Dámský kabát sezóny podzim-zima 2018-2019: Fotografie, novinky, módní trendy v designu

Dámský kabát je nejdůležitějším prvkem šatníku přechodné sezóny. Módní trendy nás potěší svou novinkou, elegancí a stylem. Srst není jen chladná věc během chladného období, ale prvek zdůrazňující postavu a ženskost jejího majitele. Jaké barvy srsti podzim-zimní sezóna 2018-2019 budou relevantní? Co hledat při výběru? Jaký je nejmodernější styl? Na těchto a mnoha dalších otázkách si přečtěte odpovědi, podívejte se na fotografii v dnešním příspěvku o nejelegantnějším kabátu.

Nesrovnatelné barvy dámských kabátů v sezóně podzim-zima 2018-2019

Klasika je vždy v módě: odstíny světle šedé, grafitové, nasycené modré, mléčné a kemel. Největší favorit návrhářů, samozřejmě, je černý. To vám umožní vytvářet progresivní modely. Nahé tóny jsou na vrcholu popularity. Prioritou je bílá, mléčná a karamelová barva. Módní jsou také okrové barvy, světle růžové, levandule, světle modré a khaki. Pro milovníky jasných barev, návrháři nabízejí mrkev odstín, jasně žluté nebo bohaté červené. Tyto barevné tóny budou zdobit monotónní, nudné podzimní ulici.

Módní dámské kabáty s potiskem - trend sezóny

\ t

V horní části šatní skříně jsou kabáty zdobené objemnými květinovými vzory. Ale v horní části módy je kostkovaný vzor pléd. Jedním z jeho laciných nátěrů je dojem útulnosti a pohodlí. Inv různých sbírkách módních návrhářů se velmi často používají velké a malé buňky. Populární jsou také klasické a asymetrické šachové vzory. Světlý potisk na srsti zdůrazňuje romantiku a sofistikovanost žen. Pokud chcete něco chytlavého a extravagantního, pak je to pro vás kabát s velkou výšivkou. V top květinové a geometrické ornamenty.

Dámský kabát s límečkovým přízvukem

\ t

V této sezoně slibuje hlavní ozdobný prvek kabátu límec. Vyhrává svou formou, jasnou barvou nebo chytlavou výzdobou. Ostrý kontrastní límec zaujme nejen barvu a střih výrobku, ale i obličej. Hlavní tón oblečení, vyberte low-key barvy, jako je khaki, broskev, modrá, mléko, hnědá.

Kabáty pro ženy v nadrozměrném stylu

\ t

Povlak je o několik velikostí větších, než je nutné - univerzální. Je považován za oděv jakéhokoliv stylu. Praktický a pohodlný špičkový výrobek se vyznačuje objemovou siluetou a volným řezem. S jednoduchostí řezu takový plášť slibuje, že bude stylový pro několik sezón. Jas a originalita mu dodávají dojem, že jsou pytlovité a špatné velikosti. Couturiers spoléhají na tento efekt. Zámořské v této sezoně vypadají zajímavější díky zajímavým detailům, například širokým klopám nebo střihům rukou za přítomnosti rukávů.

Minimalismus: nové svrchní oděvy pro ženy

Jedním z hlavních trendů sezóny je minimalismus. Modely tohoto stylu se vyznačují přizpůsobeným střihem, hladkou řadou ramen, volnými rukávy, skrytými kapsami a čistými límci. To vše se provádí v současné modré, elegantní béžové, nasycené hnědé a šedé. Kabát ve stylu minimalismu vyjadřuje jemný diskrétní obraz. Takhle může vypadat jen velkolepé oblečení pro ženy, které si váží klasiky a chtějí zdůraznit svou postavu.

Srst ve formě županu - zasáhl podzim 2018

Kabát - župan je vhodný pro všechny stavby. Jedná se o nejpraktičtější model volného řezu. Tento kabát můžete nosit v teplém a chladném počasí. Pro dívky krátkého vzrůstu je lepší zvolit model nad koleny. S vysokým růstem budete vyhovovat jakékoliv délce teplého kabátu. Stylový střih vytváří uvolněný a jemný obraz. Podlahy při chůzi vytvářejí dynamiku s libovolným pohybem, v případě potřeby mohou být pevně upevněny pásem. Trendy barvy této sezóny byly fialové, růžové a červené. Pokud jde o délku, může být srst tohoto typu odlišná. Tam jsou zkrácené modely k stehně, a styly těsně pod koleny, zdůrazňovat eleganci obrazu. Tam jsou také prodloužené styly, které se vyznačují teplem pro chladnější počasí. Podle módních návrhářů lze v kombinaci se základními prvky šatníku nosit kabát bez knoflíků v podobě roucha. Je ideální pro šaty, sukně a džíny.různých stylů.

Lehký kabát z teplých tkanin a přírodní kůže

\ t

Velmi často má lehký plášť lichoběžníkový tvar. Tento model je zpět v módě od 60. let ve vylepšené podobě a lze ho kombinovat s klasickým i ležérním stylem. Nejlepší je kombinovat kabát tohoto typu se sukněmi a botami s podpatky. Vytvořený obraz tak bude vypadat romanticky a jemně. No, v kombinaci s dlouhými rukavicemi určitě nezůstane bez mužské pozornosti. Pro obézní ženy nabízejí designéři rovné modely k transformaci proporcí postavy. Méně a méně často ve sbírkách jsou modely s 3/4 rukávy. Stále aktuální modely kůže. Demi-season kabát matné nebo lesklé kůže v této sezóně je poměrně jednoduché. Kromě černé se často vyskytuje burgundský odstín, mrkev, hnědá, zelená. Na prodloužených modelech je gradient.

Zimní kabát s ozdobou kožešiny

\ t

V období podzimu a zimy v letech 2018–2019 je tu kožešinová výzdoba. Srst s prvky kožešinového designu nebo zcela z ní vypadá skvěle. Kožešina vždy doplňuje styl zobrazení stavu oblečení. Dívky, pro které je přírodní materiál nepřijatelný, jsou nabízeny jako vynikající alternativa ve formě eko-kožešiny, která nevyžaduje neustálou pečlivou péči. Kožešinu doplňují límce, manžety a police. Podlouhlý kožešinový límec se může dostat do pasu. Barva kožešinových výrobků může být chytlavá a zdrženlivá, dobře, nebo blízkozákladní tón. V trendu nadýchané a zdobené kožešiny.

Nyní víte o aktualizacích nadcházející sezóny a pro vás nebude těžké vybrat si módní model kabátu, který bude zdůrazňovat výhody vaší postavy.