Jaké účesy budou v módě: PODZIM - ZIMA 2017 - 2018

S nástupem nové sezóny si prakticky každá dívka myslí o změně. A je to přirozené, protože je touha stát se elegantnější a modernější. V této věci je nejlepší kontaktovat odborníky, kteří pomohou nejen změnit obrázek, ale také vybrat nový účes. Dozvíte se více o tom, jaké účesy budou v módě pro období 2017-2018 podzim-zima.

Módní trendy pro účesy pro ženy

Stylisté považují přirozenost a ženskost za hlavní trend podzimní a zimní sezóny. Proto doporučují zvolit ne jasné, grafické linie, ale jednoduché varianty účesů. Díky tomu vždy vypadají velmi snadno a také nevyžadují mnoho času na instalaci. A to je velmi důležité z hlediska moderního tempa života.

Majitelé kudrnatých vlasů mají velké štěstí, protože v této sezóně budou nejoblíbenější. Navíc již nemusí být pečlivě uloženy. Naopak, lehká nedbalost je něco, o co se musí usilovat v podzimní a zimní sezóně.

Pro ty, kteří chtějí mírně změnit obvyklý účes, ale neusilují o radikální změny, doporučujeme, abyste udělali ránu. A nezáleží na tom, jakou formu to bude. Vskutku, v módě nejsou jen přímé nebo šikmé rány nebo dokonce ultrakrátké varianty. Je však lepší vybrat si to s mistrem, který nabídne nejvhodnější pohled s ohledem na tvar obličeje a jeho vlastnosti.

Módní dámské účesy na podzim-zimní sezónu 2017-2018

Můžete si vybrat stylový účes pro každou délku vlasů. Na rozdíl od předchozích let, v letošním roce bude v tomto trendu řada zastřihů. Proto každá žena módy najde perfektní volbu.

Pixie

Všestranný, stylový, ale zároveň jednoduchý stříbřitý účes je skutečným hitem chladného období. Vypadá tak přirozeně, jak je to jen možné, a ve skutečnosti je to právě toto, co je třeba hledat. Styling tento účes trvá velmi málo času. Kromě toho je pixie, která vyhovuje téměř každé dívce, protože existuje mnoho variant jejího výkonu.

Například, husté vlasy mohou být trochu tenké a tak nastavují ostříhat určitý tvar. V případě potřeby může mistr udělat něco kreativnějšího. Stylová asymetrie, zkosené rány, oholená whisky - to jsou nejoblíbenější možnosti, které si dívky vybírají sami pro sebe.

Stylová fazole

Klasický bob účes bude opět relevantní. Proto, pokud se vám tato možnost líbí, neváhejte se přihlásit ke svému pánovi. Ale pokud se vám klasika zdá příliš nudná, vyberte si více moderních verzí. To znamená, s odstupňováním, asymetrií, nebo s šikmými rány. To vše vypadá velmi originálně a moderně.

Caret

Oblíbený účes mnoha žen bude opět v trendu. Navzdory tomu, že to vypadá docela jednoduše, ne každý mistr to dokáže. Faktem je, že vyžaduje nejpřesnější a nejpřesnější provedení. Pouzeza těchto podmínek budou mít vlasy určitý tvar i bez stylingu.

Nespornou výhodou řezání bobu je jeho variabilita. To znamená, že není vůbec nutné narovnávat vlasy každý den a dělat klasický styl. V této sezóně, stylisté nabízejí experiment a přidat dotek nedbale na obraz. Světelné vlny jsou tedy přesně to, co skutečná móda potřebuje.

Garson

Snadný, hravý účes Garcon určitě osloví ty, kteří milují Francii. Koneckonců je před pár lety obdařena zvláštním pařížským šarmem. V této sezoně nabízíme dotek modernity. K tomu stačí přidat malý objem a vytvořit styl.

Kew na noze

V období podzimu a zimy bude na noze tzv. Náměstí. To je klasické auto s krátkými vlasy v zadní části hlavy. Tento účes rozhodně není vhodný pro každou dívku. Za prvé, v žádném případě si člověk nemůže vybrat majitele nádherných forem. Faktem je, že vzhledem k příliš krátké délce srsti budou proporce těla vizuálně zkreslené. Za druhé, náměstí na noze vypadá mnohem lépe na rovných vlasech. Proto by se ti, kteří podle povahy kudrnaté kroutí, měli se podívat na další možnosti.

Romantická kaskáda

Je třeba poznamenat, že existuje široká škála kaskádových srážek. Nejčastěji ho volí majitelé středně dlouhých a dlouhých vlasů. Koneckonců, s jeho pomocíMůžete vizuálně upravit rysy obličeje a dát vašim vlasům zdravý, dobře upravený vzhled.

Haircut Cascade je obzvláště populární u dívek s tenkými vlasy. Často jsou prosté objemu a nevypadají příliš přitažlivě. Vzhledem ke strukturálnímu účesu budou vypadat světlejší, svěží. Kromě toho budou vizuálně vypadat silněji.

Pokud jde o pokládku, není nutné ji vůbec provádět. Nejdůležitější je najít zkušeného mistra, který bude dělat tento účes podle všech pravidel. To je skvělá volba pro majitele kudrnatých vlasů.

Střih s rány

Pro ty, kteří neusilují o kardinální změny, doporučujeme udělat okraj. Díky tomuto detailu bude obraz vypadat úplně jinak. Proto je nutné použít pouze kadeřníka, který vybere nejvhodnější variantu s přihlédnutím k tvaru tváře. Navíc, pokud si přejete, můžete upravit tvar obličeje nebo zaostřit na oči.

Krátké rány vypadají velmi moderně. Dodává obličeji čerstvost, otevřenost a lehkost. Proto je nejčastěji volena mladými dívkami. Klasická možnost bouchne do jakéhokoliv věku. Kromě toho dává obrazu nádech romantiky.

Asymetrické rány nebo roztrhané vypadá snadno a snadno. Často je to ozdoba celého účesu. Na rozdíl od jiných možností je však nutné ji položit. Jinak účesVypadá to nedbale.

Obraz moderní dívky v období podzim-zima nevyžaduje příliš drastické změny. Proto je každá z nabízených stříhání velmi snadno čistitelná. To ušetří spoustu času, což je velmi důležité pro moderní ženy módy.