Co se děje ve světě dětské módy v období podzimu - zima 2017 - 2018: foto novinky

Aby se dítě vdechlo stylu, je nutné ho nosit „s chutí“ již od útlého věku. Mnoho známých módních domů vyrábí řadu módních dětských oděvů, do kterých jsou investovány skvělé nápady a tvrdá práce, ne méně než v dospělé linii. Nadšení módních návrhářů ohromuje kreativitou. Oblečení pro děti od značek jako Stella Maccartney a Diane von Fürstenberg je prostě vynikající, zábavné a vtipné.

Oblečení pro dospívající od Marco de Vincenzo

V této sezoně je nejoblíbenějším oděvem z celého světa známá značka Marco de Vincenzo. Jak víte, děti od jedenácti do sedmnácti let jsou velmi škodlivé a vybíravé. Kromě toho adolescenti považují oblečení za způsob vyjádření svého postoje ke světu kolem sebe, čímž zpochybňují společnost. Kolekce Marco de Vincenzo zahrnuje všechny speciální módní trendy pro děti tohoto věku.

Ve stejném stylu: okouzlující matka a módní dítě

Dolce & Co. Gabbana v této sezoně vydala sbírku dětských šatů - vlastně redukovanou kopii dospělé toalety. Ale nejen Dolce & amp; Gabbana vyrábí oblečení pro ženy a přesně stejné oblečení pro dívky. Na výstavách módního oblečení podzim-zima jsou tyto trendy sledovány.

Džínovina pro děti: náš divoška

Klasické džíny jsou každodenní pohodlnou věcí z dětského šatníku, ale pro džínyděti v této sezoně praktické, módní, s vtipnými potisky. Džínové košile s plédem a zajímavými vložkami jistě potěší malé chlapce - možná přežije v malém švu. Milovník automobilů, zoufalý závodník na kole jistě ocení stylové džíny s vtipnými výtisky aut. A v mini sukni a zlobivé dívčí džínové bundě nejsou žádné hry hrozné.

)

Pouliční móda: Hry ve dvoře

Příležitostné dětské oblečení by mělo být praktické. Volný čas po škole, o víkendech, svátcích, sněhu a slunci - vaše dítě je v dobré náladě! Běh po dvoře, lezení po stromech, poznávání okolí, skákání přes louže, vytváření sněhuláka, hraní sněhových koulí - chůze ve dvoře slibuje mnoho objevů. Pohodlné svetry, košile, kalhoty, odvážné větrovky budou velmi užitečné pro mladé milovníky dobrodružství. Obzvláště v této sezóně nabízené možnosti a styly oblečení jistě osloví malé módy a módy.

)

Velká dovolená pro malé prince a princezny

Pro vytvoření nádherného dětského oblečení jsou dámky inspirovány touhou učinit své děti ještě krásnějšími. Potvrzení tohoto - stylového a elegantního slavnostního oblečení pro děti v pastelových barvách a překvapivě harmonické černobílé klasiky, která potěší každé dítě. Pro každéhozvláštní příležitost v této sezóně je speciální oblečení!

)

Módní tipy pro děti a dospělé: jak se oblékat do školy

Každý student se snaží oblékat, chodit do školy. Nečekaně, ale přesto, černé kombinézy, šaty a šaty v jemně vysledovaném bílém pruhu s bílým límcem vypadají v této sezóně krásně. A pro mladé muže v trendu, vynikající sada: jednobarevná kostkovaná bunda, kalhoty s měkkými záhyby a košile se stojáčkem. Dívky opravdu vypadají slavnostní ve školní sukni-skládané sukni, a halenka se zaobleným límcem přizpůsobené k tomu také vypadá úžasně. Takový soubor může být bezpečně doplněn pláštěm z přímého řezu ze sametové tkaniny.

Stylové dětské svrchní oděvy

Bundy a kabáty pro různé věkové kategorie

\ t

Dětské oblečení je především teplo, praktičnost a pohodlí. Moderní dětské bundy a kabáty této sezóny jsou teplé, světlé a pohodlné. Komplexnost barevných kombinací, geometrické siluety, bohatost textur a jednoduchá excentricita - to vše je ztělesněno v bundách a dětských pláštích podzimního a zimního období. Na některých modelech sako zábavná zvířata milují oko. A srst této sezóny je zdobena různými prvky zajímavé výzdoby, která dělá děti vypadají úžasně.

Trendy kožešin: nejzajímavějšímodely dětských kožichů a kožichů

\ t

Trend 2018 - dětský kožich „dospělého stylu“. Chlapci a dívky se snaží napodobovat své rodiče ve všem. Volba zimního svrchního oblečení nebyla výjimkou. Pro šití kožichů a kožichů se používají nejen přírodní materiály, ale i umělá kožešina.

Klobouky a šály pro malé mody

Klobouky a šály pro malé módy a ženy módy v této sezoně jsou plné neobvyklých grafických výšivek a aplikací, ozdobných prvků a pestrobarevných motýlků. Klobouky se nedějí moc. V šatníku musí být různé varianty pro klobouky a šály pro každé počasí, protože dnes to není jen další ochrana proti povětrnostním vlivům, ale i módní doplněk k oblečení.

Stylová obuv pro děti

\ t

Praktická obuv

\ t

Každá dětská obuv by měla být především vysoce kvalitní, ale mnoho rodičů se snaží krásně obléknout své boty. Při výběru obuvi je nutné kombinovat pojmy „kvalita“ a „krása“, zejména proto, že módní trendy této sezony jsou kontraindikovány pro nohu dítěte (pata, úzký nos, sametové tkaniny a vše ostatní ...) později - mokasíny. Pro chlapce je ideální volbou klasické boty s malým patem. A teenageři si vybírají modely bot identické s dospělými, ale samozřejmě bez podpatků a masivních podrážek.

Podzimní boty a teplé boty

\ t

Při výběru bot pro chladné počasí platí pro děti následující pravidlo: stylové = škodlivé. Stylisté nabízejí možnosti pro dětské boty a boty pouze z přírodních materiálů. Nicméně, pokud rodinný rozpočet neumožňuje nákup drahých modelů, věnujte pozornost skutečnosti, že stélka byla kůže - nešetřete na zdraví nohou vašeho dítěte!