dlouhé nehty jakéhokoliv tvaru. Vypadá velmi elegantně na dívkách s lehkou pletí.

Burgundsko je často používáno ve francouzském a měsíčním designu. Atraktivní, vypadá v gradientové manikúre, spolu s černým lakem. Monochromatický nátěr v tomto odstínu však není o nic méně populární.

Manikúra s jednobarevnou barvou

Vzhledem k tomu, že burgundská barva je hluboká a bohatá, vypadá v monochromatickém provedení dokonale. Často je vybírán odvážnými a sebevědomými dívkami, které se nebojí upozornit na sebe.

Barevný lak se může lišit v sytosti barev, musí být lesklý nebo matný. Matná manikúra bude působit dlouhonehty, jako jen v tomto případě, můžete maximalizovat hloubku barev.

Ať si vyberete jakoukoli možnost, dokonale zapadne do jakéhokoli obrázku. Musíte však dodržet tvar nehtů, jinak může být manikúra neuspořádaná.

Jaké barvy kombinuje burgundská manikúra s

Různé odstíny mohou přispět k nasycení burgundské. Především je to klasická černá, bílá a zlatá. Burgundskou manikúru můžete ozdobit třením, práškem nebo fólií.

Kombinace vínové se stříbrem nebo zlatem je ideální pro večerní pohled. Bez ohledu na délku nehtu bude manikúra vypadat stylově a luxusně. Kombinace možností může být mnoho. Může to být zvonění zlatého laku prstového prstence, zatímco všechny ostatní budou hnědé. Zlatý může ozdobit špičku burgundského měsíčku. A můžete také kreslit ve zlatě všechny kresby na burgundském pozadí.

Burgundsko s černým vypadá tajemně a přitažlivě. Jejich poměr může být stejný a můžete použít černou ozdobit víno nátěr.

Bílo-vínová kompozice vypadá docela jasně. Současně burgundsko příznivě odstíny bělosti a zdá se více nasycené. Stylisté doporučují používat tyto barvy ve stejném poměru.

Pro ty, kteří chtějí pro sebe lehčí manikúru, mohou kombinovat vínovoubéžové, růžové nebo jiné pastelové palety.

Kombinace vínové a šedé barvy bude docela úspěšná. Šedá dodá obraz ženskosti.

Kombinace se žlutou nebo oranžovou barvou osloví silné a veselé ženy.

A růžová přinese manikúru něhu a romantiku. V kombinaci s vínem bude vypadat ještě měkčí.

Odstíny zeleně je třeba velmi opatrně kombinovat s vínem.

Modré a jiné odstíny modré jsou vhodné pro vytváření kancelářského stylu.

Bordová bunda a měsíční manikúra

Francouzští fanoušci si často vybírají vínové odstíny. Klasický design můžete doplnit černým nebo bílým úsměvem. Tato kombinace dodá módnímu designu svěžest. Můžete ozdobit burgundské francouzské kamínky nebo vzory.

Burgundsko měsíc manikúra vypadá chytlavé a neobvyklé, jak mnoho spojují tento design s pastelovými odstíny. Taková odchylka od obecně uznávaných pravidel však může s výhodou zdůraznit tvar nehtu, který přinese jeho chuť do obrazu.

Pro měsíční manikúru, můžete vyzvednout různé odstíny vínové, jako je víno nebo rubín. Takový design bude relevantní v pracovní a slavnostní atmosféře.

Burgundsko Ombre

Technika provádění manikúry gradientu je poměrně zajímavá a umožňuje vytvářet ohromující snímky. Nejlepší je použití vínové v kombinaci s černým lakem. Ti, kdo tuto kombinaci shledávají příliš chmurnou, mohou dát na červenou nebo jinou vrchní vrstvu. Flitry a kamínky pomohou tomuto zázračnému tajemství a záři.

Kočičí oko v bordových tónech

Ti, kteří chtějí být vždy v centru pozornosti, si všimnou velkolepého designu "kočičího oka" na burgundském pozadí. Taková manikúra sama o sobě je velmi soběstačná, takže nevyžaduje další dekoraci.

Chcete-li vytvořit manikúru technikou kočičího oka, budete potřebovat speciální lak s magnetickými částicemi. Než nátěr zaschne, musíte k němu přivést magnet, který vytvoří jedinečný vzor na nehtu.

Burgundská manikúra s kresbami

Burgundsko základna je ideální pro použití výkresů. Může se jednat o jednoduché květy, listy, bobule, pavučiny, atd. Pokud nemáte umělecký talent a nejste si jisti, že si můžete namalovat krásný vzor sami, můžete použít samolepky nebo razítka.

Manikúra s malovanými třešněmi bude v létě důležitá. Vánoční hračky mohou ozdobit novoroční manikúru. Tažené burgundskésrdce bude relevantní pro den svatého Valentýna. A pavučina nakreslená na burgundském pozadí vám umožní stát se hvězdou tematické strany věnované Halloweenu.

Dekorace burgundské manikúry

\ t

Někteří se domnívají, že použití kamínků při vytváření manikúry již ztratilo svůj význam. Ale designéři jsou ve spěchu dokázat opak na příkladu burgundské manikúry.

[215 ]

Kromě oblázků lze burgundskou manikúru ozdobit kousky fólie. Bez ohledu na to, zda si vyberete zlatý nebo stříbrný odstín fólie, budete mít na skleněných čelistech velkolepý rozptyl skleněných fragmentů.

Postřik cukru bude působit kreativně proti burgundskému pozadí.

Samolepky budou nejjednodušší možností zdobení manikúry. Není třeba se obtěžovat s kresbou vzoru, stačí použít hotové šablony nebo vložit vybraný obrázek.

I když hovoříme o tak syté barvě jako burgundské, neměli byste se bát experimentů, které ji používají v umění nehtů. Správná kombinace s jinými odstíny a dekorem vytvoří stylovou a jasnou manikúru, která nebude bez povšimnutí.