Jak strávit dovolenou v Pitsundě s celou rodinou - 2019: atrakce, pláže, místa k pobytu

Obsah:

  1. Jak se tam dostat
  2. Místa k pobytu
  3. Stravování v Pitsundě
  4. Kam jít
  5. \ t
  6. Pláže letoviska
  7. Názory rekreantů

Abcházie překvapuje svými památkami. Koneckonců, je příjemné strávit dovolenou v zemi, kde na vás čekají pouze pozitivní emoce a slunce, které mohou zdvihnout vaše duchy, dokonce i opravdové dobro. Existuje mnoho letovisek v Abcházii, kde můžete mít skvělou dovolenou, zejména s rodinou. Jedním z těchto míst je Pitsunda. Po sociálním průzkumu můžeme konstatovat:

Pitsunda je nejoblíbenější turistickou destinací.

Všichni turisté lákají příroda, památky a oblázkové pláže. A co je nejdůležitější, cesta do letoviska je prostě perfektní. Zvláště proto, že po cestě můžete obdivovat všechny krásy z okna dopravy.

Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do Pitsundy?

Pro pohodlnější a rychlejší způsob byste si měli vybrat vlastní auto. Jediné, co může zdržet cestu, je překročení hranice mezi Ruskem a Abcházií. To může trvat 15 minut až několik hodin. Pro ty, kteří milují cestování vlakem, si můžete vzít let Moskva-Sukhum. V létě tento let odlétá denně do Pitsundy. Když se dostanete do Gagra, budete také potřebovat taxi službu dostat do cíle. Většina hotelů poskytuje dopravní služby pro klienty.kteří si rezervovali místo k pobytu. Pro turisty, kteří dávají přednost létání na letadlech, by vynikající let byl létat do Adler. Dále musíte použít autobusy. Trvá to jen 2-2,5 hodiny. Pokud chcete na výlet trochu ušetřit, měli byste si vybrat cestu na cestu ve formě autobusu. To je samozřejmě ekonomické, ale ne příliš pohodlné, protože na cestě do Pitsunda je několik transferů a pěší turistiky přes hranice.

Místa k pobytu pro turisty v Pitsunda

Na území celého letoviska se nachází mnoho různých míst pro turisty. Odpočinek v pohodlných pokojích může nabídnout: hotely, mini-hotely, rekreační domy a penziony. Všechny jsou útulné a kompletní. Mezi nejoblíbenější místa pro turisty patří: "Irene", penzion "Iceberg", penzion "Danelyan". Životní náklady v těchto místech se pohybuje od 1000 do 3000 rublů. Tato cena se vztahuje na jednu osobu za den.

Pro ty, kteří upřednostňují klidný a mírný odpočinek, jsou pronajaté byty nebo penziony v soukromém sektoru dokonalé. Při výběru domů by měla být zohledněna přítomnost klimatizace, protože Pitsunda je velmi horké letovisko. Náklady na bydlení ve formě bytu bude od 1000 rublů. Vše záleží na opravě a pohodlí pokojů. Stejně jako u penzionů pak můžete relaxovat v klidné a klidné atmosféře a užívat si přírody.Život v soukromém sektoru nevyžaduje tolik nákladů jako bydlení v centru letoviska. Noční ubytování v soukromém sektoru je asi 700 - 900 rublů na osobu.

Pokrmy v Pitsundě

Čím blíže je umístění restaurací, kaváren a kaváren na nábřeží, tím vyšší jsou náklady na jídlo. Pokud hodnotíte cenovou politiku stravování v Pitsundě, pak je to téměř stejné jako v mnoha letoviscích: asi 500 rublů je jednorázové jídlo pro dva.

Kde navštívit Pitsunda v roce 2019?

Pitsunda nemá velký seznam historických památek, ale ve městě stále existují zajímavá a fascinující místa. Pitsunda Pine Grove je pro turisty velkým zájmem. Pitsunda borovice je známá po celém světě pro své léčivé vlastnosti a přítomnost dlouhých jehel. Tento háj zaujímá asi 200 hektarů půdy. Zde je nejstarší strom, který existuje na Zemi asi 500 let.

Za návštěvu stojí také úžasná ulice „Nábřeží“. Nachází se podél zálivu a má délku 5 kilometrů. Na cestě turisté splní řadu atrakcí, kaváren a focení. Pro milovníky hudby jsou stany umístěny na ulici Naberezhnaya, kde můžete slyšet místní hudebníky a abcházskou hudbu.

Turisté, kteří dávají přednost tomu, aby se seznámili s historií této oblasti, potřebují pouze navštívit "Velký Pitiunt". Toto je historickýRezervace vypadá jako starobylé město s kamennými zdmi. Výška stěn dosahuje 1,5 metru. Při prohlídce této atrakce se na cestě potkávají kasárna, muzeum, lázeňský dům a chrám.

V letovisku se nachází "katedrála sv. Ondřeje První zvaná", která vznikla v 10. století. Katedrála má nádherný orgán, zvuk, který si každý může vychutnat. Každý rok v září se v koncertním sále Pitsundského katedrály koná festival mezinárodních standardů.

Pláže v letovisku Pitsunda

Na pobřeží zálivu jsou pláže, které jsou známé svou čistou vodou, jako je sklo, a nepřítomností velkých vln. Nejdůležitější a nejrozšířenější pláž letoviska je „Central City Beach“. Pobřeží je poseté malými oblázky a vybavené lehátky a slunečníky. Turistům je nabídnuta celá řada atrakcí a jezdecké vodní dopravy. Obyvatelé mají možnost užívat si dovolenou na pláži zdarma.

Ve ​​městě se nachází písečná pláž, která se nachází hned vedle vesnice Ldzaa. Toto místo se často nazývá Rybzavodská pláž. Název je spojen s trasou autobusu, který je nejsnadnější dostat se na pláž. Část písečné pláže se nachází v blízkosti borového lesa. V této části písku se mění oblázky a pobřeží je divoké. Tam jsou také soukromé pláže pro turisty, kteří se usadili v penzionech.

Recenze rekreantů o dovolené v Pitsunda

\ t

Většina ostatních považuje Pitsundu za nejvhodnější,krásné a nádherné místo, kde si můžete odpočinout s celou rodinou. Opravdu, v resortu města nejen čistý vzduch, ale i čistá voda a pláže. To vše má pozitivní vliv na zdraví turistů. Jediné, co jsou turisté nespokojeni, jsou vysoké ceny za jídlo, stejně jako dlouhá cesta na stanici. Každý má právo na svůj vlastní názor, proto se liší.

Pitsunda je nejvhodnějším místem, kde si můžete odpočinout od krutého každodenního života a dýchat nejčistší vzduch. To je místo, kde se nachází úžasný borový les, který je schopen léčit lidské nemoci.