Dámské módní sukně: Trendy 2018

V seznamu nejvíce ženských šatních skříní se sukně umístí na druhém místě, mírně za šaty. Proto je významná část sbírek módních návrhářů věnována tomuto detailu šatníku. V nové sezóně se spoléhali na různé textury, barvy a dekorativní prvky. Tak, každý fashionista může snadno vybrat vhodný model. Jaké sukně budou v roce 2018 relevantní?

A-silueta

Nejoblíbenějším stylem roku 2018 je rozšířený trojúhelník. Ideální sukně tohoto stylu bude vypadat s bavlněnou blůzou. Módní sukně ve tvaru písmene A se mohou skládat z jedné nebo několika vrstev. Nejaktuálnější bude průměrná délka výrobku, která vypadá skvěle v kombinaci s botami do středu nohy.

Kůže a skládané sukně budou populární v nové sezóně. Můžete je nosit s objemným svetrem nebo vlněnou bundou.

Barevný rozsah těchto modelů je omezen. To je hlavně černá, modrá nebo indigo. Pro kancelář si můžete vybrat sukni z béžové vlny nebo bílé kůže.

Sukně

Mezi módními sukněmi v roce 2018 lze rozlišovat modely vzduchu a mávání. HitSezóna se stane šifonem a dalšími lehkými tkaninami. Šifónové sukně s jasnými květinovými vzory vypadají velmi krásně. Navíc v některých sbírkách můžete vidět výtisky krajiny a jasnou abstrakci.

Asymetrické sukně s přiloženými diagonálními lemy, které vytvářejí hravý obraz, lze v modelech 2018 považovat za relevantní. Populární opět stává zvíře tisk pod zebra nebo leopard.

Jejich pozice jsou získány zpět a skládány. Na pódiu bylo představeno mnoho vícevrstvých modelů světlého skládaného šifonu. V zimě jsou nabízeny k nošení s těžkými svetry a v létě s širokými tričkami nebo průhlednými halenkami. V teplé sezóně budou relevantní maxi-sukně z průsvitného šifonu. Podle nich se stylistům doporučuje nosit těsné kraťasy.

Transparentní sukně

Pro odvážné módy vytvořili designéři sukně ve tvaru písmene A z průhledných tkanin. Mohou být zdobeny nášivkou nebo výšivkou s kovovými nitěmi. Tento povrch může být umístěn pouze na lemu nebo ozdobit celý povrch výrobku.

Kombinace nekombinovatelných

Inspirováno myšlenkou vrstvení,, který byl populární pro několik sezón, návrháři vytvořili neobvyklé sukně, které jsou kombinovány s kalhotami. Externě, tato sukně s vůní střední délky vypadá docela elegantně a podobá se obrácenému poupě.

Navrhli kombinovat takové sukně s pevnými kalhotami, které mohou být nahrazeny těsnými punčochami nebo holými punčochami. V podstatě jsou vyrobeny z kůže, včetně metalizovaných a lakovaných.

Sukně

Tento styl se již stal klasikou. Tužka sukně hodí téměř všechny dívky, což je elegantní. V roce 2018 se designéři rozhodli přidat do tohoto modelu určitý objem, čímž se „tužky“ staly volnější.

Módní sukně tohoto stylu je vyrobena z hustých tkanin a kombinuje pohodlí sudu a eleganci pouzdra. Pro větší pohodlí přidali kapsy. Díky neutrálním barvám se tužkové sukně staly hitem obchodního stylu.

Dlouhé sukně

Trend 2018 je dlouhý lem obdélníkového řezu. Díky použití hustých tkanin bylo možné vyrovnat jejich pevnost. Tento model vypadá neobvykle v tmavém gamutu nebo v kombinaci s abstraktním tiskem. Svetry z „plevelů“ nebo široká mikina vám pomohou obraz doplnit.

Pro větší pohodlí, úzké dlouhé modely doplňují skládanýprvky. Na pódiu bylo vidět dlouhé sukně s pruhy na obou stranách. V roce 2018 bude relevantní maxi-sukně z tlustého úpletu, vlny nebo viskózy.

Minisukně

Navzdory skutečnosti, že sukně na podlahu budou nejoblíbenějším z roku 2018, bylo také místo pro mini. Designéři dokončili své sbírky s krátkými sukněmi různých barev, zdobenými neuvěřitelnými ornamenty.

Sukně s basque

Mnoho žen módy již na takový dekorativní prvek zapomnělo jako na baskičtinu. A znovu se objevil ve sbírkách slavných návrhářů.

Díky baskičtině mohou být proměněny i kožené modely nebo tužkové sukně, což je činí ženskými a romantickými. Ale teď, tento prvek lze nalézt nejen v oblasti pasu, ale také v blízkosti lemu.

Sukně se štěrbinou

Aby mohla dívka ukázat štíhlost nohou, designéři vytvořili modely se štěrbinou. Aby se předešlo náznaku vulgárnosti, byla ozdobena flounces a draperies.

Kožené sukně

V roce 2018 bude kůže tlačit dříve populární velur a samet. Nicméně, volbatakový model, vyhnout se všem druhům kovového dekoru, který by připomínal rockovou kulturu nebo gotiku. Populární budou kožené sukně volné stručné styly.

Květinový tisk

Pokud by se květinový vzor nacházel na sukni jarní a letní sezóny, v roce 2018 by byl takový tisk relevantní po celý rok. Existuje mnoho trendových variant floristiky. Jedná se o techniku ​​akvarelu a rozptyl pupenů po celém povrchu sukně tlusté látky a květinové výšivky s aplikací. V sezóně budou oblíbené zahrady a květy.

Kostkované sukně

Takový tisk může být nepochybně nazýván klasickým. V tomto případě se designérům pokaždé podaří představit nám známou věc z úplně jiné perspektivy. Existuje mnoho variant takových sukní, které si můžete vybrat něco vhodného pro každou situaci.

Neobvyklé materiály

V roce 2018 se designéři rozhodli překvapit nás a vytvořit mimořádné modely kožešin, které jsou skvělé pro párty nebo slavnostní události. Vypadají velmi roztomilý. V tomto případě může být srst přirozená i umělá.

Další neobvyklýnovinkou je model s lemem z peří. Vzhledem k tomu, že lem této sukně je zdoben jasným pštrosím peřím, nejjednodušší sukně se promění v slavnostní verzi.

Volbou správné sukně bude každá dívka znatelně měnit a získávat sebedůvěru. Existuje mnoho možností pro módní dámské sukně v roce 2018, takže každý z vás může snadno najít to, co jí vyhovuje.

A co ti navrhovaní návrháři chtěli?