Dovolená v Olginka v roce 2018: ceny, rekreace, zábava, recenze

Kolem velkých měst území Krasnodar existuje spousta malých, dobře upravených a krásných letovisek, které nenechají lhostejného turistu. Ty nejlepší vzpomínky tlačí sem a tam. Osada Olginka patří k tak pozoruhodným osadám.

Jak se dostat do Olginka

Nejbližší letiště je v obci Gelendzhik (asi 100 km). Z letiště, musíte se dostat na autobusové nádraží autobusem číslo 16, kde byste měli převést do jednoho z autobusů: Sevastopol - Sochi, Anapa - Tuapse, Novorossiysk - Soči, který vás zavede do Olginka. Taxi do Olginky z letiště bude stát kolem 2600 rublů.

Další letiště se nachází v Krasnodaru (asi 140 km od Olginky). Z letiště se musíte dostat na hlavní nádraží trolejbusem č. 7, autobusy č. 53 nebo 15, taxíkem. Odtud na mezinárodní autobus Krasnodar - Sukhum, Krasnodar - Soči, Krasnodar - Tuapse, se dostanete na místo určení. Taxi z letiště Krasnodar do letoviska vesnice bude stát asi 2700 rublů.

Aby se dostalo do Olginky z letiště Adler, potrvá asi 6 hodin a několik transferů ve veřejné dopravě. Taxi z letiště Adler bude stát přibližně 4500 rublů.

V Tuapse, která se nachází v blízkosti letoviska (asi 30 km), se nachází železniční uzel. Přímo z Petrohradu a Moskvy sem jezdí přímé vlaky. V blízkosti vlakového nádraží jeautobusové nádraží, ze kterého se můžete dostat do svého konečného cíle.

Do resortu se dostanete soukromým autem. Postupujte podle „Don“ M-4 a sledujte znamení - Dzhubga. Cesta bude procházet Olginkou.

Zbytek v Olgince 2018: ceny v blízkosti moře

\ t

Pláže letoviska mají střední a malé oblázky, vstup do moře je pohodlný a čistý a čistý.

Volná obecní pláž má pás oblázků asi 30 metrů. K dispozici je dobře vybavená nábřeží, kavárny, bary, restaurace, rychlá občerstvení, obchody s plážovým příslušenstvím, šatny, toalety, sprchy. Pronájem slunečník a lehátko na této pláži bude stát 150 rublů, a vodní aktivity, které jsou pro každý vkus, v rozmezí od 400 do 1500 rublů.

U rekreantů penzionů, které mají vlastní pláže, markýzy, lehátka a slunečníky jsou zdarma. Vpravo od městské pláže se nachází jedna z těchto pláží, která patří do penzionu "Geolog Yamal". K dispozici je kotviště pro lodě, masážní místnost, diskotéka, pošta první pomoci.

Za penzionem „Geolog Yamal“ se nacházejí pláže penzionů „Olginka“, „Svetlana“ a rekreační komplex „Orbita“. Voda v těchto místech je mírně teplejší, protože moře v tomto místě je menší.

V jižní části střediska se nachází dobře vybavená pláž, která patří do komplexu resortu "Gamma". Zde jsou hosté převezeni na pláž a zpět do komplexu na mini-vlaku, který se nazývá Beach Express.

V severní části zálivu se nachází divoká pláž. Je úzký, ale výševoda jsou velké kameny.

Ceny za dovolenou v Olgince bez zprostředkovatelů: hotely, soukromý sektor

\ t

V obci je několik desítek mini hotelů, hotelů, letovisek a penzionů, které nemají „hvězdu“. Pokoje se v soukromém sektoru hodně vzdávají. Existuje několik hotelů s hvězdami, ale všechny "hvězdy" místního úniku.

Dvoulůžkový pokoj v hotelu, který se nachází na 1. a 2. pobřeží v hlavní sezóně, stojí od 4000 rublů denně. Resort komplex "Gamma" nabízí dvoulůžkový pokoj v "all inclusive" systém za cenu 10 800 rublů za den, rekreační komplex "Orbita" ve stejné místnosti za stejných podmínek - 10.000 rublů za den.

Pokoj v mini-hotelu, který se nachází 2 km od pláže, stojí od 2 000 do 3 000 rublů denně. V horní části Olginky můžete vyzvednout bydlení za 1300-1500 rublů. Sparťanské podmínky v soukromém sektoru (asi 3-4 km od pláže) budou stát od 500 rublů.

Místnost v soukromém sektoru bude stát od 1 000 rublů denně.

Sanatoria Olginka, penziony a rekreační domy

Pro ty, kteří plánují zlepšit své zdraví během prázdnin, středisko nabízí mnoho středisek, penzionů a odpočívadel. Počet pokojů zde nelze srovnávat s hotelem, ale zde mají turisté možnost využít wellness programy.

Cena pokoje v penzionu "Impulse" začíná od 21 600 rublů po dobu 9 dnů odpočinku.

Sanatorium "Green Valley" nabízí pokoje o rozloze 2100-9850 rublůden, v závislosti na jeho pohodlí a sezóně.

Výkon

Na dovolené, rozpočet jídlo možnost je vždy vaření s vlastními rukama nebo návštěvě jídelny, kde večeře pro 4 osoby v Olginka bude stát asi 1000 až 1500 rublů. Výrobky pro vaření jídla levnější koupit v supermarketu "Magnet".

Hlavní část stravovacích zařízení se nachází na nábřeží. Večer se zde soustředí centrum střediska života. Pro klidnou a relaxační dovolenou můžete navštívit restauraci v penzionu nebo v hotelovém komplexu. Jídelní a levné kavárny se nacházejí hlavně v soukromých hotelech.

Snídaně v kavárně bude stát asi 200 rublů na osobu, oběd ve stravovacím zařízení na nábřeží - 300 rublů, v průměrné restauraci - asi 850 rublů. Večeře v drahé restauraci s vínem bude stát kolem 1400 rublů.

Na nábřeží je také mnoho míst, kde můžete jíst na cestách, paštiky, chačapury a sendviče, které stojí asi 90 rublů.

Atrakce a zábava

\ t

Středisko získalo své jméno na počest princezny Olgy a Olginka začala svůj příběh v roce 1864.

V západní části letoviska se nachází mys Agdea, na kterém se nacházejí věže Signal-Mountain. V době starověku se na této hoře nacházelo pozorovací místo. Když viděl řeckou vojenskou výpravu v moři, na hoře svítila táborák, který signalizoval nebezpečí a obyvatelé - vysočina-adygové okamžitě odjeli do lesů.

Určitěnávštěva skály Kiseleva. Odtud můžete ocenit krásu pobřeží. A ještě na tomto místě byly natočeny scény nádherného filmu „Diamantová ruka“. Zde můžete jet na lodi pro rybolov. Pronájem tohoto koupaliště, které pojme až 8 osob, bude stát 6 000 rublů za hodinu.

Na pláži, která patří k resortu "Gamma", je potápěčské centrum. To pomůže cestujícím vidět krásu podmořského světa. Začátečníci zde budou vyškoleni. Ponoření s instruktorem bude stát 1800 rublů. Zkušení potápěči si mohou pronajmout celou sadu vybavení za 1500 rublů denně.

Pro milovníky hlučných diskoték jsou vhodné noční kluby Extreme a Kashalot.

V penzionu "Svetlana" nabízejí kuželky.

Dovolená v Olgince s dětmi

\ t

Pro nejmladší turisty je k dispozici dětské hřiště „Fanda-Fandoza“.

Stojí za to navštívit zábavní centrum "Galaxy".

Výhody a nevýhody odpočinku v Olgince: recenze turistů

\ t

V Olgince má všechno velký odpočinek. V tomto středisku je vše pohodlné a kompaktní. Všude je čisté a pohodlné. Dopravní spojení je poměrně tolerovatelné. To je skvělé místo k pobytu s dětmi.

Pro milovníky aktivního odpočinku se však může zdát, že v Olgince není dostatek zábavy k udržení adrenalinu.