Dámské účesy: Trendy sezóny jaro-léto 2018

S nástupem jara, téměř každá dívka spěchá do salónu krásy, aby uklidila vlasy. Současně někteří chtějí jen osvěžit svůj účes, zatímco jiní si vyberou nový. Chcete-li vždy zůstat v trendu, stylisté doporučují seznámit se s novými trendy v módě a vybrat si účes, který bude harmonicky zapadat do obrazu a vyhovovat vašemu vzhledu.

)

Módní účesy pro dívky s dlouhými vlasy

Pro dívky s dlouhými vlasy doporučují stylisté věnovat pozornost kaskádě. Tato volba může být nazývána win-win, protože tento účes bude vždy vypadat atraktivně, ať už v sestavené nebo volné formě.

]

Tento účes může změkčit rysy obličeje a vytvořit celkový obraz harmonický a stylový. Mezi výhody této kaskády patří řada různých možností úpravy vlasů, které lze zvolit v závislosti na konkrétní situaci. Jako každodenní účes, vlasy mohou být jednoduše shromážděny do culíku nebo buchta. A vyndání pár pramenů vlasů, dostanete nedbalost efekt tak populární v nové sezóně.

Na slavnostní akci si můžete ozdobit vlasy jinou výzdobou, díky které za pár minut uděláte slavnostní z běžného účesu.

Ponechání vlasů volné,boční dělení, což je také módní trend z roku 2018.

Módní účesy pro dívky se středně dlouhými vlasy

Je to průměrná délka srsti, kterou si dnes většina žen vybírá, a tvrdí, že existují nekonečné možnosti, pokud jde o styling. V roce 2018 zůstává významná broušení bobů na středně dlouhých vlasech. Mezi novinkami sezony lze rozeznat symetrické auto. Ale s rány musíte být opatrní. Jasné obrysy se hodí téměř každému. Zatímco z jednoduché nedbalosti je nutné odmítnout ty, kteří považují rysy tváře za ne ideální.

Módní účesy pro dívky s krátkými vlasy

U módy s krátkými vlasy navrhují stylisté v roce 2018 pobyt na pixie nebo rockabilly. Mezi módní účesy bude také otevřené čelo nebo ostříhat bez rány.

Populární účesy v roce 2018 zahrnovaly účes pro chlapce, doplněný nejkratší možnou ranou. Ať už si vyberete jakýkoliv účes na krátké vlasy, ozdobte ho vícebarevnými prameny. Současně mohou být nejúžasnější odstíny.

]

Šikmé rány, které byly populární v minulé sezóně, budou v roce 2018 nahrazeny dlouhými a rovnými. Tato volba je vhodná pro jakýkoli typ vzhledu. Mezi výhody těchto rány a skutečnost, že nemusíte trávit příliš mnoho času, aby to, zatímco účes bude vždy vypadat stylově. Dívky s kudrnatými vlasy mohounarovnejte ho pomocí žehličky.

Módní caret

\ t

Kare - jeden z těch účesů, který bude vždy relevantní a módní. Nicméně, stylisté téměř každé období udělat nějaké změny a dodatky k tomu. V roce 2018 bude relevantní obrysové náměstí. Takový účes vždy vypadá nádherně a nevyžaduje dlouhý styling. Na základě tvaru obličeje si můžete vybrat délku ostříhat.

]

V nové sezóně sázeli stylisté na náměstí bez třesku. Pokud je však čelo příliš široké, je ještě lepší nechat dlouhý třesk. A co je nejdůležitější, obraz zůstává harmonický. Jediní, kdo by měli takový účes odmítnout, budou dívky s kudrnatými vlasy, protože mají potíže se stylingem.

]

Bob Haircut

Dalším „nadčasovým“ účesem je bob. A to vše díky své univerzálnosti, pohodlí a vynikajícímu vzhledu. Pro holky s kulatým obličejem, fazole pomůže vytáhnout ji mírně vizuálně. Délka účesu může být odlišná, nejdůležitější věcí je udržet si odstupňování. Koneckonců, právě proto, že tento rozdíl, účes vypadá volumetricky a co nejpřirozenější. Díky tomu budou rysy obličeje výraznější a výraznější, protože i velmi krátká fazole bude vypadat naprosto neagresivně.

V roce 2018 by mělo všechno vypadat, jak můžetepřirozenější. Proto dívky s kudrnatými vlasy nemusí trávit čas narovnáváním. Koneckonců, zvlněný bob bude velmi vítán.

Úprava účesu

Takový účes vypadá velmi stylově a celkově vypadá luxusně a elegantně. Střih lze provádět v různých délkách. Různé mohou být rány. Chubby módní ženy fit krátký účes, který může vizuálně prodloužit. A pro ty, kteří mají oválný nebo trojúhelníkový, vhodnější prodloužený bob-caret, který je ideálně kombinován se šikmými rány. Pokud lze vlastnosti tváře nazvat perfektní, neváhejte a vyberte si ostříhat bez třesku.

Kaskáda stříhání vlasů

Jasné kontury postupně ztrácejí půdu. Proto se rozhodnete upgradovat svůj účes v roce 2018, věnujte pozornost kaskádě. Pro dlouhé vlasy by tato volba byla ideální, protože vypadá skvěle nejen na rovných, ale i na kudrnatých vlasech.

Existuje mnoho variant kaskády. V roce 2018 bude „žebřík“ relevantní po celé délce srsti, která bude schopna uklidnit většinu neposlušných vlasů a dát mu objem nebo kaskádu, která je vytvořena podél kontury obličeje.

]

Pixie účes

Už několik let neztrácí účes účesu své postavení. Vzhledem k tomu, že má spoustu variací, může si každý fashionista vybrat pro sebe vhodnou možnost. Chcete-li, aby byl obličej vizuálně delší, můžetezastavte se u Pixie s šikmými rány. Pokud chcete zdůraznit oválnou tvář a učinit obraz hravějším, dávejte přednost účesu s přímými rány.

]

Čepice na stříhání vlasů

Mezi aktuálními srážkami v roce 2018 patří velkolepá „čepice“. Lze provést na stejné úrovni nebo asymetricky. Zde jsou jen výběr účes, mějte na paměti, že budete muset pravidelně navštívit salon krásy upravit. Také čepice vyžaduje pravidelný styling, takže si to mnozí nevyberou. Kromě toho bude harmonický účes vypadat pouze v kombinaci s oválnou tváří.

Trendy Mohawk

Stylisté nás stále více šokují svými návrhy. Jeden z těchto nových produktů v roce 2018 byl mohawk. Není však nutné okamžitě si představit punk, nyní Mohawk je elegantní přechod z vyholených chrámů na poměrně dlouhé vlasy na vrcholu koruny. Navíc tento účes může být natřen v různých barvách.

[202 ]

Když si vyberete nový účes pro sebe, nezapomeňte, že v roce 2018 zůstává přirozenost a harmonická kombinace účesu s typem vzhledu relevantní.