Dámské módní džíny: Trendy, nové 2018

Zpočátku džíny byly pracovní oděvy. Nyní se staly nepostradatelným prvkem šatníku každé módní ženy. Jsou nošeny nejen na procházku, ale také v kanceláři, na rande nebo na párty. Proto každý sezonní návrhář nabízí mnoho nových stylů, které budou vyhovovat všem dívkám, bez ohledu na typ postavy. Co bude relevantní v roce 2018?

Módní trendy 2018

Nízkopodlažní džíny, které byly populární v minulých obdobích, již nejsou relevantní. Návrháři nabízejí dívky modely, které sedí v pase nebo jsou mírně pod jeho úrovní. Tyto modely jsou schopny skrýt další centimetry.

Pokud hovoříme o módních stylech, pak, jako předtím, budou důležité široké kalhoty, roztrhané, roztrhané okraje, manžety a odření. Ale těsná hubená ztrácí svou popularitu.

Zkrácené modely jsou nyní v módě, takže je doporučeno je zastrčit nebo upravit tak, aby zůstaly v trendu. Použití manžety na přítele nebo rovné džíny, oni mohou dělat různé módní obrazy. Ale na štíhlých nebo rozšířených modelech nebude klopě vypadat velmi dobře.

Na džínách, které těsně přiléhají k postavě, je klopě dovoleno dělat tenké a čisté. Pokud máte širokýdžíny, můžete udělat širokou manžetu. Klopa na příteli může být objemná a sestávat z několika vrstev.

Džíny s vysokým pasem

Dívky s jakýmkoliv typem postavy si mohou vybrat tento styl. Ale nejvýhodnější budou dívat se na dívky s postavou "přesýpacích hodin" nebo "trojúhelník". Děvčata ve tvaru hrušky budou také moci nosit džíny s vysokým pasem. Nicméně, pro to musí pečlivě vybrat horní. Ideální pro svetry, mikiny atd.

Máte-li „jablko“, pak by měly být takové džíny doplněny tenkým páskem, který zvýrazní pas. Tenké dívky v nich se stanou více ženskými a majitelé nádherných forem budou moci skrýt některé chyby v postavě, což je více proporcionální.

Proč se dívkám líbí tento model? Především proto, že takové džíny úspěšně skryjí případné vady postav, což činí boky vizuálně ženským a pasem štíhlejším. Současně se schová malé bříško a postava se stává proporcionální. Kromě toho, na sobě těsné džíny s vysokým pasem, můžete přilákat pozornost ostatních na svěží hrudi.

Roztrhané džíny

V novém trenduSbírky mohou být viděny neobvyklé střih a dekorativní prvky na džínách, které jsou kombinovány s aplikací nebo vyšívané třásně. Je-li to žádoucí, každá dívka může nezávisle vyrobit takové oblečení.

Tento model je zvláště důležitý v létě av období, kdy není příliš chladný. Hlavní barevné džíny nejsou rozdílné. Nejčastěji jsou modré, modré, bílé nebo černé.

Model by měl být zvolen v závislosti na typu obrázku. Někteří si mohou dovolit roztrhaný hubený, jiní budou vypadat lépe. Máte-li nějaké chyby v bocích, pak je lepší zvolit roztrhané džíny, rozšířené z boků. Pomocí modelu s vysokým pasem je možné zdůraznit dokonalé nohy.

Skinny

Pokud loni byl tento model favoritem sezóny, dnes ztrácí svou pozici. V módních kolekcích však můžete stále vidět černou hubenou, která se stala hitem. V této barvě mohou dokonale zvýraznit atraktivní křivky těla. Ideální takové džíny budou vypadat s šifonovou halenkou, objemným svetrem nebo džínové košili s klasickým střihem.

Skinny může být dokonce nošen do práce, pokud není nutné mít přísný oblékání. Normálně návrháři nepro tento styl používejte další dekor, s výjimkou malých řezů na úrovni kolen.

​​

Oříznuté džíny

Hvězdou letní sezóny budou zkrácené džíny. Díky aktuálním modelům, které přesně zapadají do postavy, může každý fashionista vytvořit upřímný a výstižný obraz.

Nyní se návrháři rozhodli tyto modely co nejvíce zjednodušit, odstranit z nich nýty, velké kapsy a další typické detaily. Současně rozšířili barevnost, doplnili ji o bobule, květiny a citrusové odstíny.

Při výběru zkráceného džínového modelu dnes neexistují žádné zákazy. Každá dívka by měla být vedena výhradně rysy jejich postavy. Nejlepší je kombinovat krátké džíny s jednoduchou košili a vysokými podpatky.

Přátelé

Charakteristickým rysem tohoto modelu je nízká oblast pasu a slabin. Mohou být doplněny řezy nebo odíráním bez dodatečné dekorace. Ale teď, módní návrháři nabízejí zdobit je výšivkou.

Takový model by byl ideální pro štíhlé dívky. Chcete-li zdůraznit ženskost, kluci doporučují kombinovat je s doplňky a boty na vysokém podpatku.

Ideální kluci vypadají s top, rolákem nebo s jumperem. Není špatné kombinovat je s volnou košili a bundou, koženou bundou nebo krátkým kabátem.

Kdo by takový model vyhovoval? Vynikající milenci se dívají na vysoké, štíhlé dívky. Ale pro ty, kteří mají krátké nohy a široké boky, milenci jsou lepší.

Barevné džíny

Milovníci džíny mají nyní možnost si vybrat nejen mezi obvyklými modrými nebo modrými modely. Návrháři jim nabídli širokou paletu odstínů. Nejoblíbenější z nich byly: víno, smaragd a purpur. Kromě toho na pódiu bylo vidět stručné modely v modrých, zelených, červených, žlutých a hořčičných barvách. Kombinujte je s doporučenými botami stejné barvy.

Bílé džíny

Teplé období je ideální pro oblečení světlých barev. Na jaře návrháři nabízejí dívkám nosit bílé džíny s vestou a krátkou bundu. Obvykle džínové košile je velmi rozmarný "sousedů", ale s bílými džíny vypadá perfektně.

Vyrazit na rande, kombinovat bílé oříznuté džíny s jasnou halenku.

Na vrcholu popularity obrazů celkem bílé. Proto můžete bezpečně kombinovat bílé džíny se stejným tričkem. K obrazu nebylo příliš nudné, zřeďte ho příslušenstvím.

Příležitostní milenci mohou nosit bílé džíny s jasným svetrem a sandály.

Džíny jsou přesným šatníkem, který bude vždy relevantní. Každý rok nám designéři nabízejí všechny nové a nové modely, které umožňují dívkám vytvářet stylové obrazy.