Co si manikúra dělá doma?

Obsah:

  1. Klasická manikúra
  2. Manikúra matná
  3. Francouzská manikúra
  4. Manikúra Ombre Gel
  5. Manikúra krajky
  6. Pletená manikúra
  7. \ t
  8. Manikúra z velvetového písku
  9. Nail art s třpytkami a třpytkami

Základní vlastností stylového a dobře upraveného obrazu dívky je elegantní a elegantní manikúra. Ale ne všechny dívky mají čas a příležitost navštívit salón, aby se vynikající nail art. Proto nyní zvažujeme nejlepší možnosti manikúry, které můžete provést sami.

Samotný lešticí gel na manikúru

\ t

Ne všechny dívky milují světlé a chytlavé tóny a nehty. Někteří preferují monochromatický neutrální barevný povlak. Taková manikúra je pro sebe velmi jednoduchá. Za tímto účelem připravte měsíčky takto: proveďte požadovaný tvar, ořízněte kůžičku, lehce odřízněte nehtovou desku a písek buff. Nyní můžete začít malovat nehty. Nejdříve aplikujeme základnu a usušíme ji ve lampě, poté ji nalakujeme požadovaným tónem a znovu osušíme. Pokud stačí jeden nátěr laku, můžete použít vrchní vrstvu. Není-li barva dostatečně nasycená, je nutné aplikovat druhou vrstvu laku. Klasická manikúra připravena!

Samotná manikúra

Matný vzhled vypadá na nehtech jakékoliv délky velmi elegantní, ženský a extravagantní. Tento nátěr lze snadno kombinovat s leskem. Provést krásnou manikúruna vlastní pěst musíte nejdřív připravit hřebík. Technologie matné manikúry se neliší od standardní nail art. Pouze na konci krytu nehtů se speciálním matným topem. Tato manikúra může být zdobena samolepkami, kamínky nebo vzory.

Samotná francouzská manikúra

\ t

Francouzská manikúra má lásku mnoha módy. Takové umění nehtů vypadá velmi elegantně, šetrně a přitažlivě. Běh sako sami není těžké. Pokud to nechodí kreslit dokonce úsměv na okraji měsíčku, pak můžete použít speciální proužky, které výrazně usnadní tento úkol. Pro klasickou francouzskou manikúru jsou měsíčky pokryty jemným růžovým tónem nebo zůstávají průhledné. Pro mírnou a klidnou manikúru, použijte bílé pro studny. Pokud chcete něco neobvyklého a extravagantního, můžete provést díry světlých a chytlavých tónů. Také stojí za to experimentovat se základní barvou měsíčku. Původní vzhled je červený nátěr s černými nebo bílými otvory. Chcete-li diverzifikovat design francouzského nehtového umění, můžete se zaměřit na jeden nebo dva nehty. Je to dost, aby to pokrylo jiným tónem, jiskry, kamínky nebo ozdobili vzory.

Gel manikúra ombre sám

\ t

Ombre vypadá na nehtech velmi jasně a přitažlivě. Tento typ nehtového umění se nejčastěji provádí v létě. Aby bylo možné tak jednoduchou, ale velmi elegantní manikúru, budete potřebovat dvanebo více květin a kus houby. Naneste podklad na připravené měsíčky a sušte je v ultrafialové lampě po dobu 2 minut. Nyní zakryjte prsty bílou barvou. Dále pokračujte v provádění gradientu: naneste požadovanou barvu na houbu tak, aby mezi nimi byl hladký přechod, namočte každý hřebík houbičkou (nestlačte houbu příliš mnoho tak, aby neexistovaly žádné jasné hranice). Nakonec zakryjte manikúru vrchem a vysušte.

Samotná manikúra krajky

Krajká manikúra vypadá na nehtech velmi elegantně, luxusně a krásně. Abychom to mohli provést, potřebujeme běžný jezdec. Než začnete provádět manikúru, očistěte nehty a odřízněte kůžičku. Nyní naneste základ a vysušte pod ultrafialovou lampou. Pro přenesení obrázku z posuvníku použijte speciální tisk. Naneste trochu laku na jezdce a odstraňte zbytky, pak vytiskněte obrázek na tisk a umístěte na nehet. Chcete-li manikúru vypadala méně vzdorně, nemusíte nosit krajky na všechny nehty, aby jeden nebo dva prsty monofonní. Podstavec měsíčku může být transparentní, ale aby se nail art originalita, následujte ji v červené nebo růžové. Pokud chcete jasnější design, postupujte krajky v oranžové, fialové nebo bílé.

Pletená manikúra

Tento typ manikúry je v poslední době velmi populární. Vzorky objemu připomínající pletení svetrů jsou nejvíce žádané v chladném období. Aby se design nail artneobvyklé a zajímavé, musíte ozdobit viskózním kroužkem a prostředníkem. V tomto případě lze prsty odlišit nejen pomocí prolamovaného vzoru, ale také s jiným odstínem. Před použitím laku nastavte požadovaný tvar nehtů a zbavte se pokožky. Nyní můžete bezpečně aplikovat základnu a sušit v ultrafialové lampě. Dále přikryjte nehty požadovaným barevným lakem. Po úplném vysušení laku můžete přistoupit k výkresu. Jemně vytvořte vzor ve formě copu nebo pleteného svetru (pro větší objemový efekt je lepší použít vzor několikrát). V případě potřeby můžete vzorek zakrýt akrylovým práškem, abyste dosáhli hrubého efektu.

Manikúra se sametovým pískem

\ t

Pro získání velkolepé struktury manikúru použijte akrylový prášek. Taková manikúra je velmi jednoduchá, aniž byste potřebovali mnoho času. Chcete-li začít, proveďte manikúru a aplikujte základnu. Po zaschnutí můžete nehty bezpečně zakrýt vybraným odstínem. Pak naneste akrylový prášek na vrstvu laku a osušte. Odstraňte zbytky pomocí speciálního kartáče. Všechny měsíčky můžete posypat sametovým pískem, takže měsíčky budou vypadat neobvykle a elegantně. Chcete-li udělat více tradiční nail art, zakryjte několik prstů s akrylem, a na ostatní, kreslit vzory s tenkým kartáčem a také přikryjte ji sametovým pískem.

Manikúra se třpytem a třpytem

Glitter je skvělý dekor pro manikúru. Jestli je holka velmiNa hřebech je obtížné vytvořit kresbu nebo vzor, ​​ale přesto chci získat speciální a nepřekonatelné umění neilů, pak se na záchranu dostanou flitry. S jejich pomocí bude manikúra zářit a ohromit ostatní svou elegancí. Můžete zakrýt malíček, ukazováček a polovinu prstence s jiskry a zbytek zbarvit lakem požadovaného tónu. Ombre vypadá velmi originální, vyrobený ze zlatých nebo stříbrných jisker. Další dobrá volba je díry nebo úsměvy s jiskry jakékoliv barvy.

) )