Francouzská manikúra se vzorem: zajímavé nápady pro rok 2018

Diskrétní a skromná francouzská manikúra je považována za nejoblíbenější a nejoblíbenější nail art u žen. Ale co dělat, když chcete udělat zajímavé změny v klasické francouzské technice, protože módní francouzská manikúra není tak módní? Jak udělat francouzskou manikúru tak, aby se nazývala "elegantní sekretářka"? Odpověď na tyto otázky je jednoduchá: vylepšte svůj klasický francouzský design nehtů se vzorem. Tato možnost vypadá atraktivně a je v souladu nejen s každodenním dámským šatníkem, ale i se slavnostním šatem. Nabízíme fanouškům francouzské manikúry obraz, abychom se seznámili s nejnovějšími novinkami v této technice.

Nádherná květinářství: jednoduchost a kultivovanost

„Pouze přirozenost a minimalismus!“ Je motto francouzské manikúry se vzorem v roce 2018. Květinové tisky na bundě tak populární jako květinové ornamenty na stylové oblečení. Všechny ženy milují květiny, protože mnoho lidí dává přednost květinovému vzoru na nehtech. Jsou to právě oni, kteří potěší oko, zvýší náladu, dodají vytvořenému obrazu lehkost a romantismus. Francouzská a obyčejná manikúra kombinuje jednu věc - populární vzory na nehtech. Na všechny nehty lze použít malý květinový ornament nebo diskrétní květinové motivy.

)

Myšlenky jasné francouzské manikúry s krásným potiskem

Barevný design francouzské manikúry je schopen poskytnout dobrou náladu.Barevné motivy přinášejí ženskému obrazu šik a romantiku. Ve francouzské manikúru se vzorem v jasných barvách jsou nejzajímavější barevné kombinace. Nadcházející rok 2018 předpokládá jak omezené barvy, tak pestré. Obrázek pro francouzskou manikúru, zvolte "moudře". I když klasická verze tohoto designu nehtů padne všem, obraz může zničit všechno. Nevhodný vzhled ornament s obrazem ptáka nebo prase ze hry "Angry Birds" na nehty učitele v hudební škole. Souhlasíte s tím, že pro takové důležité profese jsou vhodné „tiché“ kresby ve formě houslového nebo floristického obrazu.

Originální motivy z dekorativních prvků výzdoby francouzské manikúry

V roce 2018 jsou krátké nehty velmi módní. Pokud by se ženy snažily všemi prostředky pěstovat nebo zvětšovat měsíčky měsíční, pak je dnešní ultra exotická volba. Francouzština, ve které je vzor na nehtové desce krátké délky a čtvercového tvaru vyroben s kamínky, korálky, jiskry, kovové stuhy, fólie je ideální pro slavnostní vzhled a svátky. Elegantní na francouzské manikúry vypadají dekorativní postavy z polymerové hlíny. S tímto materiálem, manikúra umělci vytvořit skutečná umělecká díla.

)

Prolamovaná krajka: oblíbená kresba pro francouzskou manikúru

Krajka na krytu nehtu s francouzskou manikúrou vypadají žensky, jemně a příznivě zdůrazňují romantiku osoby. Zpočátku by se zdálo, že je nemožné kreslit doma vlastníma rukama, ale není tomu tak. Stačí koupit speciální šablony, které jsou levné a prodávané v každém kosmetickém obchodě. Šablony nebo lepidlo na nehtový talíř a upevněte povrch, nebo naneste nátěr na ozdobu krajky a jemně odstraňte z nehtu.

Neobvyklý francouzský manikúrový rám.

Francouzské manikúrové linky mohou být vyrobeny v klikatém tvaru s úkosem, s jinou barvou, s gradientovým efektem. Překrásné zastřihování nehtů ve francouzské manikúre je již samo o sobě originálním ornamentem a nevyžaduje další aplikaci grafického vzoru. Velmi oblíbené jsou obrazy s efektem přirozené přirozenosti ve formě průhledných pásů na nehtu, vytvářející efekt skla. Při tvorbě neobvyklého rámce - hraní s liniemi francouzského úsměvu, protože v roce 2018 neexistují žádné definované rámce a hranice.

)

Geometrická francouzská manikúra: Glamour a Chic Hollywood

Módní francouzská manikúra se vzorem v roce 2018 se výrazně liší od předchozích období, protože je sama o sobě módním vzorem. Efekt kreslení je vytvořen změnou šířky ohraničení nehtu a přidáním barvy nebo průhlednosti. Toto avytváří vizuální efekt malovaných nehtů. Francouzská manikúra s geometrickým vzorem vypadá perfektně nejen na dlouhých ostrých nehtech, ale také na krátkém čtvercovém tvaru. Experiment. Buďte kreativní. Jednoduché metody francouzské manikúry s obrazem s mnoha pěknými a nepředvídatelnými překvapeními.

Nezapomeňte, že francouzská manikúra, vyrobená nejen klasickou technikou, ale i zajímavým vzorem, může říct o vašem věku, zejména pokud zanedbáváte péči o ruce. Výživné maxi pro ruce jsou nezbytné v každém ročním období, a to nejen v chladném počasí. Zkuste si koupit masku, která obsahuje vitamíny A, B, E, hroznový extrakt, avokádový olej, jojaba, argany a včelí mateří kašičku. Skutečná spása pro pokožku rukou je však parafínová lázeň, jejíž působení zvyšuje teplota kůže rukou a zrychluje krevní oběh. Zlepšuje výměnu tkání. Parafín navíc obnovuje vodní rovnováhu pokožky, přispívá k její hydrataci. Díky této parafinové proceduře bude francouzská manikúra se vzorem na dobře udržovaných perech vypadat efektně a atraktivně.

Obraz každé ženy se skládá z mnoha podrobností. Módní šaty, světlé doplňky, stylový účes. Důležitou roli při vytváření dokonalého vzhledu je manikúra. Někdo dává přednostšlechtické a zdrženlivé klasiky, a někdo moderní styl. Pokud ale nechcete ztratit omezený dotek klasického francouzského nehtového umění, vyberte si ne příliš jasný vzor pro jeden hřebík nebo zvýrazněte měsíční úsměv jasnými tečkami, což samo o sobě učiní manikúru expresivní.