Krásná bílá pedikúra: Nejlepší kombinace, možnosti dekorů, originální nápady z roku 2019 na fotografii

Obsah:

  1. Hlavní trendy
  2. Kompatibilní barvy pro bílou pedikúru
  3. Celkem bílá
  4. Pedikúra s bílým pláštěm
  5. Květinové motivy
  6. Zdobení rozbitým sklem
  7. Bílá ombre pedikúra
  8. Záporný prostor
  9. Bílá pedikúra s kamínky
  10. Geometrie bílé pedikúry

V roce 2019 se styl pedikúry poněkud změnil. To je způsobeno vznikem nových a velmi zajímavých technik pro nehty. Koneckonců, každá dívka chce neustále měnit své obrazy as nimi i svou pedikúru. V letošním roce je věnována velká pozornost bílé pedikúre. A pak se budeme podělit o nejlepší tipy zdobení, kombinování a zdobení tohoto typu nail art.

Základní trendy v bílé pedikúre 2019

V letošním roce přebírá zbývající tóny bílá barva. Ale stojí za zmínku, že k provedení pedikúry si můžete vybrat mléko, světle růžové, světle šedé nebo jen klasickou bílou barvu. Velmi často se tato barva používá jako akcentační prvek. Často jsou pokryté palcem. Univerzální barva je velmi dobře kombinovaná s jinými tóny, a proto se těší neuvěřitelné popularity. V letošním roce se popularita použití různých dekorací enormně zvýšila. A s tím, co přesně tóny a prvky dekorace kombinovat krásné bílé pedikúru, budeme říkat dále.

Kompatibilní barvy pro bílou pedikúru

Letos nail art mistři rádi dívky s různými barvami proprovádět manikúru a pedikúru. Jak již bylo zmíněno, bílá barva je považována za neutrální. Proto se velmi dobře mísí se všemi tóny barevné palety. V roce 2019, při výběru kombinace barev pro bílou pedikúru, je nejlepší věnovat pozornost: kávě, šarlatové, růžové, fialové, studené práškové, mátové, modré, žluté a broskvové barvě.

Velkolepá pedikúra 2019 - Celkem bílá

Úplně bílé zakrytí měsíčeků je poněkud neobvyklé a odvážné rozhodnutí, a proto se každé děvče nebude moci takhle pedikúru odvážit. Současně by měl být dokonale tvarován tvar měsíčku, protože bílá barva okamžitě přitahuje pozornost. Také to ukazuje všechny hrboly a skvrny. Více originálního řešení by bylo matné provedení, i když jen málo by to označilo za praktické. V létě mohou bílé prsteny a náramky doplnit bílou pedikúru.

Jemná pedikúra s bílým pláštěm 2019

Klasický francouzský design je velmi oblíbený nejen na rukojeti, ale i na nohách. Jemné měsíčky s bílou linií úsměvu vypadají skvěle na béžové bázi. Tato pedikúra vypadá zdrženlivě a atraktivně a je ideální pro otevřené boty. Taková pedikúra může být doplněna kamínky a korálky v rozích čáry úsměvu nebo na vrcholu nehtu a samotná čára může být kreslena ve zlatě.

Módní pedikúra s motivy rostlin a květin

\ t

Pokud monofonní bílá pedikúra vypadá matně a nedokončeně, doporučuje se, aby ji mistři umění nehtů doplnili květinovýmvýtisky nebo kresby různých rostlin. Takže pedikúra ožívá a přitahuje zvláštní pozornost. Velké, malé nebo poloviny květů lze provádět na každé noze, ale je nejlepší ozdobit jeden palec tímto způsobem a zbytek nechat bílý. Chcete-li vytvořit stejné květiny nebo jiné rostliny, můžete použít razítkování nebo použít různé samolepky.

Elegantní pedikúra v bílém tónu 2019 se zdobením rozbitého skla

V poslední době se zdá, že svět se zbláznil, každá dívka chce na její pedikúru použít módní dekor - rozbité sklo. Stojí za zmínku, že to je na bílém tónu skla, který vypadá nejvýhodnější, atraktivní a elegantní. Slídy použité v tomto designu jsou lepeny chaotickým způsobem, můžete je použít k vytvoření určitého vzoru, vyplnění jakékoliv části nehtu nebo celého prstu.

Jemná bílá pedikúra

Dělá bílou omru na nohách, dívka dostane více dobře-upravený a elegantní vzhled. Hladké protahování květin dává obraz něhy a romantiky. S křišťálově bílou je nejlepší kombinovat příslušné tóny, například nahé, pastelové nebo mléčné. Takže pedikúra nebude vypadat příliš chytlavě a velmi stylově.

Bílá pedikúra ve stylu „negativního prostoru“

Negativní prostorový design je považován za velmi oblíbený a módní způsob, jak provádět sofistikovanou pedikúru. Její podstata spočívá v tom, že při provádění jakéhokoliv vzoru by měla část nehtové deskyzůstat transparentní. Obtížnější možnosti provedení této pedikúry jsou považovány za volnou část ve formě květin, vzorů nebo srdcí. Nejběžnější průhledné zóny jsou tvořeny trojúhelníky, čtverci nebo obdélníky.

Atraktivní bílá pedikúra s kamínky

\ t

Nepochybně, bílá pedikúra vypadá velmi pěkně, ale pokud ji přidáte s lesklými kamínky, pak se vzhled nohy výrazně změní. Kamínky mohou jemně klást důraz na dobře udržované a atraktivní. V podstatě, kamínky jsou používány v oblasti kůžičky, a na velkém hřebíku jeden může dokonce udělat světelný vzor. Hlavní věc je, že výzdoba nemá příliš mnoho na nehty, jinak jemný vzhled pedikúry se promění v chytlavý a hrubý design.

Captivující geometrie s bílou pedikúrou

\ t

Geometrické výkresy jsou skvělým způsobem, jak doplnit bílou pedikúru. Tento design je rafinovaný pro dívky, které dávají přednost vojenskému stylu. Hladké čáry na bílém pozadí lze provést v různých barvách. Nejvýznamnější z nich: černá, zlatá, stříbrná, hnědá, tmavě zelená a vínová. Tato pedikúra vypadá velmi krásná a neobvyklá. Proveďte geometrické vzory na jednom nebo více nehtech. Volitelně můžete přidat jasné kamínky.

Moderní bílá pedikúra 2019 je vynikající a všestrannou volbou pro každodenní práci, odpočinek a slavnostní východy. S řadou dekorativních prvků a kombinací s jinými tóny, každá dívka můžeUdělejte si pro sebe nejmódnější a krásnou bílou pedikúru. Nebojte se experimentovat s kombinací různých typů designu a nebojte se konečného efektu, protože se to jistě učí z nepřekonatelného.

) 90)