Dámské parky 2019: Módní novinky a trendy sezóny na fotografii

Parka - módní, prodloužená a zahřátá bunda. Park se nachází v dámské i pánské módě a je populární více než jedna sezóna. Pohodlný park určený k ochraně před chladem. Je to velmi pohodlné a praktické. Dámský park kombinuje dva styly - sportovní a vojenský, což nebrání našim dámám vypadat stylově a žensky.

Módní parky 2019: fotografické styly

Pokud byl park doslova v poslední době rovný, dokonce i beztvarý kabát, dnes nám designéři nabízejí různé stylové, ženské a jedinečné styly v různých barvách. Moderní modely parků mohou být zkráceny nebo naopak protáhlé, rovné nebo osazené a dokonce i pod pásem.

Trendy barev v módních ženských parcích 2019

Pokud jde o barevný výkon, dnešní móda vybírá pro parky pastelové klidné barvy. To může být béžové, bělené šedé nebo všechny odstíny oliv. Toto barevné schéma je ideální pro sofistikovaný a ženský podzimní vzhled. Ale nenechte se rozrušit milovníky jasných barev. V této sezóně nám couturiers nabízí parky s bohatými a hlubokými modrými nebo červenými květy. Velmi vhodné barevné schéma pro matně šedé podzimní počasí.

Módní parky pro jaro 2019

Mladé módní ženy a aktivní dámy budou používat parky ve sportovním stylu. Délka modelu dosahuje poloviny stehna a je vynikajícíVypadá s džíny, sportovní kalhoty, tenisky nebo boty. Nejelegantnější v roce 2019 denim parky na jaře. Takové bundy parky v obrovské rozmanitosti byly prezentovány na výstavách značkových jarních sbírek. Džíny parku mohou být, stejně jako zkrácené, protáhlé, vybavené nebo široké, s kožešinovým lemem nebo ne. Barva této bundy může být od světle modré až tmavě nasycené indigo. Pro sportovní, pohyblivé dámské tenké fleece parky jsou nabízeny. Takový model by byl vhodný na teplý jarní den.

Další jarní novinkou modelu demi sezóny je park ve formě větrovek. Tato bunda je určena pro větrné deštivé počasí, takže tkanina musí být vodoodpudivá a vždy s kapucí. Délka této bundy může dosáhnout v polovině stehna. Větrovka je jasným zástupcem pouliční módy, takže tato bunda není vhodná pro obchodní dámu.

Módní parky v podzimní sezóně - 2019

Pro podzimní chladné počasí budou vhodné parky upravené přírodní nebo umělou kožešinou. Tyto modely na podzim jsou vyrobeny z polyesteru z polstrování nebo polstrování a mají prošívanou podšívku, ale vnější povrch bundy je naprosto hladký. A opět, pro dekorace použité kapsy, různé nýtovací, kovové knoflíky, zipy a kožešinový lem kapuce. Moderní podzimní nebo demi-sezónní park může být jakéhokoliv stylu.

Fashion Parkpro zimu 2019: klasické modely

\ t

Klasický bundový park je teplá, protáhlá bunda s velkou kapucí, náplastnými kapsami a zpravidla dvojitou přezkou. Moderní designéři nám v roce 2019 nabízejí rozmanité modely těchto bund. Experimentování se styly, barvami a různými doplňky, módní návrháři umožňují vybrat přesně model, který bude pohodlný, pohodlný pro každou dívku. Chcete-li vytvořit módní a stylové klasické modely, návrháři dnes používají různé typy tkanin, jako je přírodní vlna, volná rouška a denim.

Zimní park-2019 s přírodní kožešinou

Podle předpovědí známých módních návrhářů budou nejoblíbenějším svrchním oblečením v zimě roku 2019 izolované parky s přírodním materiálem. Chcete-li dát jednoduchý styl sako slušný, ženský a stylový vzhled, designéři zdobili je s přírodní kožešinou. Dokončovací parky s přírodní kožešinou jsou trendem zimy 2019. Většina návrhářů nabízí povrchovou úpravu arktické lišky, lišky stříbrné, norky nebo ovčí kůže. Chcete-li vypadat stylově a módní tuto zimu, vyberte si sako park s přírodní kožešinou nejen na kapotu, ale také na vnitřní straně modelu. Laconic a jednoduchý, ale zároveň taková bunda na ovčí kůže vypadá velmi stylově a efektně.

Modely dámských parků pro polosezóny

\ t

Jaké jsou velké parky pro demi sezóny? Tato bunda má v podstatě odnímatelné izolační obložení. Pro modely demi-seasonParky Jeden z nejpopulárnějších stylů je - armáda. Pro tyto modely se používají převážně tkaniny odolné vůči vzduchu a vodě v neutrální barevné paletě. Nejoblíbenější barvy budou khaki, hořčice nebo hnědá. Tyto modely budou vyhovovat moderním, dynamickým módy. Šňůrka na pase dokonale zdůrazňuje eleganci a ženskost postavy.

Parky vojenského stylu - trend roku 2019

Park ve vojenském stylu je skutečným hitem roku 2019. Tato bunda má tmavou barvu, dekor v podobě pruhů a doplněná velkými kapsami, což dává zajímavý model praktičtější. Když šití vojenské flotily používají vodotěsné husté tkaniny, připomínající vojenskou uniformu. Taková bunda je nepostradatelná ve vlhkém deštivém počasí.

Parka s koženými vložkami

Parkujte s koženými vložkami - nejvhodnější variantou pro mimosezóny. Kožené detaily mohou být, stejně jako v tónu s hlavním modelem, v kontrastní barvě. K provedení tohoto modelu používejte přírodní a umělou kůži. Kožené rukávy jsou pěkným doplňkem jakéhokoliv modelového parku. Je vybaven šňůrkou nebo širokým modelem, má malý význam, protože dekor v podobě kožených prvků vypadá skvěle v jakémkoliv stylu.

Parky 2019: módní trendy na fotografii

Moderní módní domy ve svých nových sbírkách představily zkrácenou verzi bund z podzimních pramenů, které jsou skvělé pro automobily. TakžeProdloužené a objemné verze modelů bundových parků se nevyhnuly. Pro okouzlující fashionistas, návrháři vyvinuli parky, zdobené flitry, jiskry v kombinaci s přírodní kožešinou. V nových kolekcích-2019 byly prezentovány modely lesklých tkanin. Kromě toho, použití glamour dekor může být přítomen na obou sportovních modelů a vojenských modelů.