Korálové manikúry 2019: 100 fotografií ohromujícího designu

Dnešní průmysl navrhování nehtů nabízí obrovské množství možností manikúry. V roce 2019 nabývá na síle více umírněného umění nehtů. Speciálně pro vás jsme si vyzvedli nejpodstatnější a nejmodernější nápady na korálovou manikúru pro každou příležitost, protože takové jemné odstíny vypadají skvěle na nehtech jakékoliv délky. Dnes jsme si stanovili cíl - identifikovat nejmodernější možnosti korálové manikúry v roce 2019.

Manikúra pro léto 2019: korálové monochromatické odstíny

\ t Začněme s nejjednodušší, ale nepochybně nejmodernější korálovou manikúrou v monochromatice. To je, když vaše nehty budou zdobeny monochromatickým povlakem. Fantazie vypadá korálovými odstíny laku s opálenou kůží. A v teplých letních dnech, tento typ manikúry vypadá docela stylově. Mottem letošního roku je jednoduchost a ženskost. Takže si nehty zakryjete monochromatickým korálovým stínem a jste v trendu.

Aktuální manikúra 2019: fotografie umění korálových nehtů s dekorem

Okouzlující korálové nehty vypadají jako lesklé pruhy, které mohou být jak zlato, tak stříbro. A jak je zařídit - let vaší fantazie. Tento design bude skvěle vypadat na dlouhých i krátkých nehtech. Vaše manikúra se stane efektivnější, pokud zakryjete jeden nebo dva nehty lesklými prvky. A jak to udělat bez klasické bundy s dekorem?Pokud chcete mít stručnou manikúru, ale zároveň se trochu od klasiky - francouzská manikúra v korálových barvách je přesně to, co potřebujete. A když přidáte klasickou verzi s dalšími blikajícími detaily a dekorem, získáte vynikající výsledek, který vás potěší i ty kolem vás.

Korálové manikúry 2019: Výjimečné zprávy

Letošní novinkou je matná korálová manikúra. Velmi krásný a velkolepý vzhled matného korálového nehtového umění může být poražen různými možnostmi designu. Kombinace s tonálními vzory, ale na lesklém povrchu je trendem letošního roku. Vypadá skvělá kombinace matného provedení s designem, který používá akrylový prášek, sametový písek, různé třpytky nebo barevné skvrny. Velmi populární možností je design nehtů pomocí ombre techniky. Plynulý přechod jedné barvy na druhou v korálových tónech vytváří neobvyklý efekt. Přetečení korálových tónů může být jak vertikální, tak horizontální, ale jako výjimka, někdy i diagonální. Coral ombre je velmi krásná volba v designérské manikúre.

Coral Manicure 2019: Módní trendy v moderním nehtovém umění

Pro krátké nehty nabízí dnešní móda manikúru s korálovými barvami ve stylu minimalismu, což znamená minimální design. Ve skutečnosti to může být dekorace s jedním vzorem měsíčku nebo v tlumených tónech nejznámějších klasických francouzských šatů.

Korálové manikúry letos nelze bez kresby. Předmět a aplikační technika mohou být libovolné. Vše bude záviset na vaší představivosti a náladě. Obrázky na nehtech mohou být složité nebo naopak velmi jednoduché. Letos v trendu geometrie, prolamované vzory a všechny druhy ozdob. A pro léto vybíráme obrazy s obrázkem ovoce, bobulí, sladkostí.

Pomocí malého modelu můžete získat manikúru s velmi krásnými modulacemi. Atraktivní je také korálová manikúra s použitím speciálního lesklého prášku. A stojí za zmínku, že móda z roku 2019 v designu nehtů umožňuje jakýkoliv designový doplněk s použitím prášku, protože taková manikúra vypadá velmi zajímavě a chytlavě.

Manikúra v korálových tónech: foto 2019

Je těžké si představit dovolenou korálovou manikúru bez kamínků. Chcete-li zářit na dovolenou, přidejte Swarovski kameny nebo třpyt na korálový lak. Mohou být různých velikostí a tvarů. Třpytivý dekor může být zdoben jako všechny nehty, takže jeden nebo dva. Kamínky mohou být doplněny jakýmkoliv vzorem, ale mohou být použity jako nezávislý dekor. S kombinací korálové barvy a drahokamu, můžete získat skutečné mistrovské dílo na nehty.

Gel manikúra - 2019: skutečné varianty korálového designu

\ t

Zvažte variantu korálového gelového laku pomocí třpytu.Pokud očekáváte nějakou oslavu, pak nepochybně, použití třpytů v manikúru bude "v předmětu." Toto nehtové umění vypadá velmi sofistikovaně a relevantně. V každodenním životě můžete také použít třpytky v korálových manikúrach, ale v malých množstvích. Jiskry, zdobené v podobě různých postav, vypadají velmi originálně.

Stylová manikúra 2019: Coral Pictures

Módní novinka v roce 2019 - aplikace obrazů hmyzu na korálové nehty, které vypadají velmi zajímavě a jedinečně. Taková manikúra je relevantní v letní sezóně. Nejoblíbenější je obraz motýlů, protože v létě vždy chcete vypadat velmi světle a stylově. Krása těchto hmyzu dává neomezený let vaší fantazie ve výkresech. Zdobí kamínky nebo jiskry, dostanete elegantní design nehtů. Křídla motýla, vyobrazená na dvou nehtech, vypadají velmi jemně a v kombinaci s korálovou manikúrou - jedinečným efektem.

Nejmodernějším vzorem korálové manikúry v tomto roce jsou květiny. Vzhled je jedinečný a romantický. Květiny mohou být různých velikostí, aplikovány na všechny nehty nebo jen ozdobit. Máte-li romantickou náladu, a chcete ji převést na nehty - kreslit květiny na korálové pozadí v akvarel technice. Navíc tento design dokonale zdobí nejen dlouhé, ale i krátké nehty. Zdobené kamínkynebo oblázky, dostanete manikúru, která bude přitahovat pohledy.

Kombinace korálového laku s jinými barvami

Pokud se chystáte udělat korálovou manikúru, měli byste si uvědomit, že paleta korálů se velmi harmonicky dostává do mnoha barev. Na nehty tak můžete vytvořit nádherné kompozice. Manikúra s kombinací korálového laku a bílého bude vypadat velmi jemně a romanticky. Kombinace korálů a růžové zvýrazní krásu a ženskost rukou.

Nejúspěšnější varianta je černá na korálu. Kresby nebo vzory z černého laku nezanechají lhostejnost. Přidání zlata do korálové manikúry dá obrazu ušlechtilý a tajemný vzhled královské osobnosti. Chcete diverzifikovat manikúru s jasem? Pak pro vás kombinace korálů s tyrkysovou. V teplém období byste si určitě měli vyzkoušet kombinaci máty a korálových květů, dávat obraz letní lehkosti a tajemství.

Uvažovali jsme o mnoha variantách korálové manikúry. Doufáme, že výběr fotografií nejnovějších a nejzajímavějších designových řešení vám pomůže vybrat si něco pro sebe.