Co nosit pletené šaty?

Dokonce i v chladném období dívky vypadají stylově a žensky. Pletené šaty, populární v nové sezóně, může jim pomoci s tím. Nicméně, navzdory velkému množství modelů navržených designéry, některé ženy se bojí nosit tento oděv. A to vše proto, že věří, že pletené šaty k nim přidají vizuálně několik nechtěných kilogramů. Při pohledu na nové kolekce je však zřejmé, že se jedná pouze o neopodstatněný mýtus a se správnou kombinací s jinými oděvy vám pletené šaty dodají lehkost a štíhlost.

(13 )

Pravidla pro výběr pletených šatů

\ t

Mnozí při zmínce o pletených šatech si představují beztvarý model velkého úpletu, který opravdu může zničit vaši postavu. Dnes návrháři nabízejí obrovský výběr lehkých, vybavených stylů, které mohou být kombinovány s příslušenstvím pro vytvoření nového obrazu každý den.

Mezi nejvyhledávanějšími modely v nové sezóně stojí za povšimnutí šaty-svetry, pouzdra, modely se svěží spodní částí a možnost tvaru A. Pokud je styl vybrán správně, pak bude vaše postava vypadat velmi žensky.

Stylisté radí vysokým, dlouhovlasým ženám módy, aby dávaly přednost krátkým modelům, které jsou schopny zdůraznit štíhlé nohy. Obvykle se nosí s botami nebo vysokými botami. Jako možnost - dlouhá, vybavenávlněné šaty.

Modely střední délky (mírně nad nebo pod kolenem) jsou vhodné pro všechny typy těl.

Empírové šaty budou vyhovovat dívkám se svěžími boky a výrazným pasem. Tento styl nejenže skryje nevýhodu, ale také upozorní na siluetu.

Pro ty, kteří mají malé bříško, si můžete vybrat šaty s lichoběžníkovým střihem, který dokáže postavu vizuálně štíhlejší a nohy delší.

Stylistům se doporučuje, aby si zvolili krásné modely střední délky. Ale od přizpůsobení šatů nad kolenem je lepší je vzdát. Někdy se dívky snaží ukrýt další kusy výběrem oblečení, které je o jednu velikost větší než je nutné. Jak však praxe ukazuje, v takových šatech vypadají ještě objemněji a bez chuti.

Pro vizuální rozdělení obrázku na dvě proporcionální poloviny a zaostření na pas můžete použít tenký pás.

S tím, co nosit pletené šaty

Vzhledem k různorodosti stylů pletených šatů se může každá dívka při výběru správné obuvi nebo doplňků zmást. Proto se stylistům doporučuje, aby vycházeli z obecného obrazu, který chcete získat.

Příležitostný vzhled

Městský nebo ležérní styl je jednou z nejznámějších moderních dívek. Každý den neváháme vytvořitjedinečné obrázky. Pokud jde o pletené šaty, volné siluety jsou vhodné pro každodenní luk, který vám umožní přinést dotek svobody a lehkosti do svého vzhledu. V tomto případě bude nejoptimálnější délka kolena.

]

Výběr bot pro takové šaty, měli byste se rozhodnout pro lehké boty neutrální barvy, kotníkové boty, vysoké boty nebo modely kolenní délky. Aby byl obraz více ženský, je lepší zvolit modely s patami, klíny nebo ne hrubou plošinou.

Kombinace pletených šatů a sportovní obuvi bude stylová. Tato volba bude volbou mladých sportovních dívek, které se vždy snaží dělat všechno. Při výběru tenisky nebo mokasíny dávejte přednost světlým odstínům.

Ale s tím, co byste neměli nosit pletené šaty, tak to je s baletní boty, sandály, klasické modely obuvi nebo sandály.

Obchodní obraz

Pletené šaty v obchodním stylu vytvářejí hlavně v tmavých odstínech: modré, hnědé nebo černé. Díky tomu můžete snadno dosáhnout obrazu obchodní ženy. Řez těchto šatů může být buď rovný nebo osazený a délka není nad kolenem.

Stejně důležité je vybrat správné boty pro obchodní pletené šaty. Aby nedošlo k proměně v "šedou myš" a nevypadal směšně, je lepší dát přednostklasické boty s uzavřenou špičkou. Samostatně je třeba zaznamenat materiál a dekor vybraného páru. Semišová, matná nebo patentovaná kůže v klasických odstínech (černá, hnědá, šedá nebo modrá) bude působivě působit s pletenými šaty.

Kombinace několika odstínů nebo ozdobných dekorací nejsou povoleny v obchodním luku. Proto je při výběru příslušenství nutné dodržet i omezení. Skromná bižuterie z měkkých kamenů nebo perel je perfektní.

Minimalistický styl

Při vytváření přídi v minimalistickém stylu je hlavní věcí odmítnutí zbytečných částí a dekorací. Vhodné šaty by měly být vyrobeny v omezených barvách. Silueta je volná nebo poloplná. Délka - určitě pod kolenem.

Šaty v tomto stylu budou vyhovovat jak kanceláři, tak parku. Na hrudi může být zápach a někdy je lem oděvu asymetrický. Manžety a rukávy mohou mít nestandardní řez. Tento obrázek nevyžaduje další dekorace.

Minimalistické šaty se nejlépe kombinují s botami s nízkým podpatkem, taškou spojky nebo taškou jakékoli velikosti.

Extravagantní obraz

Pro ty, kteří nechtějí vypadat jako všichni ostatní, návrháři nabízejí široký výběr pletených šatů v etnickém nebo jiném extravagantním stylu. Co to sakra jeoděv může být libovolný a délka je převážně pod kolenem.

Co nabízí extravagantní styl dívkám? Jedná se o světlé a chytlavé odstíny a vzory, neobvyklou formu a nestandardní texturu. Hlavním rysem extravagantních šatů lze říci různé tkaní a vzory, které se používají k dekoraci. Tento obraz samozřejmě nevyžaduje další dekor. Jediné, co stylisté umožňují, jsou boty, taška a ne spousta bižuterie.

Boty do tohoto obrazu se hodí jak pro klasiku, tak pro sport.

]

Pletené šaty s legíny

\ t

Kalhoty, kalhoty nebo kalhoty mohou být nošeny s pleteným oblečením pouze tehdy, pokud mají mini délku a vypadají spíše jako prodloužený svetr. V tomto případě musí být dno tmavé a těsně přiléhající.

Všechny dívky mohou nosit pletené šaty bez ohledu na výšku nebo stavbu těla. Vzhledem k obrovské rozmanitosti stylů, každá žena módy může doplnit svůj šatník vhodným modelem.