Dlouhé sukně: maximální styl a ženskost v roce 2018

Dnes návrháři stále více odmítají unisex styl při navrhování svých sbírek ve prospěch všech druhů sukní. A nejlepší způsob, jak zdůraznit ženskost, jsou dlouhé sukně. Mohou se lišit ve stylu, tkanině a jsou vhodné pro všechny dívky, bez ohledu na typ jejich postavy. Jaké sukně budou populární v roce 2018?

Tkaniny s texturou

Většina sukní v nové sezóně je vyrobena z tlustých tkanin. Obzvláště oblíbené jsou pletené zboží, manšestr, dres, semiš a kůže. Někteří návrháři se rozhodli kombinovat je se saténem, ​​sametem, šifonem a dalšími lehkými materiály. Taková kontrastní kombinace může být nazývána trendem roku 2018.

Samostatně je třeba říci o kůži. Tento materiál je velmi populární v nové sezóně a je používán k vytvoření sukně, které jsou poněkud odlišné od toho, co jsme viděli. Měly by být žádné řetězy, nýty a jiná kovová kování.

A-line sukně a sukně A-line vypadají obzvláště působivě. Taková věc vypadá velmi žensky a je vhodná pro vytváření každodenních, sportovních i obchodních luků. Doporučuje se kombinovat s vestavěnou blůzou nebo košili.

Módní dlouhá sukně v roce 2018 může být vyrobena z džínoviny. Díky hustéTkanina si dobře drží tvar a perfektně sedí na obrázku. V létě lze kombinovat s tričkem, tričkem nebo lehkou blůzou. Na podzim a v zimě je taková věc dobře kombinovaná s mikinami, vestami, koženou bundou a kožešinovými výrobky.

Pohodlná a stylová je dlouhá sukně z úpletu.

V létě se každá móda bude cítit pohodlně v šifónové maxi sukni, která v kombinaci s topem nebo halenkou vytvoří romantický luk.

Tyl sukně vypadá velkolepě. V roce 2018 lze tyto modely vidět nejen na párty, ale i během procházky městem.

Vypadá luxusní na sametu a hedvábí.

Kožešinové sukně, které mohou být na párty, se staly neobvyklým řešením. Mohou být z dlouhé i krátké kožešiny.

Pro slavnostní vzhled bude dělat dlouhá sukně z lesklých materiálů. Navíc může být ozdobena flitry nebo kamínky.

Populární barvy

Stejně jako v minulé sezóně bude dlouho populární.modely sukní v černé a mléčné barvě. Maxi sukně jsou oranžové a khaki. V teplém období budou vyžadovat jasné syté barvy - Marsala, modrá, hořčice.

Dlouhá sukně nemusí být jedinou barvou. V roce 2018 budou populární různé tisky, zejména květinové. Mnoho návrhářů zdobené podlahové sukně s listy, květy různých velikostí a dalších rostlinných prvků. Neobvykle vypadající modely, ve kterých je odstín rostliny odlišný od přirozeného. Může to být například modré nebo červené listy.

Růže, které už měly čas se nudit, jsou nyní nahrazeny květy. Dlouhé sukně v nové sezóně budou zdobeny sedmikrásky, pivoňky, chrpy, atd. Dalším trendem roku 2018 je batikování.

Geometrické tisky nejsou o nic méně populární. Být schopen ozdobit dlouhou sukni čarami, kosočtverci, čtverci nebo trojúhelníky. Neztratil popularitu modelu ve velkých a malých hrách.

Módní trendy

Mnoho módních žen si již všimlo, že baskičtina je dnes populární. Takovou sukni je však třeba pečlivě vybírat, protože navzdory ženskosti takového modelu není vhodná pro každého. Baskicko je však schopen vytvořit jakýkoliv striktní modelvíce nabídky.

Basque se může usadit, jak nahoře, tak i blíže k lemu, čímž vytváří dojem otevřeného květu.

Na vrcholu popularity v roce 2018 bude styl New Bow, charakteristický rys, který byl vysoký pas, vizuálně prodlužující postavu. Pro jejich produkci za použití husté tkáně. Taková sukně může být rozšířená, zúžená nebo rovná.

Použití průhledných tkanin se stalo trendem roku 2018. Mnoho návrhářů prezentovalo dlouhé sukně, ve kterých je vrchní vrstva vyrobena z měkké síťoviny. Současně jsou všechna intimní místa bezpečně skryta aplikací, výšivkou nebo krajkovými záhyby.

Modely Daring jsou zdobeny dlouhými řezy, což vám umožní maximalizovat svou sexualitu. Aby se předešlo vulgárnosti, skrývaly se za šupinami nebo záhyby. Řez v přední části sukně vypadá originálně.

Několik let byly populární sukně na podlaze. A v roce 2018 budou také relevantní. Teprve teď jsou vyrobeny z husté tkaniny.

Neuvěřitelně populární v roce 2018 bude lichoběžníková podlahová sukně. Tyto modely jsou jednoduché a zároveň stručné. Navíc mohou býtzdobené potiskem, nášivka, všechny druhy doplňků. Pro udržení výrobku v dobrém stavu jsou takové sukně vyrobeny z hustých materiálů (velur, samet, kůže, taft atd.).

Můžete kombinovat sukni siluety ve tvaru písmene A s horní, košili nebo svetrem. Díky univerzálnosti řezu je dlouhá sukně A-line schopna stát se součástí obrazu v jakémkoliv stylu.

Zvláštní pozornost si zaslouží metody zdobení dlouhých sukní. V roce 2018 se návrháři odklonili od důrazu na odstín nebo texturu ve prospěch všech druhů šperků. V mnoha modelech si můžete všimnout přítomnosti volánků a závěsů. Tyto vlny zároveň vypadají velmi stručně.

Vytvoření efektu pompeje, designéři se ujistili, že takový model může příznivě zdůraznit ženské formy. Pro dosažení tohoto efektu by měla být sukně jednobarevná. Asymetrie se používá v mnoha modelech.

Mezi oblíbené v dlouhých sukních v roce 2018 je možné rozlišovat modely s vůní, která byla po určitou dobu ve stínu. Mnoho designérů se dnes rozhodlo vrátit tyto praktické a pohodlné modely do našeho šatníku.

Dlouhá tužková sukně - nadčasová klasika. V roce 2018 se stane o něco volnější a bude doplněn o kapsy. Relevantní bude model "soudek". Tento model vypadá nejlépe ze všech.hustý materiál.

Módní dlouhé sukně lze dnes vidět ve sbírce téměř všech návrhářů. V šatníku fashionistas, kteří vždy chtějí zůstat v trendu, by mělo být alespoň několik takových gizmos. Vzhledem k rozmanitosti modelů si každý z nás může vyzvednout sukni na podlahu pro každou příležitost.