Červená manikúra: nápady na rok 2018

Červená manikúra je vybrána světlými a sebevědomými dívkami. Tato barva může být nazývána univerzální, protože vypadá skvěle na nehty jakéhokoliv tvaru a délky, stejně jako vhodná pro jakékoliv oblečení. V roce 2018 může být červená manikúra monofonní nebo kombinovaná s jinými barvami a vzory. V tomto případě bychom neměli zapomínat na smysl pro proporci a nevybírat spoustu barev a dekorů.

Červená manikúra pro krátké nehty

Červená manikúra pro dívky s krátkými nehty je klasickým řešením, protože vizuálně může tato barva prodloužit. Výhodou takové manikúry je, že je ideální pro jakékoliv oblečení.

Ale nezapomeňte, že červená barva přitahuje pozornost ostatních, takže nehty, na kterých se tento lak nanáší, by měly být dokonalé. Aby byla manikúra dokonalá, měli byste nejprve dát nehty požadovaný tvar, vyleštit jejich povrch a odstranit kůžičku. A teprve pak je dovoleno aplikovat lak.

Pro manikúru můžete použít jakýkoliv červený tón. Ale nejlepší na krátkých nehtech bude vypadat vínový odstín. Chcete-li, aby manikúra slavnostní vzhled, může být dále zdobena kamínky nebo zdobené vzorem.

Červená na dlouhých nehtech

Samotné dlouhé nehty jsou vynikající platformou pro realizaci nejodvážnějších nápadů. Červená barva je vhodná pro vytvoření francouzské nebo měsíční manikúry,dekorace s fólií, kamínky nebo kreslením. Současně není nutné vkládat na každý prst originální vzory. Stačí se soustředit na 1-2 nehty.

Různé odstíny

\ t

Rozhodně všechny dívky si mohou vybrat červenou manikúru, bez ohledu na barvu vlasů a tón pleti. Je vhodný jak pro kancelář, tak pro párty s přáteli. Chcete-li přitáhnout pozornost, můžete ji kombinovat s rtěnkou, aby odpovídala nehtům.

Je zde široká barevná paleta červeného laku: od světlých a neonových po bohaté tmavé. Vyberte si vhodný odstín by měl nejen náladu, ale i situaci. Pokud jsou vaše šaty zdobeny kameny nebo jiskrami, pak by měl být dekor nehtu vybrán tak, aby odpovídal tvaru a barvě.

Pro kancelář může být červený lak kombinován s bílou, černou nebo zlatou. Tato kombinace je vhodná pro francouzskou, měsíční manikúru nebo kreslení geometrických a jiných vzorů.

Červená s černým

Tato kombinace je vhodná pro temperamentní a sebevědomé dívky. V tomto případě bude manikúra černá a červená vhodná nejen na oslavu, ale i na obchodní jednání. Pokud se k červeno-černé manikúre přidá bílá barva, dodá to nádech romantismu.

Červená s bílou

Červená a bílá manikúra pro ženskou a romantickou povahu. Tato kombinace se nevztahuje pouze na měsíční a francouzskou manikúru. Obě barvy jsou vhodnévytváření květinových vzorů, kreslení geometrických tvarů nebo jen řádků.

Červená se zlatem

Tuto kombinaci volí sebevědomé dívky. Chcete-li vytvořit kombinaci červeno-zlatou, můžete použít lesklý lak, fólii a další dekorace. Velmi často se zlatá fólie aplikuje na rudý hřebík ve formě pruhů. Také pomocí zlatého laku si můžete vytvořit abstraktní kresby na červeném základě.

Francouzská manikúra

Červený lak lze použít k vytvoření francouzské manikúry. Současně může být použit jak pro zakrytí nehtové desky, tak pro zvýraznění okraje nehtu.

Červený frank můžete ozdobit pomocí různých dekorací (drahokamu, fólie, květinovými vzory atd.). Úspěšná kombinace je kombinací francouzské manikúry s měsíční nebo ombre technikou.

Manikúra Měsíce

Takový trend v designu nehtů je nyní na vrcholu popularity. Červená barva může být použita jako podklad nebo použita k malování díry.

Aby byla taková manikúra více originální, lze ji kombinovat s krytem díry jiskrami, zlatým lakem nebo květinovým ornamentem. Odvážným rozhodnutím by bylo kombinovat červenou s modrou, žlutou nebo zelenou.

Technika Ombre

Manikúra Ombre nebo jak se také nazývá gradient, jižmnoha dívkám se podařilo milovat. Je založen na hladkém přechodu mezi barvami. Délka nehtů v tomto případě není kritická, ale na krátkých je stále lepší.

Červená barva je ideální pro vytvoření takové manikúry, ale v tomto případě musíte najít hodné sousedy. Vynikající možností je kombinovat červenou se žlutou, bílou, černou nebo zelenou. A můžete si jen zahrát s odstíny červené (karmínové, vínové, korálové, atd.). V případě potřeby můžete přidat lesk. Ale k přetížení nehtu v takové dekor nestojí za to.

Výkresy a geometrické vzory na červeném pozadí

Červená základna je považována za ideální pro použití různých vzorů a vzorů. I když nemáte nadání pro kreslení, můžete použít razítka nebo speciální nálepky. Květiny vypadají velmi krásné na červeném pozadí.

V roce 2018 zůstávají na nehtech všechny druhy geometrických vzorů, které budou vypadat velmi originálně proti červenému pozadí. Můžete je kreslit štětcem, pomocí fólie nebo obtisků.

Matná červená

V roce 2018 zůstává populární matná manikúra. Pomocí speciálního nátěru na nehty je možné kombinovat půvab se šlechtou. Není nutné dělat celou manikúru matný. Vypadá skvělá kombinace konvenční a matné manikúry v jednom. Může to být povlak z jednoho měsíčku s matovacím činidlem neborozdělení jeho částí.

Kočičí oko

Chcete vypadat originálně? Používejte speciální magnetické laky. Červená manikúra ve stylu "kočičího oka" v kombinaci s kamínky bude skvělým nápadem na slavnostní akci.

Červená manikúra s kamínky

Nejlepší je vidět průhledné kameny na červené. Pro slavnostní možnost, mohou ozdobit každý hřebík, a pro obchodní styl to stačí vyzdobit několik přízvuk nehty s malým množstvím kamínky. Perfektní vzhled manikúry, ve které je několik kamenů na základně nebo na okraji nehtové desky.

Samotná červená manikúra je jasná a atraktivní, vhodná pro každou příležitost. Jako denní rutina je vhodný monochromatický kryt nehtů s tmavými odstíny červené. Pokud potřebujete večerní manikúru, pak můžete uvolnit svou fantazii a použít všechny druhy dekoru.