Červená manikúra 2019: Nejnovější design, módní trendy a 100 úžasných fotografií

Červená je jednou z nejoblíbenějších klasických barev, která je po mnoho let stále v módě. A není žádným tajemstvím pro nikoho, že červená barva manikúry povede mezi jinými barvami. V takovém umění nehtů, hlavní věc není samotný design, ale odstín červeného povlaku. Paleta červených tónů je velmi různorodá a můžete si vybrat vhodnou možnost pro sebe. Důležitou výhodou této barvy je, že se kombinuje s jakýmkoliv jiným odstínem a je vhodná i pro akce jakéhokoliv typu. Módní průmysl však stále každý rok diktuje svá pravidla. Podívejme se na to, která manikúra v červené barvě bude módní v roce 2019.

Červená francouzská manikúra

Módní francouzská manikúra s červenou základnou je populární mezi všemi módy. Samotný šarlatový odstín je agresivní, ale v kombinaci s klasickou bundou ztrácí téměř veškerou drzost, ale zachovává si dotek své výbušné povahy. Úhledná díra na špičce měsíčku bude dávat červenou barvu klidu a zdrženlivosti. Černá francouzština na červeném základě vám umožní kombinovat manikúru s oblekem a stříbro bude vhodnější pro šedé tóny vašeho oblečení. Jako hranice, tato barva lásky a vášně bude také vypadat velmi okouzlující. Základ v tomto případě může sloužit jako klasická černá nebo bílá barva. Jejich kombinace stejně zvítězí.

Chcete-li vytvořit romantickou manikúru, vyberte jemný pod červeným špičkou měsíčkuBledě růžová základna, a pro populární minimalistický styl francouzský kabát, použijte jasný lak nebo tón, aby odpovídal vaší pleti.

Módní červená manikúra s elegantními stříbrnými obrazy

Nadměrný luxus červeného krytu je mírně zvýšen omezenou krásou, kterou stříbro přidává k červenému tónu. Tyto dvě barvy pomohou vytvořit neporovnatelnou manikúru pro každou příležitost. Stačí, když zakryjete červeným lakem tři nebo čtyři měsíčky a na ostatní aplikujete stříbrné flitry. Zvláště módní bude vypadat kontrast matně lak s okouzlující jiskry. Tento design můžete bezpečně ozdobit kameny. Bude zajímavé podívat se na tyto dva tóny a na techniku ​​ombre.

Barevná manikúra s červeným lakem

\ t

Módní manikúra s moderním designem je skvělá, ale i ten nejnáročnější design a styl se rychle nudí. Stává se, že "duše žádá" o něco monotónního, ale o nic méně krásného. Pokud chcete čistě monochromatickou červenou manikúru, pak v roce 2019, vyberte si jasně červený, šarlatový, vínový nebo světle červený tón.

Červená manikúra se zlatem

\ t

Je známo, že nejlepší kombinace je červená se zlatem. Často se kombinují pro zvláštní příležitosti, ale pro každodenní nošení bude taková manikúra příliš pompézní a elegantní. Nový trend, který je již dlouho příznivci, je povlak připomínající přírodní žíly zlata. Za účelem ziskuzdůraznit velmi módní design vašeho měsíčku, mistři důrazně doporučujeme kombinovat se zlatem. Barva těchto komplexních nátěrů se ukáže být nerovnoměrná, s velmi zajímavými přechody, hra elegantní odstíny.

Červená manikúra: foto v minimalistickém stylu

Minimalistický design nehtů je dnes velmi populární. Je to vizuálně příjemné, nenáročné a vůbec se neobtěžuje při dlouhodobém nošení. Červená v minimalistickém designu vypadá elegantněji než jeho plnohodnotný výkon. Zvláště tenké a roztomilé jsou pruhy červené barvy, které zcela opakují ovál měsíčku nad nahou základnou. Neméně působivé je měsíční manikúra s burgundským nebo šarlatovým lakem, kde černé nebo béžové tenké pruhy tvoří geometrický tvar. Na světle červené základně vypadá geometrická verze krásně a extravagantně. Ale nejmenší design je červená tečka střední velikosti ve středu měsíčku na průhledném základě.

Červená manikúra s kamínky

Světlé kamínky na nehtech vytvoří efekt neuvěřitelné brilance, jako by drahokamy pokryly vaše červené nehty. Přetečení Ruby vypadá obzvláště nádherně v jasném světle reflektorů. Kamínky jsou ideálně kombinovány se všemi odstíny barev, od „červenooranžové“ až po „vínovou vínovou“.

Manikúra červená matná

Bohatá červená barva pokrytá sametemmatný top, dostává neuvěřitelnou ušlechtilost, hloubku a jemnou měkkost. Nejlepší ze všeho v matném obrazu bude vypadat klasicky neúprosně červená, studená šarlatová, kaštanová, vínově červená, odstíny odstínu bobu.

Červená manikúra s designem

\ t

Čerpání červeného povrchu nehtové desky, především přispěje ke ztlumenému jasu barev, ale zároveň učiní manikúru neuvěřitelně elegantní. Originální vzhled obrazů lidí na jednom z nehtů, stejně jako nějaká kreslená postavička. Květinové ornamenty jako vždy v trendu.

Červená manikúra: kombinace hlavního laku s jinými módními odstíny

Červená a černá manikúra

Pokud si vyberete manikúru pro společenskou akci, pak by vaše nehty měly odpovídat slavnostnímu oděvu. Pro tento účel nic nefunguje lépe než červený a černý design nehtů. Praktická manikúra k večeru ještě nebyla.

Manikúra červená s bílou

S červenou a bílou manikúrou budete přesně splňovat všechny požadavky obchodního stylu. Skutečný úder z roku 2019 je považován za laky, které dávají nehtům měkký lesk leštěné oceli. Spektakulární červená v kombinaci s bílým vzorem vypadá skvěle.

Červená manikúra pro krátké nehty

Určitě byste se o to měli pokusitkrátké nehty, červené kovové laky s řadou unikátních efektů, jako je jednoduchý kovový, zrcadlový povlak. Můžete si ho opatřit speciální fólií nebo lesklým lakem-chameleonem. Jakékoliv kresby, zejména geometrické, vypadají na krátké nehty poměrně krátce. Další výhodou takové manikúry je, že je vhodná i pro každodenní nošení.