Dovolená v Bulharsku v létě - 2018

Bohatá přírodní krajina Bulharska vítá turisty. Tato země dělá vše pro pozitivní návštěvníky. Na prestižním bulharském pobřeží Černého moře, kde si můžete odpočinout v létě, je skutečným potěšením. Celá jeho severní část je více nasycena vegetací a ponořena do zeleně. Hlavní letovisko Bulharska je považováno za památkovou zónu. Většina pláží v Bulharsku odpočívá pod modrou vlajkou. To znamená, že pobřežní oblast a moře - nejčistší. Je pozoruhodné, že pláže pro turisty v Bulharsku jsou obecní, to znamená zcela zdarma. Klima v Bulharsku je velmi mírné a není nutné úpravy, když sem přijdete k odpočinku.

Bulharsko: jak se tam dostat

Do Bulharska můžete jet několika způsoby: letadlem, vlakem, lodí nebo po silnici. Podrobné trasy jsou popsány na stránkách cestovních kanceláří. Obvykle je cena silnice zahrnuta v ceně jízdenky na dovolenou, ale pokud jdete na vlastní pěst, pak budete určitě muset sledovat ceny vstupenek do Bulharska. Cena letenek závisí na volbě letního měsíce pro dovolenou. Jejich průměrná cena je 13.000 rublů zpáteční. Můžete najít velmi levné letenky - asi 2000 rublů jedním způsobem. Pokud si vyberete železniční trasu, pak se připravte na celní formality na hranicích. V Oděse si můžete vzít trajekt a plavit se do Bulharska, ale také se musíte dostat do Oděsy. A pokud jste spokojeni s transplantacemi a přechody, pakmůžete jít. I když tato možnost neukládá rozpočet, protože standardní kabina pro čtyři osoby na trajektu stojí asi 7000 rublů.

Ubytování v Bulharsku: 2018 letní možnosti

Všechny hotely a hotely v resortních oblastech Bulharska nabízejí dokonalé služby pro turisty. Slušná úroveň služeb je zaručena na každém místě, kde se rozhodnete zůstat. Doporučujeme Vám několik slušných možností pro rodinnou dovolenou i sám. Nezávislá odezva turistů na bulharské hotely je pouze pozitivní. Elegantní Melia Grand Hermitage má all-inclusive systém. Účastníci komunikují v ruštině. Pokoj pro dva na 9 nocí stojí od 120 000 rublů. V hotelu HVD Viva Club je cena dvakrát levnější - od 60 000 rublů. Astera Hotel & amp; Lázně, Hotel Elena, Helios Spa Hotel, Hotel PrimaSol Sunrise. Nejnižší ceny budou v penzionech Hotel Tango, Hotel Angy, Hotel Golden Horn, ale to neznamená, že pokoje jsou špatné vůbec.

Nejlepší letoviska Bulharska

\ t

Podle rekreantů v Bulharsku jsou nejoblíbenější rekreační oblasti pro rekreaci: Slunečné pobřeží, Riviéra, Svatý Konstantin a Elena, Zlaté písky a Albena. Pláže na uvedených střediscích jsou nejčistší, ačkoli podél pobřeží Bulharska je obtížné najít pláže s odpadky. Země se stará o pověst cestovního ruchu.

Jedním z nejoblíbenějších míst v zemi je univerzální středisko Golden Sands. Mladí lidé obzvláště rádi tráví létoodpočinek v Golden Sands, jako je spousta nočních klubů, kasin a dalších míst zábavy, kde můžete ekonomicky, ale bavit se.

V bulharských střediscích je spousta zdravotních středisek a všechny jsou vybaveny dobrou zdravotní základnou. Proto, jít na dovolenou do Bulharska v létě, můžete nejen pobavit, ale také vyřešit zdravotní problémy.

Albena: nejlepší hotely, čisté pláže a bezpečný odpočinek

Albena je navzdory své zjevné jednoduchosti drahým letoviskem. Vysoký stupeň služeb, chutné a správné jídlo, pohodlné hotelové pokoje stojí za to zaplatit za všechny potěšení 700 dolarů. Podle turistů jsou nejlepší hotely v resortu Albena: FLAMINGO, ELITSA, LAGUNA BEACH, LAGUNA GARDEN, LAGUNA MARE, KALIAKRA SUPERIO, VITA PARK.

Středisko Albena je doslova zcela ponořeno do zeleně. Na území Albeny je nejširší pláž s jemným pískem, slunečníky zdarma a lehátky. Albena není tak populární jako Golden Sands a Slunečné pobřeží, i když resort je velmi starý a slavný. Pokud plánujete dovolenou s malými dětmi, pak je Albena skvělou volbou.

Zde je největší vodní park v Bulharsku nazvaný „AQUAMANIA“, který si děti budou užívat. Jeho návštěva je zdarma, pokud se ubytujete v hotelu na třetím řádku. A zbytek, náklady na vstup do aquaparku závisí na růstu návštěvníka. Středisko Albena je plně vybaveno rozvinutou infrastrukturou a ve skutečnosti jeuzavřené a bezpečné místo pro pozitivní dovolenou v Bulharsku. Ceny potravin v Albeně jsou přijatelné vzhledem k tomu, že se zde na tomto území všechno pěstuje.

Výlety v Bulharsku na letní prázdniny-2018: náklady na prohlídku

Příjezd na dovolenou v Bulharsku, budete mít k dispozici spoustu prohlídek za různé ceny, a to individuálně i jako skupina turistů. Tak kam jít první? Nezapomeňte navštívit všech devět oblastí, které jsou pod ochranou UNESCO: Boyana Church, Madara Horseman, Ivanovský jeskynní komplex, Thrácká hrobka, Nessebar, Národní park Pirin, klášter Rila, přírodní rezervace Srebrna, Thrácký hrob Sveshtars. Náklady na jeden individuální výlet s průvodcem začíná od 100 dolarů rublů na osobu. Za stejnou cenu můžete vidět krásu rozbitých kamenů, skal Belogradchik, starověkého Plovdivu, klášterů Bachkovo a Rozhen, Magura, Mělník.

Mnozí provozovatelé nabízejí okružní jízdy celým městem v Bulharsku, jehož cena je od 1000 rublů na osobu. Mnoho středisek nabízí večeře v restauracích národního typu. Náklady na takové potěšení bude stát turista od 2500 rublů. Ale můžete si vychutnat místní gurmánskou kuchyni, seznámit se s národními tradicemi a zvyky. Pro děti jsou organizovány pirátské strany, za které budou muset rodiče zaplatit 1400 rublů.