Hnědá manikúra: 100 fotografií nápadů na čokoládový design

,

Někdo řekne, že hnědá manikúra není zajímavá a nudná. Ujišťujeme vás, že jste hluboce mylný. Brown je pestrá paleta odstínů, od hluboké a bohaté tmavé čokolády až po jemnou, příjemnou kávu s mlékem. Tato barva je ve skutečnosti skutečným ztělesněním šlechty a míru. Vzhledem k tomu, nejpřísnější fashionista bude moci vyzvednout hnědý tón pro módní manikúru. Manikúra hnědé odstíny relevantní v každém ročním období, a to zejména na podzim, kdy chcete teplo a pohodlí.

Hnědá manikúra: optimální řešení pro krátké nehty

Moderní móda v designu nehtů klade důraz na přirozenost, proto jsou v dnešní době trendem krátké nehty. Hnědá manikúra na krátkých nehtech dělá nail art velmi elegantní a elegantní. Pro manikúru pro každý den je nejlepší volbou monochromatický design v béžových, krémových nebo vanilkových tónech a barva pečeného mléka zdůrazňuje nesrovnatelnou ženskost.

Hnědá manikúra s gelem na nehty pro dlouhé nehty

\ t

Dlouhé nehty s hnědým gel-polish a tak "požádat", aby na ně něco velkolepé, třpytivé. Drahokamy a kameny mohou být použity k provedení složité abstrakce na jednom nebo dvou dlouhých měsíčku. Jemný a okouzlující bude vypadat jedna nebo dvě lesklé kapky v rozích každého nehtu. Jak bys nepoužité kamínky, výsledek bude vynikající.

Hnědá manikúra: fotografie nejkrásnějších monofonních možností

Mezi různými konstrukčními řešeními hnědé manikúry si určitě vyberete možnost, která odpovídá vytvořenému obrazu. Existuje mnoho druhů manikúry hnědé odstíny. To může být obvyklé monochromatické provedení nebo složité konstrukční kompozice. Mezi různými odstíny hnědého laku můžete určitě najít něco, co zvýrazní individualitu a originalitu, a to i s jednobarevným designem.

Manikúra hnědá: variace matrice

Popularita matné manikúry nabírá na síle a matná manikúra v hnědých barvách vypadá zajímavě a originálně. Matná textura a hnědé odstíny se zdají být pro sebe. Pokud chcete mít luxusní, drahou matnou manikúru, vyberte si odstíny tmavé čokolády. Pro dokonale sofistikovaný design se hodí světle hnědé tóny. Matná hnědá manikúra, doplněná zlatým dekorem, vypadá skvěle, můžete použít lesklý lak, odlitek a lepicí pásku. Matná manikúra vypadá skvěle s lesklým lakem. Tento tandem dává let vaší fantazii a výsledkem je ohromující manikúra. Možnosti mohou být různé - od klidných lesklých čar na matném povrchu až po složité vzory. Matná hnědá manikúra, zdobená kamínky nebokameny, zdůrazní jeho zjemnění a dodá vašemu obrazu veselí a trochu kouzlo.

Kreativní nápady pro hnědou manikúru

Kameny nebo kamínky roztroušené na povrchu všech nehtů, jako jsou kapky rosy, vytvoří pocit vzdušnosti a letu. S vyloženými složitými vzory na jedné noze, dekorace bude narážet na rafinovaný luxus. Hnědý povlak dobře ladí s komplexními vzory, vzory a potisky. V tomto případě budete potřebovat samolepky s nejsložitějšími obrázky. Tato možnost návrhu by měla být aplikována opatrně, protože složité výkresy vypadají docela tvrdě a nejsou krásné.

Večer hnědá manikúra se zlatem

\ t

Pro slavnostní večer použijte tmavší a intenzivnější odstíny hnědé. Zde zapadá hluboká paleta čokoládové barvy. Pomocí přechodového přechodu z tmavě hnědé do světlejších pastelových barev získáte originální a efektivní design nehtů. Ale co slavnostní manikúra bez zlata, kamínků, kamínků, jisker a samolepek? Hnědý povlak se dobře hodí ke zlatým prvkům. Tato dekorace zvýrazní bohatý vzhled hnědé barvy a dodá manikúru okouzlující lesk.

Hnědá manikúra s béžovou barvou a kresbami

Chcete získat jemnou manikúru v hnědých tónech? Návrháři navrhují použití lehkého prolamovaného vzoru. A pokud zároveň využijí jinélak textury, výsledek bude jedinečný a ohromující. Například lesklý vzor na matném podkladu přitáhne pozornost ostatních a vyplněním měkkého matného vzoru na lesku můžete zapůsobit sametovou měkkostí. Brown je jeden z nejvíce "přátelský", takže v kombinaci s jinými odstíny můžete získat originální manikúru s různými vzory. Prolamované guipure, abstraktní kompozice s monogramy nebo květinovými motivy se provádějí hlavně v bílé nebo černé barvě. Pokud je hlavní nátěr lehkých, hnědých odstínů, pak je kresba aplikována černým lakem a obrazy bílé barvy jsou aplikovány na podklad tmavě hnědého odstínu.

Moderní manikúra v hnědých tónech

Hnědá manikúra vypadá skvěle v geometrickém designu. Přidání žluté, korálové, růžové, oranžové nebo dokonce tyrkysové, ukazuje se na originální umění nail. Brown je jednou z přirozených a přirozených barev. Proto, design často používá kresby květin a listů, stejně jako tisky s imitací rozptylu kávových zrn, hadí kůže a leopardí kůže. Hnědá barva se také nazývá „chutná“ barva a všechny jedlé obrázky na ní budou přijatelné.

Obchodní manikúra hnědá

Při doplňování obrazu podniku bude vhodné použít hnědé. Obvyklá francouzská nebo měsíční manikúra může být doplněna dekorem. Pokládání drahokamu obrys francouzský nebos oddělením díry, jako výsledek jednoduché klasické provedení nehtů bude hrát s atraktivním leskem.

Světle hnědá manikúra: jemné nail art na fotografii

Nádherný způsob, jak ozdobit světle hnědý povlak, je použít třpytky. Vaše lehká manikúra mléčné čokoládové barvy s přídavkem zlata bude vypadat nádherně. Bílá je také v souladu s hnědými odstíny. Hlavní věc je znázornit nekomplikované ozdoby. Světle hnědý design může být velmi různorodý a velmi okouzlující.

)