Kolena a boty: Módní trendy roku 2018

Boty jsou základem každého šatníku, který nemá cenu šetřit. Souhlasíte s tím, že levné úspory budou stále „přelévat“. Boty pro každou sezónu jsou vybrány moudře. Je nutné hodnotit nejen styl, praktičnost a pohodlí, protože nejnovější novinky nejnovějšího módního průmyslu nejsou vždy nejnovější kvalitou. Ale v roce 2018 se staly módou nejen různé modely dámské obuvi, ale i doplňky jako kolenní ponožky.

Módní kolenní výšky: vytvoření ženského obrazu jakékoli úrovně složitosti

Nejmodernějším doplňkem v roce 2018 jsou kolena. Varianta "babičky" je pryč a je nahrazena průhlednými nylonovými materiály, ideálně v souladu s otevřenými botami. Díky této originální kombinaci můžete vytvořit ženský a sexy obraz. Další bonus z nošení golfu je vizuální prodloužení a štíhlost nohou. Každý model je svým způsobem jedinečný. Různá délka umožňuje experimentovat s obrázky a měnit výšku produktu. Materiály pro šití módního golfu používaly odrůdu, pokud jsou elastické.

Možnosti barev pro stylový golf v roce 2018

V poslední době byly golfové hřiště považovány za součást školního šatníku, ale světoví designéři je přivedli na novou úroveň trendového produktu dámského šatníku. Monochromatická byla vždy oceňována sebevědomými ženami, a to i v takových produktech, jako jsou golfy. Návrháři «ROCHAS» nabízejí ponožky v černé a průhledné textuře.Velmi nečekané, stylové a velkolepé!

Původní tisk kolenních výšek: vaše cesta ven, paní!

Pokud nejste inspirováni módními botami, nebo z nějakého důvodu to nepovažujete za tak módní, pak jsou ponožky pomoc! Podívejte se, jak nádherná kombinace golfu z látky s otevřenými botami vypadá, například na nejnovějších výstavách sbírek značek GUCCI, BALENCIAGA a SAINT LAURENT. Irská značka "SIMONE ROCHA" vidí ženu v barevné golfolfi, zdobenou krystaly. A "TOMMY HILFIGER" a "BURBERRY" nabízejí vytvoření odvážného obrazu se sportovní elegancí. Jasné modely golfu s potiskem oživují matný a šedý obraz.

Ohromující páry: boty a punčochy

\ t

Horny boty jsou ve vysoké poptávce mezi ženami snaží vystupovat. Souhlasíte, že tyto modely vypadají velmi sexy, spolu s krajkovými punčochami. Běhy - inteligentní volba pro jaro a podzim. Mezi dámskými botami nenajdete v roce 2018 nic praktičtějšího a pohodlnějšího! Vynikající kvalita a stylová intertwined v designu boty. Těžké boty v roce 2018 nejsou tak těžké! Navenek jsou prakticky nerozeznatelné s punčochami. Máte-li na kolenou extra tuky, a to se děje, jsou jackbooty velkou šancí skrýt tuto chybu.

Mnoho kritiků se domnívá, že boty jsou velmi kontroverzní. Důvodem je skutečnost, že boty nejsou jednoznačně vhodné v kanceláři s oblečením a pro ženyprofesí jako lékař, učitel, obsluha. Ženy z výše uvedených specialit si mohou dovolit nosit je jen před prací a vyměňovat boty za klasickou. A některé zvláštní osobnosti obecně ještě říkají boty Mušketýr boty nebo boty pro jezdecké sporty.

Živé běhy: Modely pro vytvoření živého obrazu

Motto módních bot-2018: „Boty nejen pro krásné focení, ale i pro každodenní život!“. Stačí se podívat na světlé boty, které jsou schopny opravit jakýkoliv obraz k lepšímu. Dokonce i sportovní siluety modelů bot byly vydány známou americkou společností „NIKE“ - jejich boty jsou stále v projektu, ale od samého počátku je to nápadné svým hlubokým nápadem. Červené boty takových značek jako „FENDI“, „ISABEL MARANT“, „PRADA“ úžasně odlišují ženu od životního prostředí. Díky výběru jasných bot, žena ukazuje zvláštní, individuální styl a atraktivní textury bot ji přitažlivější. Světlé lakové podpatky s podpatky do poloviny stehna jsou boty, které se konají v dámském šatníku, ale ne jako hlavní pár. Jsou vhodnější pro elegantní odrůdu.

Originální potisk na dámské boty

Podle obecně uznávaného stanoviska byly povinné boty v následujícím roce boty. Všechny modely jsou navíc módní! Ačkoli harmoniku, alespoň v těsné, s patami a bez. V roce 2018 si designéři uvědomili svou kreativitupotenciál prostřednictvím temperamentních experimentů vytvořit módní boty různých možností. Zvláště ohromen botami, botami s potiskem, který může ozdobit každou ženu. Jsou dokonale kombinovány s téměř jakýmkoliv oblečením, zejména s obyčejnými šaty a sukněmi.

Univerzální verze bot v černém

\ t

Široká noha ve formě harmoniky černých bot bude vyhovovat nejen ženám štíhlé postavy, ale i zakřiveným tvarům. Gumová podešev v botách bude díky maximálnímu komfortu a pohodlí jistější. Kombinace stylových vysokých podpatků a udržitelnosti je vysoce ceněna ženskými módy. Ale bude to praktičtější volba v černé barvě na rovném kurzu. Styl a sofistikovanost jsou prezentovány na nejnovějších velkolepých módních kolekcích s botami z nejznámějších mezinárodně uznávaných módních značek.

Díky botám, punčochám, botám a golfu můžete vytvořit obrovské množství stylových obrazů. Mezi širokou nabídkou je určitě něco pro váš vkus. Laconic, jednoduchý, brutální, odvážný, odvážný, upřímný obraz může být vytvořen s pomocí zajímavých nových bot a kreativní přístup žen dá více pikantnosti. Nosit ponožky s otevřenou botou, boty musí být elegantní a expresivní. Vyzdvihnout oblečení s chutí a inteligencí, jinak riskujete vytvoření vulgárního obrazu.

Pokud anoLíbila se mi publikace o módním golfu a botách - 2018, uložte ji na stránce sociální sítě!