Jasné nápady na nehty gel polský pro léto 2019

Dosud není možné si představit design a dekoraci nehtů, aniž by byly pokryty gelovým lakem. S pomocí gelu můžete udělat manikúru pro jakoukoliv barvu a chuť, a hlavně to bude trvat od 14 do 30 dnů za různých podmínek, protože v létě je to zejména v poptávce. Různé barevné palety a odstíny umožní realizovat jakýkoliv plán pro manikúru. Gel lak je bohatší, intenzivnější, jasnější ve srovnání s běžnými laky. Manikúrní gelový lak lze provádět individuálně doma i v salonu. Dnes budeme diskutovat o nejdůležitějších nápadech, trendových barvách a originálních verzích manikúry s gelovým lakem pro horkou sezónu 2019.

Nové trendy ve světě manikúry léto 2019

V nadcházejícím horkém období se budou objevovat výrazné a stylové barvy laků, geometrických vzorů a vzorů, matných textur v kombinaci s lesklými. Novinkou léta bude možné promítnout do reality na nehty různých tvarů a délek. Módní trendy v nadcházející sezóně však dávají přednost přirozeným formám nehtů.

Krátké nehty a délka do 3 mm evokují zjevný zájem moderního nehtového průmyslu. Rozhodněte se pro praktické, pohodlné krátké nehty ve tvaru mandlí se zaoblenými rohy a nebudete litovat! Dívka s takovou manikúrou bude vypadat roztomilá, stylová, elegantní a romantická.

]

V září 2018 je mezinárodníFestival krásy "Nevsky Berega", kterého se zúčastnili různí odborníci kosmetického průmyslu: kosmetičtí, kadeřníci, kadeřníci, vizážisté, kosmetologové, holiči, návrháři nehtů atd. Co se týče našeho aktuálního tématu, problematika trendů v roce 2019 se dotkla odborníků na nehty během mistrovských kurzů, přednášek a odborných soutěží. V průběhu diskusí o módních trendech v nadcházejícím roce, nehty-mistři nedali přednost žádnému stylu, ale schválili několik technik najednou:

  • geometrie tučně;
  • rám na manikúru;
  • náramky na manikúru;
  • manikúra polka dot;
  • Design drahokamu;
  • bílá a černá manikúra;
  • 3-D manikúra.

Podle odborníků zůstane relevantní mnoho klasických návrhů, pouze v novém a čerstvém podání - francouzská manikúra s úsměvem ve tvaru trojúhelníku, elegantní elegantní manikúra ve stylu „negativního prostoru“.

)

Jasné představy o letní manikúre

Na internetu můžete najít a zobrazit mnoho nápadů na letní manikúru. Mistři nehtů budou používat širokou škálu akrylových barev, malých a velkých třpytů, kamínků, flitrů, oblázků, fólie, tekuté slídy, organzy, hedvábí a mnoho dalšího. Posuvníky budou ve velké poptávce - všechny druhy obtisků pro nehty. V roce 2019 budou relevantní jednoduché vzory, vodorovné a svislé pruhy, přerušované čáry. Letní hitRoční období bude mít také populární tropický design - různé ovoce a bobule, palmové listy a exotické ptactvo.

Originální letní manikúra

Původní verze letní manikúry bude designem nehtů s použitím craquelure laku. Při zdobení měsíčků pomocí polštářku craquelure gel je zvláštní praskání, které dodá vaší manikúre originalitu. Existuje několik typů craquelure - s velkým vzorem as malými prasklinami. Další původní možností je manikúra s kamifubikami. Zábavné konfety na nehtech vytvoří jasnou náladu a budou závistí ženy. Neztrácejte význam a skleněná manikúra nebo „rozbité sklo“. V trendu je kouzelný design nehtů s různými portréty, světlými tvářími a očima dívek, obrazy log známých značek.

Stylová manikúra s gelovým lakem se vzorem

Květinové vzory, tváře dívek, roztomilá zvířata, jednoduché nápisy a obrázky - to vše lze na jejich měsíčcích zobrazovat. Taková manikúra s obrázkem nebude nikdy vypadat nudná a každodenní. Právě naopak. Měsíček okamžitě všimne a připoutá pohledy k dobře udržovaným prstům jemných žen. Malování může být skvělým řešením pro zdobení nehtů - to je populární přístup k vytváření chladných výtisků na nehty s akrylovými barvami a štětci. K tomu jsou nejprve hřebíky pokryty barevnými laky a pak může pánnakreslete požadovaný obrázek. Samozřejmě, v takové manikúru můžete přidat trochu dekor.

Skutečné letní barvy

Trend směrem k přirozenosti zůstane v trendu. Dává přednost celé paletě pastelových barev: teplé a studené odstíny modré a růžové, máta a krémově žlutá, světle šedá a světle tyrkysová, bezvýrazná modrá a fialová, růžová čokoláda, karamel a vanilka. Korálové barvy této sezóny budou obzvláště populární. Léto, samozřejmě, diktuje své vlastní pravidla a předpisy, takže světlé barvy budou také v poptávce: oranžová, zelená a akvamarín. Elegantní efekt v manikúru zůstává s námi i nadále velmi dlouho. Možná rok nebo dva. Obecně platí, že léto je nejlepší čas pro všechno nové.

Módní design květin pro krátké a dlouhé nehty

Letní design 2019 nabízí řadu možností pro jakoukoliv délku nehtů, jak dlouhé, střední, tak krátké, s mnoha styly a kompozicemi. Varianta win-win letos v létě je gel polská manikúra, která bude obsahovat několik typů stylů v jednom. Tento design vám umožní experimentovat s barvami, kombinovat různé textury, bez ohledu na délku nehtů. Každý hřebík může být zdoben různými barvami, aranžováním květin, větvičkami.

)

Každá nová sezóna diktuje svůj vlastnípravidla, ale stále nezapomeňte, že barva nehtů by měla odpovídat barvě oblečení, oblékání, make-up, aby nevypadala vulgárně a vulgárně.