Dámská módní tunika: nová sezóna podzim - zima 2017 - 2018

Čas od času je každá žena, bez ohledu na věk a velikost těla, netrpělivá k tomu, aby ve svém životě prováděla změny ultramoderními a nejnovějšími skříňovými předměty. Z tohoto důvodu, místo obvyklých kalhot a džíny kalhoty, to může být dobré uvažovat o koupi módní tuniku, zejména proto, že různé modely a styly potěší oko. Dvakrát ročně představuje módní svět nové tuniky na výstavách mezinárodních sbírek. Vše je nabízeno: od úzkých po svěží, od super krátkých až po dlouhé, od jasně jasných až po pastelové. Na základě nich jsme pro Vás připravili informace o módních trendech na podzim a zimu.

Módní tuniky podzim-zima 2017-2018: moderní styly

Tunika se nazývá prodloužené tričko, košile nebo krátké šaty. Je univerzální, kombinuje se s mnoha věcmi dámského šatníku a je ideální pro procházky v parku, práci, romantické setkání. Moderní designéři nabízejí v této sezoně široký výběr tunik, z nichž téměř každá žena si může vybrat vhodnou variantu.

Dlouhá tunika

Úderem podzimu a zimy je dlouhá tunika. Pod takovým modelem není nutné nosit dno. Délka kolena od kolena k kotníku - nosit co se vám líbí! Modely 2018 zvláště účinné délky - lehké a plynulé. Maxi délka látky s nádherným vzorem je uměleckým dílem v duchu nové zimní módy.

Veškerá pozornost k pasu: hubený model

Majitelé tohoto typu postavy jako „přesýpací hodiny“ nebo „obdélník“ budou dokonale vyhovovat tunice s důrazem na zúžený pas, zdůrazňující přednosti krásné ženské postavy.

Asymetrický styl

Hravá tunika, stylovější vzhled. Pokud cítíte odvahu, vyberte si tuniku s asymetrickým dnem, která skryje plnost boků a přitáhne pozornost ostatních. Skutečnost, že půjdou na plné ženy, uvidíte v příkladech tuniku volného střihu s asymetrickým dnem.

Práce ve velkolepé tunické košili

V loňském roce dosáhla košile tuniky svého vrcholu popularity. V této sezóně zůstává v trendu. Stylová kombinace tuniky, košile a sukně vytváří jedinečný a zajímavý vzhled. V roce 2018 vypadá tunika zcela nová.

Model tunického přímého řezu

Tunika ve tvaru písmene A je poměrně běžným modelem a perfektně se hodí nejen na štíhlé ženy, ale i na baculaté ženy, protože vizuálně skrývá boční tuky a záhyby. Toto je nejvšestrannější model sezóny. Hodnotit, jak vznešené tuniky vypadají rovně.

Zajímavá konstrukční rozhodnutí pro sezónu

Co je tedy pro nás nového, co můžeme očekávat od modelů dámských tunik v této sezoně? Útulné, stylové a neobvyklé byly ukázány na světových lávkách.pleteniny. Módní trendy dnes směřují k vytváření stále většího komfortu, takže dámské tuniky jsou obzvláště individuální díky mnoha zajímavým designovým řešením. To se ještě nestalo. Módní tunika je spojením odvahy a skromnosti - kombinace průsvitné vzdušné tkaniny s jasným barevným kontrastem.

Sporty Naughty Tunics

Couturiers vydali v této sezoně modely tunik pro ženy, které vedou aktivní životní styl. Na první pohled se zdá, že to není příliš solidní, ale sportovní styl je vždy v trendu. Módní střih ve formě kapuce a kapes činí tuniku nepostradatelnou věcí pro dámský šatník. Sportovní tuniku nelze nazvat nudným.

Módní teplá pletená tunika

Teplá dámská tunika - nejjednodušší varianta, aby se obraz stal chladnějším. Vlastnosti pleteného materiálu umožňují cítit teplo a pohodlí. Takové tuniky jsou velmi populární.

Módní tunika zdobená fantazií

K dnešnímu dni návrháři představili zajímavé možnosti pro zdobení tunik s různými dekoracemi. Mohou to být velkorysé plakety malých a různých knoflíků, kamínky, kameny, flitry, skleněné korálky, korálky, perly, výšivky a nášivky. Vynikající tyl a krajky vložky na tuniku rukávy jsou opravdu jedinečné v této sezóně. Taková výzdoba dává zvýraznění stylovému obrazu.

Barevná paleta a tisky tuniky v sezóně

V této sezoně jsou barevné dámské tuniky relevantní: tkaniny pro šití se používají ve všech barvách duhy, ale také oblíbené jsou klidnější barvy. Tmavě modré, šedé, kaštanové a hnědé odstíny jsou poměrně vhodné v pozdním podzimu a chladné zimě.

Tisk na tuniky je vítán, zejména květinové. Klasické vzory na tunice jsou dokonale vzájemně kombinovány se správným výběrem barev. Malý výkres je velký efekt. Kontrast bílých a černých pokusů o buňku a proužek. Nové kombinace s klasickou buňkou a svislým proužkem na tunice dokonale zapadnou do obchodního vzhledu i do ulice.

Tuniky se sociálními a politickými slogany: vtipné a praktické

Samostatně stojí za to zdůraznit tuniku s potiskem v podobě společenských a politických sloganů, protože toto téma je na pořadu jednání každý den poměrně akutní. Jedna tunika s kabátem bude docela dost elegantní a módní nejen v kanceláři, ale i na párty.

Myšlenky o tom, jak as čím nosit tuniku

Dámské módní tuniky v této sezóně budou v centru pozornosti, takže si lépe připravte a pečlivě prozkoumejte, co můžete nosit a jak se přizpůsobit vašemu individuálnímu stylu.

Trvale hodnotit váš typ postavy, zvolitVhodný model tuniky je jednoduchý a jednoduchý. Správný styl skrývá vady těla a zdůrazňuje výhody. Po shlédnutí fotografie výběru stylových obrazů s tunikou získáte požadovanou náladu a můžete vycházet z jedné z navrhovaných možností překladu do reality.

Buďte s námi na začátku sezony spokojeni! Opravdu doufáme, že jsme vám dokázali dokázat, že novinka forem, která je pozoruhodná ve své jedinečnosti, je vlastní dámské tunice. Je čas myslet vážně na jeho akvizici. Pohodlné, módní a jednoduše nenapodobitelné!