Co je módní nosit na jaře: Trendy v roce 2018

Tým pix-feed.com se vždy snaží být o krok napřed a nabízí nejnovější inovace ve světě módy. Příští rok je rokem jasných barev, vzrušujících modelů dámského oblečení, ozdobných volánků a třásně. Přečtěte si vše o módních trendech v roce 2018!

Základní barevné trendy

\ t

Stylové oblečení v zeleném neonu - jemné a překvapivé

Návrháři ve svých sbírkách nám připomínají, že v roce 2018 je čas nahradit pastelové odstíny něčím jasnějším. Trendy jarní odstíny jsou zelené s neonovým odstínem. Oblečení v odstínech zelené je přesně to, co potěší a povzbudí ženu a další. Je velmi nepříjemné, že zelené odstíny nejsou vhodné pro všechny ženy, protože tato barva je složitá. Nákup módní věci, víte, že se můžete ztratit na zeleném pozadí.

Červené šaty - jarní trend 2018

Pro všechna minulá období jsme si pro sebe vybrali módní černé oblečení, ale rok 2018 je zlomovým bodem. Červená ve všech nahrazuje černou! Červené šaty, sukně, kalhoty, pláštěnky vytvářejí atraktivní obraz ženy s zářícíma očima. Červená v roce 2018 je všude přítomna: v oblečení, obuvi, doplňcích, kosmetice. Při zmínce o nízko řezaných červených šatech je nakreslena pouze módní a stylová žena.

Živé růžové roucho

Každá žena se snažíbýt originální, jedinečný a vyniknout mezi ostatními, ale ne všichni uspějí. Proč? Ano, protože si nejsou vědomi módních trendů! I při nejnižších nákladech se můžete podívat na maximum. Několik let jsme v módních sbírkách neviděli růžovou, ale rok 2018 nás potěšil svým triumfálním návratem. Kdo nechce být v pohádkovém obrazu mladé dívky?

Originální tisky a dekorační prvky

\ t

Designové oblečení s chytlavým potiskem

\ t

Vícebarevný trend je dalším trendem roku 2018. Pop art je ztělesněn v módě. Neobvyklá barevná kombinace rozhodně přitahuje maximální pozornost. Někteří z nich mohou být naštvaní takovým ošklivým, ale produkty s takovým tiskem vypadají velmi působivě.

Dámské oblečení s luxusním dravým potiskem

\ t

Návrháři slavných značek se pomalu vzdalují od přírodních kožešin, ale ne od dravého tisku. Ve sbírkách jeho docela dost. Unikátní modely v "dravém" představení jsou velmi oblíbené.

Spektakulární výrobky s třásněmi

\ t

Fringe vstoupil v módě, což neznamená, že módní výrobek je vůbec těžší. Čím více vrstev třásně - tím je obraz okouzlující.

Třpytky a flitry: třpyt a slavnostní půvab

Definice vzhledu designérů jasně vystihuje, jak by ženský šatník měl vypadat v roce 2018. Pro večerní verzi nezapomeňte věnovat pozornost produktům s třpytkami a flitry.

"Moderní zázrak v peřích"

Dámské oblečení s ptačím peřím dává ženě rafinovanost a koketní vzhled. Každá žena v šatech - novinka peří je připravena letět na teplé hrany. Večerní ples je nejvhodnějším místem, kde se můžete předvést v peří.

Skutečné materiály při výrobě módních značkových výrobků

Populární dámské hedvábí a saténové výrobky

\ t

Módní trendy na jaře 2018 zahrnují praktičnost, pohodlí, showiness a originalitu. Přehlídky různých modelů dámského oblečení různých stylů a zajímavých barev opět prokázaly celému světu, že móda nestojí na místě, ale roste a rozvíjí se. Ušlechtilý, ale ne příznivý pro nevýhody stavby, tekoucí tkaniny v roce 2018 více než kdy jindy populární. Hedvábí a satén jsou tak krásně teče kolem postavy, že to bude nutit mnoho pracovat ještě jednou v tréninku v zájmu těchto sexy produktů.

Plastové materiály při šití módních výrobků

\ t

Stejně jako my věnujeme velkou pozornost tomu, co bude v roce 2018 populární. A nyní přichází čas šoků - pogumované materiály se staly nečekanými elegantními siluety. Syntetické materiály stále více nahrazují přírodní látky.

Ultramoderní dámské oblečení 2018: designová řešení pro dámskou pláštěnku

Čtení o hlavních módních trendech, v nichž by každá žena měla rozumět a prostě to musí vědětBudete překvapeni, kolik nových modelů oblečení nabídli slavní návrháři. Do módy se dostaly podivné modely svrchních oděvů pro ženy: pláštěnka, převrácený kabát zevnitř, kombinovaný teplý plášť s neslučitelnými materiály.

Sexuální předměty se spoustou volánů a volánů

Ambice princezny nenechají lhostejnou žádnou mladou ženu. Ruches a četné kudrlinky v šatech opravdu vypadají královsky v módních modelech. Nezapomeňte se podívat na šaty s volánky! Koupí takový módní model, budete určitě najít důvod, aby se předvádět v něm.

Sportovní styl

Hlavní módní události ukázaly, co by mělo být v šatníku v roce 2018 vyplněno dámské oblečení. A určitě bude místo pro sportovní oblečení. A pro školení návrháři vyvinuli sbírky v následujících oblastech:

  • Běžecké tepláky;
  • kombinézy kožených motocyklů;
  • obleky a plavky pro surfování.

Vzkříšení módy na vařených džínách

Nikdo by si nepomyslel, že s nástupem nové sezóny v roce 2018 budou návrháři realizovat šílený nápad a vzkřísit dlouho zapomenuté „vařené“. Tmavě vařené džíny jsou zpět v módě! Praktický denim dělá dvojí věc: není to jen elegantní a elegantní výrobek, ale slouží také jako univerzální oblečení pro každou životní situaci. Řada pódiíDává nám kompletní představu o tom, co očekávat v jarní a letní sezóně a jaké džíny koupit.

Po pečlivém prostudování módních trendů můžete připravit jasný seznam toho, co potřebujete koupit, abyste byli styloví a módní. V roce 2018 očekáváme neuvěřitelnou popularitu zapomenutého wenos, slavnostní hry šatů s dekorem, velkolepé peří, vícevrstvé třásně, světlé barvy výrobků, velkolepé sportovní modely, nečekané materiály.