Jaká forma nehtů bude v trendu roku 2018?

Jak víte, móda je proměnlivá. A to se týká nejen oděvů, ale i oblasti designu nehtů. Každou sezónu se objevují nové trendy, které jsou pečlivě studovány moderními ženami módy. Pokud jde o délku nehtu, zpravidla není příliš náchylný ke změně. Krátké drápy však již nebudou tak důležité. Koneckonců, dlouhé nehty jsou opět v módě. O tom, jaká forma nehtů bude relevantní v roce 2018, budeme hovořit v dnešním článku.

Za prvé stojí za povšimnutí, že hlavním trendem roku 2018 bude přirozenost. Proto při výběru tvaru nehtů stojí za zvážení.

Měkký čtverec

Navzdory existenci různých forem měsíčku je nejvýznamnější stále náměstí. Ale ne v klasickém pohledu, ale s měkkým zaoblením. Proto nehty vypadají jemněji a žensky. Navíc tyto linie umožňují mírně snížit riziko jejich delaminace a rozbití.

Tato forma vypadá na krátkých nehtech skvěle a trochu je opticky prodlužuje. Také je to dobrá volba pro ty, kteří dávají přednost průměrné délce nehtů. Pro delší je nejlepší oválný nebo mandlový tvar.

Je třeba poznamenat, že čtvercové měsíčky jsou dobrým základem pro vytváření zajímavých kreseb a vzorů. Například geometrický design přesně odpovídá této formě více než kterýkoli jiný. Protože čáry a různé tvary budou vypadat obzvláště harmonicky. Kromě toho, tento konkrétnídesign lze snadno provést i doma. Nejlepší je použít speciální šablony se vzorem, protože jsou vhodné k použití. Pokud chcete, můžete pomocí šablony vytvořit šablonu nebo nakreslit obrázek tenkým kartáčkem. Stemping získává stále větší popularitu, pomocí které lze na nehty přenášet prakticky jakýkoliv vzor včetně geometrického.

Dívky s čtvercovými nehty si často vybírají francouzské nebo měsíční manikúry jako vzory. To není překvapující, protože jsou dobře kombinovány s jakýmikoliv obrazy a jsou vhodné i pro pracovní dny. Přechodový design a mramor vypadají méně stylově. Ten je obzvláště populární v roce 2018, takže se na to podívejte opatrněji.

Mandlovitý tvar

\ t

Je to právě mandlový tvar, který si nejčastěji vybírají dívky, které mají rád ostré měsíčky. Nicméně, na rozdíl od nich, má více zaoblené hrany, které vypadá obzvláště ženský. I když tato možnost postupně ztrácí svou popularitu, bude v roce 2018 stále relevantní.

Zvláštní pozornost by měla být věnována výběru designu, protože vzhledem k délce může vypadat bez chuti. Doporučujeme přednost monochromatického nátěru nebo neutrálních odstínů. Jako dekor jsou ideální kamínky malé velikosti a kamifubuki.

Pokud chcete, můžetezkuste udělat francouzskou manikúru. Postoj k němu je velmi kontroverzní, protože ne vždy vypadá přitažlivě na mandlově tvarovaných nehtech. Proto je velmi důležité zvolit správnou linii úsměvu. Pokud jde o barvu, je lepší vytvořit klasický bílý nátěr. Docela zajímavá je varianta takové manikúry, kde je linie úsměvu krajka nebo jiskry.

Jak bylo uvedeno výše, geometrický vzor je nejvhodnější pro čtvercový tvar měsíčku. V tomto případě však lze bezpečně aplikovat malé výkresy. Vypadá opravdu stylově a moderně.

"Pointe boty"

Novinkou loňského roku byla neobvyklá forma nehtů nazývaných pointe boty. Ona byla okamžitě oceněna ženami módy, které se nebojí být v centru pozornosti. Koneckonců, tato manikúra vypadá docela odvážně, odvážně a pobuřující. V roce 2018 jen posílila svou pozici, takže si tuto možnost vyzkoušejte sami.

Tato forma je navenek velmi podobná botám baletního pointe. To bylo základem názvu. Zvláštností nehtů ve formě "bodů" jsou nehty mírně zúžené směrem ke středu, stejně jako přímka na špičce. Variace s měkkými úhly je však nyní přípustné. Pokud jde o délku nehtů, měly by být střední nebo dlouhé. Je však velmi důležité pozorovat linii tak, aby nehty vypadaly stylově a ne vulgárně.

Design manikúry pro formu „bodů“ může být velmi různorodý. Vše záleží navaše preference. Ale stále doporučuji nepoužívat příliš mnoho dalších dekorů. Díky tomu mohou nehty vypadat přetížené a bez chuti. V tomto případě je hlavní věcí, aby byl harmonický. Nejlepší možností by bylo použít středně velké kamínky, stejně jako flitry nebo kamifubuki. Každá z nich vypadá jako krásná.

Mistři nehtů doporučují věnovat pozornost jednobarevnému potahu s akcentem. Vhodná by byla také manikúra v pastelových barvách nebo s efektem ombre.

Oválný tvar nehtů

Tato možnost je nejpřirozenější, protože je co nejblíže přirozené formě měsíčku. Proto pro ty, kteří nechtějí trávit příliš mnoho času vytvářením ideální formy, je tato možnost rozhodně vhodná.

Odděleně stojí za povšimnutí, že na oválných nehtech je možné realizovat naprosto žádnou představu. Ale nejoblíbenější možností je určitě francouzština. Měkkost linek v kombinaci s tímto vzorem vypadá úžasně. Proto, mnoho nevěst zastavit jejich výběr na tom. Můžete také experimentovat a vyzkoušet neobvyklé barevné kombinace.

Měsíční manikúra není o nic méně atraktivní. Ale pokud se vám nelíbí klasické možnosti, zkuste něco originálního. Například, "kočičí oko", design s efektem rozbitého skla, mramorové kresby nebo ombre efekt.

Bez ohledu na to, jaký tvar nehtu se vám líbí nejvíce, existuje mnoho možností designu pro každou z nich. Proto se nechte inspirovat nápady z módních přehlídek, studijních trendů a nezapomeňte vzít v úvahu vlastní preference. To by mělo být základem pro vytvoření stylového designu v roce 2018.