Fialová manikúra: nejlepší možnosti pro expresivní design

Fialová manikúra je nejčastěji vybírána odvážnými a sebevědomými dívkami, které se nebojí zvýšené pozornosti vůči své osobě. Ale díky široké paletě a různým technikám k provádění manikúry si každá módní žena může snadno vybrat vhodný design pro její nehtový design ve fialových tónech. Světlé odstíny jsou ideální pro denní vzhled (fialová, levandulová atd.). A večerní verze zahrnuje použití tmavých tónů, zdobené kamínky, fólií a další výzdobou.

]

Zvláštním rysem fialové manikúry je, že je schopna osvobodit i ty „šedé myši“, což je stylové a sebevědomé. Pokud budete dělat manikúru správně, nebude to nikdy vypadat vulgárně nebo vzdorně.

Jaké barvy má purpurová manikúra

Dokonce i v monochromatickém provedení bude fialová manikúra vypadat stylově a elegantně, zejména pokud je matná. Fialový volán bude vypadat okouzlující. Ale pokud si přejete, jeho odstíny lze vždy kombinovat s klasickými barvami (bílá, černá, šedá a béžová). V takové variantě bude vždy vypadat atraktivně.

A pokud se nebojíte experimentovat, můžete ji bezpečně kombinovat se žlutou, růžovou nebo zelenou. Neobvykle, ale zároveň nasycená fialová smaragdová nebo tyrkysová vypadá extravagantně.

Fialová manikúra s geometrickými vzory

Geometrický design je dnes jedním z trendových směrů v umění nail. Udělejte si manikúru velmi jednoduchou. Stačí použít lepicí pásku nebo šablony. Mohou to být jednoduché horizontální nebo vertikální čáry, trojúhelníky, diamanty, čtverce nebo dokonce abstraktní tvary.

]

Alternativně můžete vytvořit pruhovanou manikúru lepením lesklých zlatých pruhů na fialový podklad. Současně lze kombinovat barvy.

Fialová francouzská a měsíční manikúra

Francouzština se dlouho stala klasikou. Vypadá perfektně na nehty jakékoliv délky a tvaru. Dnešní úsměv může být nejen polokruhový, ale také zakřivený ve tvaru čtverce, trojúhelníku nebo jakéhokoliv jiného tvaru. Seznam stylistů vás neomezuje.

]

Podobně je měsíční manikúra prováděna stejným způsobem jako služební plášť, kromě toho, že zde není kladen důraz na okraj nehtové desky, ale na její studnu. Můžete to udělat v klasické verzi - půlkruhové, a můžete ji převrátit, zakřivit, trojúhelníkové, dvojité, atd.

]

Fialový lak lze použít jako podklad nebo pro malování úsměvu nebo nehtu. Navíc fialováBunda nebo lunární design mohou být zdobeny kamínky, razítky, kresbami a dalšími dekoracemi.

]

Manikúra v kroužku

Další název této techniky je manikúra s třásněmi. Usnadněte to. Nejprve je neht obarven odstínem fialové barvy, po kterém je po obvodu aplikován okraj s kontrastním stínem. Spolu s fialovou bude vypadat velkolepá žlutá, černá nebo jakákoli jiná, která se s ní kombinuje.

Fialová ombre

Nasycená fialová je ideální pro vytvoření gradientové manikúry. Současně může být kombinován s tóny podobnými barvě as kontrastními odstíny (černá, bílá, šedá, růžová atd.). Přechod barev může být horizontální nebo vertikální.

Fialová manikúra s hráškem

Fialový základ zdobený pestrobarevným hráškem bude vypadat velmi pěkně. Pro začátek, neht je potřísněn nějakým odstínem fialové, pak s pomocí teček nebo vzorníku, body jakékoliv barvy a velikosti jsou aplikovány nahoře.

]

Fialová manikúra s kamínky a jiskry

Dekorační kamínky měsíčníků různých velikostí budou vždy relevantní. Současně stylisté doporučují pracovat s nimi opatrně, protože pokud to přečíslíte svým číslem, získáte výsledek,který bude vypadat směšně. Poměrně malé množství kamínků zdobí 1-2 akcenty měsíčku, aby se romantický a stylový vzhled.

]

Je třeba opatrně přistupovat k výběru velikosti lesklých kamenů. Velké kamínky budou vhodné pouze na dlouhé nehty. Stejně důležité je zvolit další prvky dekoru. Jakékoliv štětce na rhinestones se doporučuje kombinovat pouze s vhodným vzorem. Při výběru oblázků zlaté barvy se ujistěte, že váš obraz nemá stříbrné tóny, protože kombinace dvou kovů bude vypadat směšně.

]

Pokud se bojíte přehánět s kamínky, můžete manikúru ozdobit jiskrami. Existuje velké množství jejich odrůd: od prachu a barevného písku až po velké třpytky různých tvarů, které mohou být zdobeny holografickými vzory. Jsou perfektně kombinovány s jakýmkoliv designem, ať už se jedná o monochromatickou manikúru, měsíc nebo ombre. Mohou být v souladu s hlavním povrchem nebo s ním kontrastovat.

Fialová manikúra s květinami

Fanoušci květinových ozdob si mohou vybrat fialovou jako základ nebo kreslit květiny na bílém nebo jiném světlém pozadí. Samozřejmě, taková manikúra by měla být důvěřována pouze profesionálnímu mistrovi, který dokáže na nehtu vytvořit krásný vzor. Ale pokud jste se rozhodludělejte si sami květinovou manikúru, můžete použít speciální šablony nebo samolepky.

]

Lisování

Kroková technika je jednou z nejjednodušších. Proto se s tím vyrovná i nováček. Vybraný vzor je zároveň aplikován na základní nátěr speciální deskou se vzorem. Poté, co se razítko přitiskne na nehtovou desku, vzor se znovu vytiskne na nehet.

]

Manikúra purpurová fialová

\ t

Kostkovaná nebo patchworková manikúra bude vypadat velmi zajímavě ve fialové škále. Můžete ji nakreslit štětcem nebo použít šablony. Kostkovaná manikúra může být navíc ozdobena jiskrami nebo kamínky.

Některé dívky odmítají stylovou fialovou manikúru jen proto, že se bojí své jasnosti a hloubky. Ale pokud budete dodržovat určitá pravidla, získáte úžasný výsledek. V tomto případě byste se neměli bát experimentů, protože kombinace, která je na první pohled absurdní, může být velmi sofistikovaná a stylová.