Design nehtů se vzorem: Nejlepší nápady pro rok 2018

K realizaci kreativních nápadů v manikúru potřebujete nejen speciální vybavení, ale i profesionalitu. Bez jistých praktických dovedností není možné vytvořit unikátní design nehtové desky. Pro ozdobu nehtů se často používají různé prvky šperků, jako jsou neobvyklé samolepky, třpytivé straziki, šumivé fólie, velkolepé korálky, lesklé korálky, lesklý písek, ale můžete si bez nich dělat. Můžete efektivně ozdobit nehty nejen pomocí dekorace, ale také použitím potřebného vzoru. Jaké kresby na nehtech jsou v roce 2018 nejoblíbenější a nejžádanější, čtěte a podívejte se dále.

Oblíbená malá zvířata na nehtech: Myšlenka na manikúru pro rok 2018

Postavy zvířat na nehtech jsou stále populárnější mezi mladou ženskou populací. Tato manikúra dokonale doplňuje obraz v pouličním stylu. Nejčastěji jsou roztomilé psy a kočky nakresleny na nehtech, ale zvláštní ženy módy se neomezují pouze na takovou volbu a dávají přednost velkolepým leopardím tvářím, rozkošným králíčkům nebo nějakému populárnímu pohádkovému zvířeti z moderních animovaných filmů, jako jsou miniony a pokemon. Kreativita mistra manikúry při kreslení různých živých tvorů na nehtech může jít mimo měřítko, a proto předem diskutovat o velikostech a barevné paletě zvířete. Příklady zvířat v manikúre jsou uvedeny na obrázku níže.

]

Geometrické odchylky vNail Art

Moderní žena se již neobjevuje bez úhledných, elegantních nehtů se super cool manikúrou. Populární kresby mohou nejen dát ženě dobře udržovanou ruku, ale také sdělit náladu samotného majitele. Klasická verze manikúry není tak odlišná, jako původní ornamenty. Matematika a geometrie jsou všude v našem životě, tak proč ne vzít šanci a přenést geometrické linie na nehtovou desku? Manikúra vypadá dobře na krátkých pravoúhlých nehtech. Geometrické variace jsou snadno proveditelné sami, hlavní je předem přemýšlet o směru, délce, barvě paprsků a segmentech. Jako přízvuk můžete zvýraznit mezeru mezi řádky jiného laku nebo zdůraznit jiskry. Efektivně geometrická manikúra vypadá v honosných, barevných odstínech. Pokud se kresba na nehty v pastelových barvách, pak je tato manikúra docela vhodný pro každodenní vzhled. Fantazie geometrických vzorů není omezena na nic. To je přesně to, co fotografie dokazuje, jsou příklady geometrických variací v moderním umění nail.

(47 )

Tajemná abstrakce: módní možnosti-2018 pro stylovou manikúru

Nesrozumitelná abstrakce na nehtech - trend roku 2018. Naléhavost takové manikúry se v průběhu let neztratí a stojí na stejné úrovni s designem červeného nehtu. Mnoho profesionálů nail art aplikuje různé barvy vertikálně a horizontálně, a pak udělajívšechny druhy rozvodů. Efekt abstrakce je výherní možností pro jakýkoli obrázek. V takové úhledné manikúre můžete bezpečně používat všechny barevné odstíny, které jsou obsaženy ve vašem základním šatníku, čímž vám ušetří od neustále se měnící barvy krytu nehtů pod oblečením. Nastává čas, kdy je čas nýtovat oči obdivem a laskavou závistí. Díky výběru motivů abstrakce žena snadno přitáhne pozornost, dobrovolně nebo nevědomky. Buďte připraveni na to, že budete muset sdílet kontaktní čísla svého manikúra! Manikúra s abstrakcí na fotografii potvrzuje její právo stát se trendovou manikúrou v roce 2018.

Luxusní motýli oživující nehty

Předmětem křehkých motýlů na nehtech je zvláště důležitý v teplém období. Techniky pro provádění hmyzu jsou tak rozmanité, jak to umožňuje fantazie. V přírodě, více než dvě stě tisíc druhů motýlů, můry, můry. Jen si představte, kolik a jaký druh Lepidoptera může každý den čerpat! Motýli v neutrálních odstínech vypadají nejlépe v jasných barvách. Manikúra se vzorem motýla vypadá příznivě kvůli kontrastu. Při tvorbě motýla používejte světlé odstíny laku. Na každém měsíčku můžete kreslit vlající motýly, na jednom bezejmenném. A jako volitelný doplněk stojí za to zvážit polovinu hmyzu: nakreslit jedno křídlo na jednu nehtovou desku a druhou na druhou. Hodnotit, jak dobře uzavřenébarvy v manikúra s motýl vzor.

Témata květin v manikúre: vizuální prodloužení krátkých nehtů

\ t

Dnes existuje velké množství možností pro návrh květin na nehtech. Různé barvy vám umožní experimentovat. Mistři manikúry, kteří projevují kreativní přístup, vytvářejí plnohodnotné květinové kompozice, které zdůrazňují romantiku a osobnost ženské povahy. Jakékoliv, dokonce i nejjednodušší květinové křivky mohou vizuálně prodloužit nehty nařezané na samotný kořen. Vzhledem k tomu, trend barva 2018 je lila, květy vyrobené v těchto odstínech bude relevantní. Módní fialové tóny jsou perfektně kombinovány s růžovou, korálovou a zelenou, protože květinové variace v manikúre nemají žádné hranice. Ale proč se v roce 2018 nesoustředit na přirozenost, přirozenost a jako základní srst si nude laku? A teprve pak aplikujte originální květinový vzor. Květinové modelování na nehtech je také v poptávce, protože pro svatební oslavu není nic lepšího a oblíbenějšího než francouzská manikúra s bílými květy z polymerové hlíny. Květinové téma módní a stylové manikúry z roku 2018 je plně odhaleno na fotografii níže.

)

Široká škála typů manikúry se vzorem pro rok 2018 může být dezorientující, takže následujte všechny módní trendy nail artna našich stránkách pix-feed.com a nezapomeňte se s námi podělit o módní nápady manikúru.

(118 )