Jak udělat matný lak: tipy, rady a skvělé nápady na matnou manikúru na fotografii

Matte manikúra byla v poslední době velmi populární a nebude poskytovat vedoucí pozice. Mistři nail art v roce 2018 nabídli ženám zajímavé a originální nápady, které umožňují experimenty s matným designem nehtů. Nezměněným pravidlem pro matnou manikúru je však nanesení lakového povlaku na plochou nehtovou desku. Toto pravidlo není jen vynalezeno, protože matný povrch, na rozdíl od lesklého, spíše silně zdůrazňuje nepravidelnosti a drsnost povrchu nehtu. Jak udělat matný lak? Jaké jsou možnosti zajímavé matné manikúry v roce 2018?

Jak udělat matný lak?

Pokud je váš stůl naplněn lesklými laky, ale rozhodnete se udělat matnou manikúru. Matné nehty lze získat několika způsoby: zakoupením hotového matného laku pro manikúru, použitím speciálního matného provedení na dokončeném designu nehtů pomocí vodní páry nebo škrobu. Zvažte podrobněji všechny tyto možnosti pro vytvoření oparu.

Nákup hotového matného laku pro manikúru

\ t

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit matnou manikúru, je koupit hotový lak bez lesklého lesku. Speciální lak pro matnou manikúru lze volně zakoupit ve specializovaných prodejnách, ale nevýhodou této metody je omezení barev. Nemůžete získat tolik odstínů matného laku jako lesklý. Zejména proto, že lesk může být vždy odstraněn.

Použití speciální matné vrstvy na lesklou manikúru

V prodeji nejsou pouze matné laky, ale také speciální výrobky, které je činí takovými. Matný efekt se dosahuje ve všech manikúrach pomocí speciálního nátěru. Lze použít jak na běžný lak, tak na gelový lak.

Vodní pára

\ t

Pokud chcete udělat matnou manikúru vlastníma rukama doma, můžete použít navrhovanou metodu: držet nehty nad párou. To by mělo být provedeno rychle a opatrně, aby lakový nátěr neměl čas sušit před tím, než je přivede do vodní páry.

Použití škrobu

Kreativní experimenty s cílem vytvořit matnou manikúru doma lze provádět za použití doplňku stravy - škrobu. Každá žena v domácnosti musí mít tento výrobek v kuchyni. Pokud se několik kapek lakového povlaku smísí s malým množstvím škrobu, můžete dosáhnout konzistence s matným efektem. Je však velmi těžké pracovat s takovým samo-vyrobeným povlakem.

Manikúra matná v červených odstínech

Při výběru barevného nátěru pro matnou manikúru byste měli věnovat pozornost skutečnosti, že ve světlých odstínech tento typ nail art vypadá nejlépe na chytlavých odstínech. Matné nehty v červené barvě, které jsou považovány za lídra v manikúre, vypadají obzvláště světlé. Červený design byl vždy a bude nejoblíbenější. Hodnotit krásu a půvab matnéčervená manikúra ve foto příkladech níže.

Matná manikúra v burgundských tónech - trend roku 2018

Pokud vás červená barva z nějakých osobních důvodů nevyvolá, podívejte se blíže na vínové odstíny. Jejich odrůda je tak široká, že si můžete sami vybrat vhodnou burgundskou verzi pro matnou manikúru. Pokud zvolíte monochromatický matný povrch, pak je to dobrá volba. Atraktivní design však vypadá v kombinaci s leskem, jiskrami, kamínky a dalšími materiály, které slouží jako dekorace pro nehty. Nabízíme Vám prohlížení fotografií nejlepších možností pro matnou manikúru v burgundských odstínech.

Matná manikúra v 50 odstínech šedé

Matný lak je zcela bez lesku a absolutně neodráží sluneční záři. Vizuálně vypadá spíše jako sametové nehtové umění. Nejen v jasných odstínech matné manikúry přitahuje pozornost. Výběrem šedé barvy pro matnou manikúru si můžete být jisti, že vypadá elegantně. Zdálo by se to - nenápadné, barva myši a působivý vzhled v matné manikúre!

Matná manikúra na prodloužených nehtech

Matná manikúra na prodloužených nehtech dokáže zdůraznit propracovanost magického obrazu. Velmi často se pro matný design používají prvky dekoru a umělecké malby zvětšených nehtů. Vzory a krásné vzory dělají matnou manikúru dokonalou a bezchybnou.Matný povrch dobře zapadá do lesklého provedení. Tato myšlenka je často realizována ve výkonu francouzské manikúry.

Manikúra ženského matu s kamínky

\ t

Matný lak je velmi účinný s kamínky. Unikátní nail art lze provádět v jakýchkoliv odstínech palety laku. Kamínky jsou v souladu se všemi barvami. Kontrast matného nátěru a lesk jiskřivých kamenů je velmi působivý! Pouze vaše chuť ovlivňuje umístění oblázků v nehtu. A toto podnikání můžete svěřit zkušenému specialistovi, který realizuje všechny vaše nápady na matné manikúru s kamínky. Nabízíme k vyhodnocení příkladů ženské matné manikúry s kamínky na fotografii.

Zdokonalená matná manikúra s modelováním

Manikúra s matným efektem v kombinaci s vynikajícím modelováním je velmi slavnostní verzí nail art. Pokud chcete přilákat pozornost ostatních, pak tento design nehtů je právě pro vás. Manikúra v matném provedení s lištou vypadá v letním období velmi působivě. Nádherné květiny budou určitě schopny rozveselit. Akrylové kompozice vyčnívající nad matným povrchem jsou docela hodnověrné a vypadají nejlépe na dlouhých nehtech. To dokazuje fotografie sofistikované matné manikúry s modelováním.

Dnes jsme podrobně ukázali, jak efektivně vypadá matná manikúra - 2018. Je schopen ukázat ženě v příznivém světle. Ano matný lak- Hodná náhrada za lesklý povrch, zejména proto, že to není vůbec nutné kupovat. Stačí použít doporučené tipy, jak vytvořit matný lak. Profesionální mistři nail art v roce 2018 nabízejí dostatek variací na téma matné manikúry. Pro vás je zde jen volba designu.

(138 )