Kde relaxovat s dětmi - nejlepší možnosti pro vzrušující dovolenou 2019

Obsah:

  1. Dovolená s dětmi na moři 2019
  2. Letní prázdniny v Rusku s dětmi
  3. Dovolená v Altaj s dětmi v roce 2019

V moderním světě chce mnoho lidí cestovat, včetně dětí. Pro ně je to vždy zvláštní událost plná dobrodružství, která si budou pamatovat celý život. Proto by měli rodiče při plánování nadcházející dovolené plánovat vše co nejpohodlněji a co nejpříjemněji pro sebe i pro děti. Jaké pokyny pro letní prázdniny budou nejvýznamnější v roce 2019? To je to, co čteme v dnešním článku.

Dovolená s dětmi na moři: nejlepší možnosti pro léto 2019

Ti, kteří dávají přednost relaxaci s dětmi v zahraničí, by se měli blíže podívat na prohlídky „all inclusive“. Tyto možnosti vám umožní nemyslet na nic a plně si užít dovolenou.

Turecko

Snad jedním z nejoblíbenějších rozpočtových destinací je Turecko. Před zakoupením prohlídky však doporučujeme, abyste se rozhodli pro své preference. S nejmladšími dětmi je lepší jít do Side. Toto středisko je zvláště dobré písečné pláže s hladkým západem slunce. Doporučujeme Kemer aktivním turistům se staršími dětmi nebo jednoduše milovníky zeleně. Ale mějte na paměti, že v tomto městě je oblázková pláž. Alanya osloví ty, kteří preferují kopcovitý terén a písečné pláže. Pro dražší dovolenou fit Belek nebo Fethiye.

Je třeba poznamenat, že Turecko je jednou z nejlepších možností pro dovolenou s dětmi jakéhokoli věku. Mnoho hotelů mánádherně krásný prostor pro procházky, stejně jako různá hřiště a bazény. Kromě toho, animátoři bavit děti v téměř kdykoliv během dne. To znamená, že rodiče se také budou moci trochu uvolnit a relaxovat. Cena rodinného zájezdu se může lišit v závislosti na hotelu, měsíci a termínu rezervace. Průměrně cena za týden odpočinku pro tři osoby začíná od 30 800 rublů.

Egypt

Předpokládá se, že v Egyptě můžete relaxovat po celý rok. Ve skutečnosti to není úplně pravda, protože hodně záleží na vybraném regionu. V některých z nich může být v létě příliš horké, což bude pro děti skutečným stresem. Před nákupem jízdenky proto uveďte následující nuance:

  • podmínky hotelového ubytování;
  • mající soukromý písčitý vstup na pláž;
  • dostupnost speciálního dětského menu.

Vzhledem k těmto okamžikům si budete jisti, že nadcházející dovolená přinese pouze nejpozitivnější emoce u dospělých a dětí. Náklady na povolení často začínají od 57 000 rublů.

Řecko

Oblibu získávají také evropské svátky. Jít na týdenní výlet tříčlennou rodinou je možná i za 31 300 rublů. Zároveň budete očekávat neuvěřitelnou dovolenou v pohostinné zemi s neuvěřitelnými památkami a ohromující kuchyní. Pro děti zde rozhodně není nuda a teplé moře s hladkým přístupem je ideální i pro ty nejmenší. Pokud chcete, můžetejít na výlety nebo wellness programy pro celou rodinu.

Černá Hora

Černá Hora každoročně přitahuje mnoho rodin s dětmi. To je úžasná země s krásnou přírodou a velmi přijatelnými cenami. Kromě toho, mořská sezóna zde začíná v květnu a trvá až do září.

Hlavními středisky rekreačního střediska jsou Becici a Budva. Písečné pláže a teplé slunce - to, co potřebujete pro děti. Pokud budete chtít, můžete jít na vzrušující výlety nebo samostatně prozkoumat různá města a mořské zátoky. Náklady na týdenní odpočinek pro tři začínají od 46 100 rublů.

Španělsko

Španělsko je již několik let oblíbenou destinací pro dovolenou s dětmi. Samozřejmě sem přijíždějí lidé různého věku, protože v závislosti na vybraném resortu si každý najde něco zajímavého pro sebe. Pro nejmenší střediska Costa Brava a Costa Dorada jsou nejvhodnější. Náklady na tento svátek začíná od 42.800 rublů pro tři.

Bulharsko

Pro ty, kteří hledají možnost rozpočtu pro rodiny s dětmi, doporučujeme jít do Bulharska. Ujistěte se, že cesta bude pamatována po dlouhou dobu. Koneckonců, země je bohatá na historické památky a přírodní krásy. Kromě toho najdete mírné klima, čisté moře a zábavu pro všechny věkové kategorie. Pro nejmenší jsou k dispozici malé bazény a hřiště. Pro starší děti je zde mnoho vyjížďek, skluzavek a vodních parků. Rodinné zájezdy- od 34700 rublů.

Letní prázdniny 2019 v Rusku s dětmi

Navzdory skutečnosti, že zahraniční svátky jsou neuvěřitelně populární, existuje mnoho krásných míst pro cestovní ruch v Rusku. S nejmladšími dětmi jděte na pobřeží Azovského moře. Teplé moře a hladký vstup je pro to ideální. Mimochodem, není vůbec nutné zakoupit výlet na výlet. Pokud si přejete, můžete se vydat na nezávislou cestu a rezervovat si vstupenky a ubytování v hotelu. Pro rozpočet dovolenou, vyberte pokoje v soukromém sektoru. To pomůže ušetřit hodně, ale rozhodně to nebude mít vliv na kvalitu cesty.

Každý rok na Krym jezdí stále více rodin. Bez ohledu na zvolený resort bude zbytek úžasný. Neuvěřitelné přírodní krásy, teplé moře, jemné slunce naprosto fascinují každého. Samozřejmě, že příliš dobrý servis a systém "all inclusive" nelze počítat. Ale stejně, hlavní věc je získat pozitivní emoce a užít si rodinnou dovolenou.

Dovolená v Altaj s dětmi v létě 2019

Aktivní, sportovní rodiny často přicházejí do Altaj. Tato možnost je samozřejmě vhodnější pro žáky a starší děti. Cesta je velmi únavná a dlouhá, takže byste měli přemýšlet o všem předem. Ubytování lze nalézt na libovolném rozpočtu. Obecně platí, že celkové náklady na cestu mohou být zcela odlišné. Vše záleží na zvolené dopravě, ubytování, stravě a počtu zábavy.

Vlastně cestujeteděti jsou skvělé Dávají neuvěřitelné emoce, radost a upřímný úsměv. Ale to je nejdůležitější věc pro všechny rodiče.