Design nehtů s kamínky: trendy 2018

Prakticky každá dívka v moderním světě věnuje zvláštní pozornost vytváření stylového obrazu. Obsahuje mnoho detailů, počínaje správným oblečením, vhodným make-upem a končící manikúrou. Co se týče designu měsíčku, pak se každou sezónu mění trendy. Například v roce 2018 navrhují návrháři nehtů jako další ozdobu aktivně používat kamínky. S jejich pomocí můžete doplnit a proměnit jakýkoliv design či dokonce monotónní krytí. Ale zároveň je velmi důležité používat kamínky v moderování. Jinak bude manikúra vypadat bez chuti.

Stylový design měsíčku s kamínky 2018

V letošním roce se trendy ve světě nehtového umění hodně změnily. Dekor v podobě kamínků se stal opět relevantním, takže doporučujeme zjistit, jak jej používat.

Francouzská a měsíční manikúra

\ t

Klasický design je spojen s mnoha slavnostními událostmi. To je samozřejmě nejoblíbenější verze manikúry pro nevěsty po mnoho let. Ale pokud chcete, můžete to trochu změnit. Například, dát úsměv line s kamínky, které vypadá velmi atraktivní.

Francouzská manikúra s nestandardním tvarem úsměvové linie vypadá docela zajímavě. Například, lehce nakloněný a s dalším dekorem. Pro každodenní život můžete vytvořit barevnou verzi. To je skvělé řešení pro ty, kteří chtějí zkusit něco nového.

DlouhoMěsíčky mohou experimentovat více. Například ozdobte měsíční nebo francouzskou manikúru kamínky, položte je ze srdce, luku, hvězdy nebo geometrického tvaru.

Oko kočky

Řetízek kočičích očí je pravděpodobně znám mnoha dívkám. Jeho hlavním rysem je krásný vzor, ​​který se objeví ihned po vystavení magnetu. Dříve byla považována za soběstačnou a nedoporučovala se ji kombinovat. Ale nyní návrháři nehtů nabídnou rozšířit známý rámec a určitě zkusit něco nového pro sebe. Například zdobí některé měsíčky lesklými kameny. Ale v tomto případě je nejdůležitější dodržovat proporce a nepřidávat je příliš mnoho, aby manikúra nevypadala bez chuti.

Monochromatický povlak

Navzdory velkému množství variant designu si mnoho dívek vybralo pro sebe mimořádně jednobarevný povlak. To není překvapující, protože taková manikúra bude v každém případě dobře kombinována. Kromě toho jsou neutrální odstíny vhodné i pro práci.

Červená barva je nejčastěji volena milovníky jasných obrazů. Takové dívky dávají přednost pozornosti, takže manikúra v tomto stylu je pro ně ideální. Klasická černá a bílá barva je považována za nejuniverzálnější řešení. Zvláštní pozornost je doporučeno čerpat z pastelových barev. Tyto odstíny jsou perfektně kombinované, což umožňujerealizovat jakoukoli myšlenku.

Manikúra zrcátek

Ruby nadále získává popularitu v roce 2018. Pokud se dříve používal pouze jako přízvuk na několika měsíčcích, pak je teď všechno jiné. Návrháři nechtějí udělat zrcadlovou manikúru a doplnit ji akcentem v podobě kamínků. Samozřejmě, že to není možnost pro každý den, ale přesto toto řešení vypadá velmi pěkně, slavnostně.

Manikúra s kamínky: nápady na krátké nehty

V trendu roku 2018 stále přetrvávají krátké nehty. Tato délka je ideální pro aktivní ženy módy, mladé maminky i ty, kteří pracují v kanceláři.

Dříve se myslelo, že krátké měsíčky byly lepší, aby byly natřeny lakem a nepoužívaly dekor. Dnes už není relevantní. Jediným omezením je malá velikost nehtové desky. Není tedy možné realizovat příliš složité kompozice.

Monochromatická manikúra s přízvukem několika kamínků na jednom nebo dvou nehtech vypadá nejlépe. Díky těmto detailům to vypadá mnohem výhodnější a zajímavější. V případě potřeby můžete kompletně zakrýt jeden hřebík rozptylem lesklých kamenů. V tomto případě by však měl být povlak jednotný.

Pro ty, kteří chtějí, aby nehty viděli déle, můžete na ně umístit svislý pruh drahokamů malé velikosti. Můžete ho umístit, pokud chcete.středem nebo mírně posunutým na obě strany. To je také dobré pro tento fit geometrické tvary kamínky. Například kosočtverec nebo přerušovaná čára.

Manikúra s kamínky doma

\ t

Udělejte krásný, stylový design měsíčeků doma. Samozřejmě, abychom mohli začít, je zpracovávat ruce a dělat manikúru, stejně jako zpracovávat kůžičku. Teprve poté můžete začít pracovat na návrhu.

Nejprve doporučujeme použít jako základ čistý lak. Dalším krokem je zakrytí nehtové desky. Můžete si vybrat jako prostou verzi a kombinovat různé odstíny.

Pak bude vše záviset na velikosti a materiálu kamínků. Je například lepší připevnit k laku malé oblázky, dokud nezaschne. Udělejte to s párátkem nebo pinzetou. Pokud jste si zakoupili středně velké kamínky, pak by měly být připevněny po úplném usušení laku. K tomu, v místě jejich umístění je třeba dát několik kapek čistého laku. Teprve poté mohou být kamínky přeneseny na nehet a jemně je zatlačte.

Velké kamínky se připevňují speciálním lepidlem. Poté, co jsou všechny kamínky položeny na nehty, je nutné použít finální nátěr. Místo toho můžete použít čirý lak, ale pouze v případě, že kamínky nejsou plastové. Protože rychle ztrácejí svůj lesk.

Jak vidíte, v roce 2018 existuje spousta možností pro design nehtů s kamínky. To vám umožní vybrat si ideální volbu pro každodenní život a pro konkrétní akci nebo oblečení. Proto se nebojte překročit monochromatické pokrytí, neváhejte vyzkoušet neobvyklé kombinace a manikúra bude vypadat opravdu stylově