Cihlová zeď v interiéru - velkolepý způsob, jak změnit domov

Existuje mnoho stylů, ve kterých se používá zdivo. A je to důležitá součást celé místnosti. Někteří věří, že cihla vypadá chladně, drsně a samotná zeď má nedokončený vzhled. Ale ve skutečnosti, přírodní nebo obklad cihla dělá design co nejpřirozenější, přitahuje pozornost, vytváří kontrast v interiéru místnosti, vypadá harmonicky.

Cihla je nádherně kombinována s jakýmkoliv stylem - smíšeným, klasickým, moderním. Má svůj vlastní charakter. V designu kuchyně, ložnice, chodby, chodby, obývacího pokoje, můžete použít lehké nebo červené, přírodní nebo starší cihly.

Cihlové zdi a interiérové ​​styly

\ t

Zdivo vypadá v interiéru podkroví skvěle. Klíčovým detailem ve výzdobě prostor v tomto směru je stará cihla.Pokládání bude vhodné a ve skandinávském stylu. Mírný důraz je kladen na stěny, ale bez kontrastních přechodů. V tomto případě je nejlepší kombinovat černé, šedé a světlé barvy.

Zdivo pomůže oživit interiér ve stylu etniky. Tento výrazný způsob pomůže odstranit nadměrnou závažnost a zmírnit průmyslovou povahu.

Cihla v pokoji

V současné době je možné použít všechny možné kombinace různých povrchů se zdivem. To bude docela kreativní rozhodnutí. Po vybudování domu mohou být stěny ponechány v původní podobě,očistit od prachu, nečistot a nečistot. Ve starém domě bude nutné odstranit všechny omítky na povrchu stěny. Je však důležité mít na paměti elektrické rozvody, které mohou být ve starých domech pod vrstvou omítky a že cihly pod vlivem různých faktorů se mohou začít rozpadat. Tato nevýhoda bude řešena pomocí vhodných ochranných pomůcek.

Různé barvy, tvary a textury se liší lícovými cihlami. Lze jej použít pro vybavení krbu, výstavbu sloupů, příček, vytvoření výklenků s policemi. Tento materiál se ukázal být trvanlivý a šetrný k životnímu prostředí. Má pravidelný tvar s širokou paletou barev.

V moderním designu domu dnes můžete najít skleněné cihly. Může být různých barev - zelená, žlutá, červená, šedá, matná nebo průhledná. Takové skleněné tvárnice jsou schopny zajistit dostatečné přirozené osvětlení v každém rohu bytu. Používají se jak pro výzdobu chodby, chodby, obývacího pokoje, tak pro zonaci prostoru v místnosti.

Běžná tapeta, na které je aplikován vzor zdiva, může být nejjednodušší způsob, jak uvést svůj design do praxe. I když takové imitace a nemá přirozený vzhled, ale byt v každém případě bude mít atraktivní a zajímavý vzhled.

Cihlová zeď v interiéru obývacího pokoje, kuchyně, předsíň, ložnice, koupelna

Při návrhu jakékoli místnosti můžetepoužívat cihly ve stáří, obkladu nebo slinku. Aby byl interiér koncipován jasně zapadající do obecné atmosféry domova a stal se jeho vrcholem, je třeba k úkolu přistupovat správně.

  1. Předsíň. Vynikajícím prvkem pro zónování prostoru v chodbě bude zdivo s hranou "zničení". A dekorativní svíčky budou vypadat skvěle na vyčnívající cihly. Povrchová úprava s cihlou světlých barev zde bude působivá.
  2. Kuchyně. Toto je místo, kde se můžete potulovat po fantazii. Obklopen moderní technologií, cihla vypadá velmi originální. S ním můžete obklopovat okolní prostor. Deska pod cihlou bude vypadat krásně. Můžete udělat kuchyňský ostrov se zdivem. Tento prostor se často používá jako tabulka. Pro kuchyňskou zástěru by taková dekorace na zeď byla také vhodná. Současně bude efektivnější, když celou stěnu ozdobíte cihlami v nepřítomnosti nástěnných skříní.
  3. Ložnice. Kouzlo moderní ložnice přidá bílé cihly. Ve studiu nebo dvouúrovňovém bytě můžete namísto dveří ložnice vytvořit oblouk s cihlou. Při uspořádání místnosti ve skandinávském stylu, Provence, Country nebo Loft styly, cihlové zdi jsou perfektní.
  4. Koupelna. Povrchová úprava cihel dokonale snáší kolísání teploty a kolísání vlhkosti, takže tento způsob úpravy je dobrývhodné pro tuto místnost. Cihly nebo imitace zdiva z tohoto materiálu dokonale zapadnou do jeho interiéru. Zde můžete použít skleněné tvárnice, které mají vysokou pevnost.
  5. Obývací pokoj. Krásným zázemím pro nábytek, elegantní spotřebiče a doplňky v interiéru obývacího pokoje může být zeď z cihel. Vypadá to velmi útulný krb, který by měl být přebalován dekorativní omítkou. On dá domov pohodlí a teplo. Obývací pokoj v řeckém stylu pomůže zvýraznit sloupy a omítkové cihly. Budou působit jako příčky a zajímavý dekor. Přepážka mezi skleněnými nebo omítkovými cihlami pomůže vymezit území obývacího pokoje a kuchyně.

Barva použité cihly

Barva cihel v interiéru může být jakákoliv - černá, šedá, bílá, bezbarvá. Vše závisí na vybraném stylu, tj. není nutné, aby cihlové zdi byly výhradně červenohnědé.

Zbarvení zdiva je povoleno. V interiéru ložnice bude bílá cihlová zeď světlý a prostorný. Pokud jsou malovány v burgundské, hnědé nebo tmavě modré barvě, pak v ložnici převládá romantická atmosféra.

Imitace šedé cihly vypadá zajímavě v designu chodby. Obecně se barva zdiva volí v závislosti na stylu místnosti, náladě a individuální chuti.

Foto cihlové zdi v interiéru

]