Design nehtů: podzim 2018

Podzim je období, kdy každá dívka chce zvláštní teplo a pohodlí. Samozřejmě, že taková atmosféra může být vytvořena pomocí objemu, teplého svetru, šálku kakaa a oblíbené knihy. My zase navrhujeme, abychom nezapomněli na krásu a na nákup několika tmavých, nasycených rtěnek, které doplní váš stylový podzimní vzhled. Také zvláštní pozornost by měla být věnována designu nehtů, protože trend bude velmi originální a zajímavá řešení.

Módní trendy pro podzimní manikúru 2018

Mnoho dívek často experimentuje s designem nehtů v létě. A to je pochopitelné, protože vzpoura barev vám umožňuje vytvořit velmi neobvyklé vzory a kombinace. Ale nástup podzimu není důvodem přestat dělat něco originálního. Navíc, v roce 2018, designéři nehtů nabízejí skutečně stylové a moderní nápady. Zůstane jim jen to, že je uvedeme do života.

Módní akt

Bylo to nahé barevné schéma, které získalo neuvěřitelnou popularitu jak v módních kolekcích, tak v průmyslu nehtů. A to vše proto, že tyto odstíny vypadají ušlechtilé, elegantní, klidné. Navíc jsou perfektně kombinovány s jakýmkoliv stylem oblečení, což je významná výhoda.

Pokud se vám však zdá, že jednoduchý monochromatický nátěr v této barevné škále je pro vás příliš jednoduchý, můžete použít další dekor. To může být třpytky, kamínky nebo prášek na několika měsíčku. Pro každodenní život si vybertemaximální přibližné odstíny dekoru k laku. Kontrastní roztok je zároveň vhodný pro různé události.

Manikúra francouzská a měsíční

\ t

Legendární klasika, která zdobí nehty moderních módních žen, stále zůstává v trendu. Výběr takového designu, ujistěte se, že to bude vyhovovat každému oblečení a dokonale zdůrazní krásu vašich prstů.

Je třeba zmínit, že v roce 2018 jsou také vítány možnosti designu fantazie. To znamená, že francouzská manikúra může být kombinována se zajímavým vzorem, různými kamínky nebo ozdobnými korálky. Ale v každém případě by mělo být prováděno na jednom nebo dvou hřebech, aby nedošlo k přetížení manikúry dalšími prvky.

Pro ty, kteří chtějí ještě neobvyklejší design, doporučujeme podívat se na barevnou verzi francouzské manikúry. Není však nutné, aby si vybral příliš jasné, nasycené tóny. Na podzim budou mnohem vhodnější tmavé nebo mírně ztlumené odstíny. Vypadají skvěle teplým, útulným způsobem pro chladné dny.

Rám na manikúru

Neobvyklá manikúra ve formě rámu se stává stále významnějším pro každou sezónu. A to není překvapující, protože hřebík označený rámem jiné barvy vypadá opravdu stylově. K dosažení tohoto efektu je nutné pečlivě volit odstíny. Koneckonců, celkový vzhled nehtů závisí na tom.

Vytvořte manikúrusamo o sobě bude problematické. Proto doporučujeme kontaktovat zkušeného mistra, který dokáže realizovat všechna vaše přání a nápady.

Geometrický návrh

Význam geometrického stylu lze vysledovat doslova ve všem. Módní domy jsou sbírky oděvů, obuvi a doplňků, mezi nimiž je alespoň několik výrobků s takovým potiskem. Často se používá v interiérech a dokonce i při tisku různých notebooků, notebooků. Design nehtů samozřejmě není výjimkou.

Nepokoušejte se na každý hřebík klást příliš mnoho čistých čar. V tomto stylu stačí jen zdůraznit doplněk monofonního povlaku. Nicméně, tam jsou více zajímavé, mimořádné možnosti designu v geometrickém stylu. Ale v každém případě věnujte pozornost slučitelnosti odstínů. Na tom záleží celkový vzhled manikúry.

Záporný prostor

Možná jste již dříve slyšeli o designu jako Negative space. Jedná se o relativně nový trend ve světě nehtového průmyslu. Nicméně, to rychle získal popularitu mezi skutečné módy a ti, kteří milují stručnou manikúru.

Chcete-li si to udělat sami, stačí, abyste barevně natřeli na jakoukoli část nehtu a zbytek je transparentní. Díky tomu vzniká iluze částečně natřených nehtů, která vypadá velmi neobvykle. Kromě toho, aby to nebylo příliš mnoho času a úsilí.Ale výsledek rozhodně stojí za to!

Lisování

Před několika lety bylo razítko považováno za nejoblíbenější verzi designu nehtů. To lze provést nezávisle, a to i bez zvláštních znalostí v této oblasti. To je jistě významná výhoda pro mnoho dívek, ale v podzimní sezóně 2018 se bude používat méně často.

Aspirace světa módy k přirozenosti a přirozenosti ve všech věcech nemohla pomoci, ale odložit otisk na nehtovém průmyslu. Výkresy s razítkem vypadají opravdu úžasně krásné, hladké a symetrické. Podle odborníků v této oblasti jsou však kresby ručně s kartáči mnohem zajímavější. Proto máte právo rozhodnout, kterou možnost preferujete.

Tematický návrh

Samozřejmě, podzim je krásný čas s jasnými barvami. A to je skvělý důvod, proč vytvořit krásný tématický design měsíčeků. To může být různé listy, dešťové kapky, obraz deštník na tmavém nebo světlé pozadí. Ukažte představivost, experimentujte s kombinací a pak budete mít skutečně originální manikúru.

Stylové nápady pro podzimní manikúru 2018

Je třeba poznamenat, že v trendu z roku 2018 dojde ke ztlumeným odstínům, jako je prášková, prašná růže a další. Vypadají obzvláště krásné na podzim.

Tmavé víno, vínové, smaragdové,hnědé a černé jsou trvalými favority podzimu. Proto, pokud se vám nelíbí světelný design - vyberte si jednu z prezentovaných nebo je kombinujte.

Krásný, stylový design měsíčeků je již dlouho nedílnou součástí obrazu moderní dívky. Nejenže doplňuje jakýkoli obraz, ale také dává důvěru v jeho vlastní přitažlivost.

Děláte si vlastní manikúru nebo navštivte kosmetický salon?