Dovolená v zahraničí: aktuální možnosti pro léto 2019

Obsah:

  1. Zbytek v zahraničí v létě 2019
  2. Levné rekreační možnosti
  3. \ t
  4. Exotické letní dovolené

Léto je čas změnit situaci, restartovat a kompenzovat nedostatek slunce v těle. Proto jsme v nadcházejícím létě 2019 připravili výběr vynikajících možností pro dovolenou v zahraničí.

Dovolená v zahraničí v létě 2019

Při plánování vaší dovolené doporučujeme, abyste zvážili podrobněji, co od ní očekáváte. Koneckonců, pro každou preferenci je lepší zvolit si různé směry. V případě, že chcete kombinovat dovolenou na pláži a prohlídku památek, je lepší zakoupit si výlet do Evropy.

Černá Hora

Pokud byla dřívější Černá Hora považována za rozpočtovou destinaci, nyní se vše poněkud změnilo. Tento trend je obzvláště patrný v ceně potravin v mnoha restauracích a kavárnách. To vše je však vyváženo velmi velkými porcemi, které mnoho turistů dělí na dva.

Pokud jde o nákup prohlídky, v létě se náklady vždy zvyšují. Proto doporučujeme použít službu včasné rezervace. Na týdenní dovolenou pro dva v Budvě bude muset strávit alespoň 43.100 rublů.

Chorvatsko

Chorvatsko každoročně láká mnoho turistů. Hory, čisté teplé moře, neuvěřitelná krása zálivu a zátok, stejně jako čisté pláže - co jiného je potřeba pro dobrou dovolenou. Ale mějte na paměti, že v Chorvatsku většinou oblázkové pláže. Mnozí z nich mají proto speciální lehátka.

Je lepší hledat krásné písečné pláže v Dubrovníku. Ale to rozhodně není nejvzdálenější směr. V průměru bude prohlídka pro dva v polovině léta stát nejméně 55.300 rublů.

Řecko

V letní sezóně je Řecko často vybíráno nejen pro rekreaci, ale také pro svatební focení. Ideální bílé domy s modrými střechami, zlatým pískem a neuvěřitelným výhledem na Středozemní moře - to vše zapůsobí na každého.

Zkušení turisté často zastávají na Rhodosu, na Korfu, na Krétě nebo na ostrově Santorini. Stojí také za zvážení dovolené na poloostrově Chalkidiki. Náklady na týdenní turné pro dva začíná od 36.600 rublů.

Dovolená v zahraničí v létě 2019: nízko nákladové možnosti

I přes popularitu vzdálených destinací se mnozí turisté snaží najít poukázky na rozpočet. Nemyslete si, že cena příliš ovlivňuje kvalitu odpočinku. Hlavní věc - vybrat perfektní možnost pro sebe.

Turecko

Snad nejoblíbenějším cílem Rusů je Turecko. Nepotřebujete víza na cestu, takže můžete jít nejen jízdenkou, ale i sami. Kromě toho je to dobrá volba pro rodiny s dětmi. Koneckonců, let z Moskvy netrvá dlouho.

Je třeba poznamenat, že zbytek v systému „all inclusive“ je často levnější než u nezávislé organizace. Samozřejmě záleží na vybraném letovisku, stejně jako na vzdálenosti od pláže. Významných úspor lze dosáhnout včasnou rezervací. V letní sezóně náklady na prohlídku pro dvazačíná od 28 600 rublů. Ale pokud jste připraveni se za pár dní setkat, věnujte pozornost horkým výletům.

Bulharsko

Zcela populárním cílem pro rozpočtovou turistiku je Bulharsko. Než si koupíte vstupenky, doporučujeme rozhodnout se o termínech. Nejlepší volba je uprostřed léta. Hlavní výhodou středisek v Bulharsku je absence jazykové bariéry. Zde se každý turista bude cítit jako doma.

Země je bezpečná a střediska mají dobře rozvinutou infrastrukturu. Proto je vybrána pro rodinnou dovolenou s dětmi. Ale nezapomeňte, že musíte požádat o vízum. Cena za týdenní turné pro dva je v průměru 30.000 rublů.

Gruzie

V létě si cestující často vybírají Gruzii. Tato úžasná země se svým půvabem se zamiluje sama od první cesty. Pro turisty a prohlídky města Tbilisi. Radost přírody, koupání v moři a opalování je lepší v Batumi. Ti, kteří chtějí trochu ušetřit, doporučujeme přijet do okolních vesnic. Například Kobuleti, Kvariati a další. Náklady na týdenní turné pro dva začíná od 29 400 rublů.

Také se ujistěte, že cesta bude s důrazem na vaření. Koneckonců, není vyzkoušet místní Chinkali a víno je jen zločin!

Tunisko

Předpokládá se, že nejoblíbenější destinací pro nadcházející léto 2019 bude Tunisko.Nízké, zatímco všechny letní měsíce budou optimální pro rekreaci. V průměru je cena zájezdu za týden 38 600 rublů.

Destinace exotických letních prázdnin

Mnozí z těch, kteří byli v exotické zemi alespoň jednou řekli, že je to jako jiný svět. To je těžké tvrdit. Ale tyto oblasti jsou vybírány o něco méně, protože určitě nelze nazvat rozpočtem. Obecně platí, že nejdražší vstupenky. Ubytování a stravování nevyžadují velké výdaje.

Letní sezóna v Asii je však považována za nízkou. To znamená, že deště mohou být časté, ale nejsou dlouhodobé. Z tohoto důvodu jsou náklady na prohlídku výrazně sníženy a pláže prostě nebudou přeplněné. Proto, pokud se nebojíte deště, pak léto je skvělý čas prozkoumat zemi zevnitř.

Thajsko

Neuvěřitelná příroda, chutné jídlo a krásný výhled - to vše charakterizuje Thajsko. V mimosezóně je lepší jít do Pattayi, protože je tu určitě menší šance na silné deště. Ale mějte na paměti, že si mnozí stěžují na špinavé moře. Pro klidnou relaxační dovolenou fit ostrov Samui. V průměru bude týdenní odpočinek pro dva stát ne méně než 52 400 rublů.

Maledivy

Není divu, že říkají, že musíte na Maledivy přijít alespoň jednou ve svém životě. Zde každý najde něco, co má dělat. Surfers vlak chytit vlnu, potápěči prozkoumat podmořský svět, a milovníci jen vychutnat krásné západy slunce. Maledivy jsou jednoduše vytvořeny k relaxaci těla a duše.Týdenní dovolená pro dva bude stát ne méně než 90.000 rublů.

Bez ohledu na to, jaké turistické destinace budou v dané sezóně oblíbené, vždy se řídí vlastními preferencemi. Pouze v tomto případě se ukáže, že si zbytek užijete naplno.