Hypnotická krása černé manikúry - 2018

Módní, odvážná, win-win - černá manikúra se vrátila nejen na všechny módní přehlídky, ale také na každodenní život stylových žen. Oslňující černé nehty umění v roce 2018 je poslední kapka klasického romance a ženskosti.

Módní trendy černé manikúry v roce 2018

\ t

Neobvyklý, smyslný design nehtů s černým povlakem lze dosáhnout zdobením speciálním drátem pro design. Nebuďte překvapeni! Speciální drát pro nehty absolutně nepřinese žádné nepohodlí.

Černá manikúra je módní. A ještě jeden pravidelný hit z roku 2018 - zakrytí nehtů na jedné straně černou barvou a na druhé - pastelovými odstíny.

Manikúra s černým lakem a přírodním perlovým dekorem působí na dámské pero velmi působivě. To je další z inovací ve světě manikúry v nadcházejícím roce 2018.

Pevná lesklá manikúra: maximum černé

Jedním z nejoblíbenějších témat ve vyhledávačích je téma černé manikúry. A v roce 2018 je nejvíce hit černobílý design, který se používá v mnoha módních přehlídkách a fotofilmech. Nasycená černá lesklá manikúra je standardní podzimní volbou, protože její přesnost a nositelnost ji překonává. Monotónnost tak temného designu je velmi důležitá, zejména pokud chcete něco ne-banálního.

Cesta k úspěchu s úžasnýmičerná a bílá manikúra

Černá manikúra je dalším důvodem, jak realizovat vaše nápady a nahradit šedé dny novým neobvyklým životem. A kdo z toho odmítne? Černý design je poměrně relevantní. Používá jej 50% žen po celém světě a všech věkových kategorií. Dokonce i ti, kteří mají více než 60 let, se nakonec rozhodnou, že se budou snažit užívat si temného umění nail. Mix černobílý a získat ohromující manikúru. Pokud originální přístup k použití těchto dvou klasických barev, můžete vytvořit unikátní manikúru, která přesně zdůrazňuje vaši individualitu.

Chic matná manikúra v černém

Místo obvyklého lesku navrhují odborníci v oboru nehtových umění v roce 2018 věnovat zvláštní pozornost matným černým povlakům - což je hodná náhrada lesku. Navzdory neobvyklé neprůhlednosti povrchu je manikúra vyrobena s maximálně bohatou černou barvou. Nehty s černým matným povrchem nelze nosit stejně. Určitě si vyberou stylovou a módní skříň, která zdobí pouze černou matnou manikúru.

[60 ]

Květinový potisk na černém: přestat myslet standard!

Černá manikúra je dnes na vrcholu popularity, i když ji většina žen považuje za náročnou a ne vhodnou každodenní možnost. Černé nehty design dává ženám závažnost, milost, sexualitu. Černá manikúra s nádherným obrazem připojeným k ženským rukámkrásné a dobře udržované. Květinový tisk na černém pozadí vypadá neuvěřitelně atraktivní. A obecně, květinový ornament je nejmódnější ozdobou roku 2018, proto byste se neměli vyhýbat exotickým květinovým motivům na černém krytu na nehty.

Neobvyklá služební bunda: inspirace s dovedností v černém

Nedávno si nikdo nemohl představit, že by černé nehty získaly velkou popularitu a že by se v životě používaly, aby nevyjádřily zármutek, ale aby vytvářely nepřekonatelné ženské obrazy. Kreativní francouzská manikúra v černém je toho nejlepším důkazem. Francouzština v černém se nejlépe provádí na krátkých nehtech, i když na dlouhých nehtech takový design vypadá stylově. Ano, a samice měsíčku by měly být vždy v pořádku.

]

Star Millennium v ​​černém

Velmi často s hollywoodskými herečkami na hvězdných stezkách nebo jiných veřejných vystoupeních můžete vidět brilantní manikúru francouzského stylu nazvanou tisíciletí. Dělat si to je velmi snadné. Vše, co potřebujete, je lesk a černý lak. Pro černou manikúru s jiskrami můžete snadno určit některé osobnostní charakteristiky majitele, její náladu a postoj ke všemu kolem ní.

Odvážné a velké ozdoby v černém provedení

Existuje mnoho zajímavých technik pro použití černé designové dekorace. Neobvyklé tisky jsou trendem trenduumění nail Ale ne všechny povolání žen dovolují moderní černou manikúru s potiskem. Například lékař nebo učitel základních ročníků bude vypadat vzdorně a vulgárně s černými nehty.

)

Módní styl: deaktivace výběru jednoho nehtu v „nečerné“ barvě

Základní plus hluboké černé barvy je možnost snadné kombinace s obrovskou paletou barev. Tento druh nepropustné barvy již ocenili mnozí odborníci v oboru nehtového umění. Dokonale podtrhuje šero barvy aplikované na jeden lak nehtů jiného odstínu.

Báječné zlato a stříbrný lesk černé manikúry

Luxus drahých odstínů na černém pozadí vypadá úžasně. Stříbrné a zlaté holografické flitry, nitě, skotské pásky, fólie a další lesklé kousky dekorů nehtů se často praktikují při vytváření velkolepého večerního vzhledu. Brilantní prvky výzdoby pozoruhodně zředí černý nehet jako noční design. Fantazie jsou nekonečné. Brilantní grafické ornamenty jsou aplikovány ve formě chaotických linií, geometrických tvarů, rozptýlených vzorů. Základní nátěr by měl být monochromatický, stejně jako barva sazí, jinak hrozí nebezpečí, že se jiskry ztratí v designu.

Klenotnické práce: třpytivé kamínky a kameny v úžasném umění černé nehty

Zástupcům krásné poloviny lidstva, kteří se nudíKlasický monochromatický nátěr s černým lakem, stylisté nabízejí změnu tvaru nehtu, nebo černou barvou s modrým, vínovým nebo zeleným odstínem. A ještě efektivnější taková manikúra bude vypadat s kameny a kamínky. S takovou manikúrou se nestydí jít ven. 100% to bude příjemné pro lidi kolem, aby se podívali na ruce s černou manikúrou.

Na závěr chci říci, že můžete utratit peníze za služby specialistů v salonu, což z vás udělá jedinečnou černou manikúru. A jakmile budete moci investovat do nákupu potřebného vybavení a nástrojů pro nehtové umění, postupem času si „vezměte ruku“ a udělejte si černou manikúru, ne nižší než salon, sami.