Dovolená s dětmi v zimě. Špičkové destinace pro rodinný víkend

Děti jen seděly ve školních lavicích a rodiče jsou již zmateni, kde stráví svou dlouhou zimní dovolenou. Existuje spousta možností pro volný čas, to vše závisí na osobních preferencích a plánovaném rozpočtu. Příznivci outdoorových aktivit se mohou pobavit v ruských střediscích. Ti, kteří se chtějí dostat do skutečné vánoční pohádky, si vyberou cestu do vlasti Santa Clausa. Znalci historie mají možnost navštívit Evropu. A ti, kteří preferují dovolenou na pláži, jdou do exotických středisek.

Dovolená s dětmi v zimě u moře

Kdo nesníží uprostřed chladné zimy, aby byl na břehu teplého moře. Výběr plážových letovisek v tomto období samozřejmě není tak elegantní jako v létě, ale na planetě stále existují místa, kde budou děti pohodlné a zajímavé.

Egypt

Tato země může být nazývána nesporným lídrem rodin s dětmi. Tady je každý šťastný - počasí, úroveň služeb a dostupné ceny. Ideálním místem by mohlo být Sharm el-Sheikh. Ani v nejchladnějším období zde teplota vzduchu neklesne pod +25 ° C. Voda v moři se ohřeje na +22 stupňů. Pokud je pro někoho příliš chladno, pak jim bude nabídnuto mnoho dětských bazénů a vodních parků.

Mezi výhody egyptských středisek patří: krátký let, elegantní pláže, dobré jídlo a nízké náklady na odpočinek. Také v některých střediscích, například v Hurghadě v zimě to může být docela větrno.

Náklady na týdenní prohlídku pro 2 dospělé a dítě činí přibližně 850 USD.

Thajsko

V Thajsku se dítě nebude nudit. V zemi se otevřely četné vodní parky a zábavní centra pro děti s atrakcemi. Nový rok v této zemi se tradičně slaví v únoru. Proto kromě všeho máte stále jedinečnou příležitost účastnit se této akce.

Mezi nevýhodami této turistické destinace patří 9-hodinový let, který může být pro děti docela únavný. Kromě toho, jít do Thajska, musíte být připraveni na vysokou vlhkost a exotické jídlo, které dítě tělo nemůže přijmout.

Cena týdenní prohlídky pro 2 dospělé a 1 dítě začíná ve výši 2 800 USD.

Spojené arabské emiráty

Mírné podnebí, zlaté pláže a pohodlné hotely lákají turisty ve Spojených arabských emirátech s malými dětmi. Je však lepší naplánovat cestu na první polovinu zimy, protože teplota vody v Perském zálivu klesá v polovině ledna a nemusí se zde dobře plavat. V tomto případě můžete jít do některého z vodních parků nebo zábavních center.

Náklady na týdenní prohlídku pro 3 osoby začínají od 1 000 USD.

Dovolená s dětmi v zimě v zahraničí

\ t

Aby se děti během výletu nejen dobře oddaly, ale také nezapomenutelným dojmem, je důležité při plánování prohlídky zohlednit jejich zájmy. Proto je návštěva vodních parků, zoologických zahrad, akvárií, zábavních parků, muzeí povinná. Naštěstí je dnes každá země připravena nabídnout dětem široký výběr.zajímavá místa.

Finsko

Každé dítě sní o tom, že uvidí Santa Clausa osobně. Rodiče jsou proto nabídnuti, že půjdou s nimi do svého bydliště, které se nachází v Rovaniemi. Santa žije v opravdové jeskyni.

V Helsinkách mohou děti navštívit oblíbený zábavní park Linnanmaki. Pozornost si zaslouží akvárium "Sea Life", kde můžete vidět rejnoky, žraloky, mořští koníci a další ryby. Fascinující dobrodružství bude návštěva údolí Moomin.

Náklady na zájezdy do Finska začínají od 1200 dolarů.

Dánsko

V Dánsku se nachází nádherný zábavní park, ve kterém bude zajímavý pro děti různého věku. Legoland je postaven z jejich oblíbeného návrháře. K dispozici je také samostatný prostor s měkkým povrchem pro děti. Průměrné náklady na cestu do Dánska je 90-100 tisíc rublů.

Francie

Každé dítě chce jít do Disneylandu, takže mnoho cestovních kanceláří nabízí cestu do Paříže. Náklady na týdenní prohlídku začínají od 960 eur, což zahrnuje náklady na let, ubytování, návštěvu "Disneylandu" a prohlídku města.

Dovolená v zimě s dětmi v Rusku

\ t

V Rusku je také několik málo míst, kde se v zimě hodí k návratu s dětmi. Výhodou tuzemských středisek je obvyklé klima dítěte, absence jazykové bariéry a rozpočtové náklady na cestování.

Nejmladší cestující se budou moci dostat do skutečné pohádky v:

  1. Rezidence Santa Clausa byla otevřena ve Veliky Ustyug. AshoreVolga se nachází vysoká věž, kde dědeček žije se svou vnučkou Snow Maiden.
  2. Chata Baba Yaga. Toto barevné místo se nachází v obci Kukoboya na území regionu Jaroslavl.
  3. Kolobok House. Najdete ji v Uljanovské oblasti, v obci New Bedengue. Během zimních prázdnin se zde konají lidové festivaly, během kterých děti uvidí, jak připravují koloboky a připravují hrnce.
  4. Království Berendey. Nachází se v Pereyaslav-Zalessky. Pro děti se zde konají mistrovské kurzy o umělecké malbě dřevěných hraček.

Průměrné náklady na takové cesty začínají od 960 rublů.

Fanoušci outdoorových aktivit by měli navštívit Karélii. V zimě se tato oblast stává mimořádně báječnou. Spolu se svými dětmi zde můžete jezdit sáňkování, lyžování a sáňkování. V předvečer novoročních svátků se děti budou moci vydat na návštěvu Karlaianského Santa Clausa, který žije na břehu jezera Onega v legračním moru. Cestou zde mladí cestující čekají na vzrušující zábavu. Náklady na odpočinek začíná od 11 tisíc rublů.

Při výběru místa, kde strávíte zimní dovolenou se svým dítětem, byste se měli zaměřit na jejich zájmy. Ti, kdo sní o teplém moři uprostřed ruské zimy, by měli vzít v úvahu změnu klimatu a následnou aklimatizaci. Děti starší než 3 roky ho snáze snášejí. Pokud si ale nejste jisti, jak bude tělo vašeho dítěte reagovat, je lepší zvolit směry s podobným podnebím.

Cestování s dítětem, rodičeby měl přemýšlet o svém pitném režimu a stravě, zejména pokud plánujete výlet do exotického tábora.