Co potřebujete pro manikúru?

Obsah:

 1. Základní příslušenství pro manikúru
 2. \ t
 3. Nástroje a příslušenství pro manikúrové gelové laky
 4. \ t
 5. Manikúra krok za krokem

Prakticky každá žena nebo dívka sleduje své ruce. Jedním z nejdůležitějších prvků krásných rukou je manikúra. Ale ne každý si to může dovolit udělat v salonu krásy. Proto nejčastěji děvčata dělají manikúru doma, což je poměrně hospodárné jak v hotovosti, tak v čase. Jeho realizace vyžaduje speciální nástroje a dezinfekční prostředky. Doporučujeme vám, abyste si při manikúrach povídali o tom, co je nejdůležitější a důležité.

Základní příslušenství pro manikúru

\ t

Nejdůležitější je věnovat pozornost profesionálnímu a vysoce kvalitnímu příslušenství. Vše, aby nedošlo k poškození sebe (infekce nebo řezy).

Pamatujte: spěch nedá požadovaný výsledek.

Co je tedy potřeba pro manikúru? Především je nutné určit typ manikúry. Je jich několik: klasické, evropské a hardwarové. Záleží na stylu manikurové sady potřebného příslušenství. Existuje spousta nástrojů pro manikúru. Proto v tomto článku budeme hovořit o každém nástroji stručně a snadno.

Nůžky a pinzety

Většina žen upřednostňuje neřízené manikúry a věří, že nůžky a pinzety jsou v sestavě naprosto zbytečné. V žádném případě tomu tak není. Koneckonců, s pomocí těchto atributů je upravenadélka měsíčku a odstranění otřepů. Také pro řezání a odstraňování ztvrdlé kůže se používají tzv. Kleště (knipper). Mírně zakřivené čepele vás varují před řezy.

Příslušenství pro kůžičku: posunovač nehtů a oranžové tyčinky

Mezi tato zařízení patří oranžové tyčinky a posunovač. Oba nástroje se používají po změkčovací lázni, aby se odstranily a odstranily kůžičku. Oranžové tyčinky jsou nejškodlivějším nástrojem, který nepoškozuje nehty. Tyto prvky mohou být také nahrazeny škrabkou. To je pedikúra manikúra, která pomáhá vyrovnat se s nedostatky a nedostatky kůžičky. V podstatě takové zařízení používají manikéři v kosmetických salonech.

Zásobník na manikúru

Tento kontejner se používá k změkčení kůžičky. Pro dosažení požadovaného účinku v teplé vodě přidejte trochu tekutého mýdla nebo speciálních prostředků.

Pilník na nehty

Pilník na nehty je pro manikúru zcela nepostradatelným atributem. Bez ní není možné. Pomocí pilníku na nehty se honují nehty. Existuje mnoho typů tohoto atributu. V sadě na manikúru stojí za to mít několik typů pilníků na nehty s různou drsností.

Buff

Baf je další verze pilníku s poněkud měkkou texturou. Toto zařízení se používá k broušení a leštění vrstvy nehtu. S jeho pomocí můžete dosáhnout brilanci a hladkosti nehtové desky.

Prostředkyodstranění lakového povlaku

S touto kapalinou se odstraní odolné a běžné povlaky. Je nutné upřednostnit výrobky, které neobsahují aceton. Koneckonců, tato komponenta poškozuje nehtovou žárovku.

Vatové tampóny nebo vatové tampóny

Bavlněné nebo bavlněné kotouče jsou nejvíce nenahraditelnými prvky, pomocí kterých se odstraňují laky nebo skvrny, které jsou povoleny během potahování.

Odmašťovač

Po provedení manikúry se na nehet nanese speciální odmašťovač. To se provádí tak, že lakování trvá co nejdéle.

Fólie a oděvy

Fólie se používá při odstraňování gelových leštidel. Je ovinut kolem povrchu nehtů, kde je aplikován vatový tampon nebo disk s kapalinou určenou k odstranění krytu nehtu. Ale dnes existují speciální kolíčky pro odstranění gelového povlaku.

Nejpotřebnější nástroje a příslušenství pro manikúrový gelový lak

Základ pro lak

Základem je základ. Aplikuje se tak, aby manikúra byla poměrně odolná. Tento povlak také vyrovnává všechny vady na nehtové desce. Kapalina vyplňuje malé praskliny a vytváří lepivou vrstvu, na kterou se nanáší gelový lak vhodného odstínu.

Štěstí

Jaký druh manikúry bude bez lakování? Chcete-li provést gelovou manikúru je mít ve vašem kit několik možností pro odstíny lakových nátěrů. To se dělá tak, že můžete snadnoMohl vybrat barvu pro jakýkoliv styl oblečení.

Nahoru

Dříve se tento povlak nazýval konvenční fixační prostředek. V současné době se nazývá "Top". Tento nástroj je finální a upevňovací komponentou, která dodává lesklým leskům manikúru.

Gumová lampa

Bez speciální lampy a sušičky nebudete moci provádět manikúru s gelovým lakem. Dnes je na trhu mnoho profesionálních lamp, které se osvědčily jako vynikající součást.

Činidlo pro sušení laku

Tato kapalina může vypadat v různých formách: sprej, lak, sušení kapáním. Účinek těchto zařízení je téměř stejný. Kapalina vytváří ochranný a zpevňující film, s nímž lak nátěru nemíchá odstíny a rychle schne.

Olej na kůžičku nebo smetanu

Olej nebo krém pro kůžičku - to znamená, že je to konečný dotek pro manikúru. Olejové kůžičky jsou zpracovány pro intenzivnější péči o prsty. Zvláštní pozornost je třeba věnovat finančním prostředkům, které zahrnují slunečnicové, bavlněné, sójové a mandlové oleje.

Krém na ruce

Nádherná a originální manikúra je nejen dobře upravenými a malovanými nehty, ale i jemnými a sametovými rukojeťmi. Proto je nutné po dokončení manikúry promazat pokožku rukou změkčujícím a vyživujícím krémem.

Manikúra krok za krokem

\ t

Po sestavení celé sady nástrojů,Můžete začít provádět manikúru.

 1. Zpočátku je nutné upravit délku měsíčku a jeho tvar pomocí pilníku a kleští.
 2. Poté vyleštěte jejich povrch.
 3. Dále je třeba opravit a zastřihnout kůžičku.
 4. Na konci ošetření rohovou kůží odmastěte kryt nehtu a aplikujte podklad.
 5. Každá vrstva, která kryje nehty, by měla být důkladně vysušena pomocí UV nebo lampičky.
 6. Po základním nátěru můžete začít pracovat s laky.
 7. Na konci zajistěte svá „umělecká díla“.

A samozřejmě nezapomeňte ani na olej z kůžičky a krém na ruce.