Krásná nahá manikúra 2018: foto příklady lepšího nehtového designu

Co je to nahá manikúra? Nyudovy v překladu z angličtiny - nahý. V manikúra design, nahý je přírodní, přírodní manikúra. Při návrhu této manikúry se používají přírodní barvy. Dnes je to jeden z nejmódnějších druhů manikur, který je velmi populární mezi moderními módy. Manikúra ve stylu Nyud bude vyhovovat každé ženě slabšího pohlaví, bez ohledu na věk. Takže barvy, které se používají v tomto manikúra jsou všechny přírodní tóny, a to, odstíny béžové, broskev, pevné, růžové. V tomto článku budeme letos mluvit o módních trendech v designu nahé manikúry.

Nahá manikúra 2018: účinné možnosti

Nahá manikúra je jednoduchost a ženskost. Velmi často se provádí na středních nebo krátkých nehtech, ale pokud jste majitelem dlouhých nehtů, nezáleží na tom, protože taková manikúra vypadá skvěle na dlouhých špičatých nehtech. Nude manikúra byla vždy, je a bude v trendu, je to v podstatě klasika, která nikdy nevyjde z stylu.

Manikúra 2018: Nahé nehtové umění na dlouhých nehtech

Nahá manikúra opticky prodlužuje nehty, a proto dlouhé nehty vypadají ještě déle. Velmi populární v technologii nahé manikúry s použitím transparentních laků. Vaše nehty budou vypadat dokonale a přirozeně. A pokud jste jedli, přidejte k ní trochu drahokamu,kameny nebo flitry, dostanete slavnostní možnost. Nebudou zbytečné a aplikované kresby - toto může být v letošním roce módní geometrie, obrazy listů nebo květin.

Nahá manikúra 2018: fotopříprava matného populárního nehtového designu

Matte manikúra Nude - to je vynikající jemná a ženská krása vašich rukou. Matná nahá manikúra vypadá skvěle v jednobarevném provedení. Ale pokud se rozhodnete přidat drahokamu, ale jen trochu, získáte velmi krásnou a atraktivní manikúru. Matný podklad lze také ředit jemnými, ne chytlavými obrázky. Je velmi důležité znát matnou lehkou manikúru, že je velmi špinavá, takže majitelé této manikúry musí být opatrnější.

Nahá manikúra 2018: módní trendy

Použití fólie, akrylového prášku, různých flitrů, kamenů a kamínků nebude při provádění manikúry zbytečné, ale při použití těchto dekorací je třeba mít na paměti, že nahá manikúra je přirozená a přirozená. Nemůžete to přehánět dekoracemi. Nejlepší volbou v nahé manikúru je minimalismus. Minimalismus je vždy v módě. Po přidání nehtů s minimálním množstvím šperků obdržíte jedinečnou, módní, atraktivní manikúru. Vzorek může být geometrický vzor vyrobený s tenkými čarami nebo jen tenká čára uprostřed nehtu, nebo jemná, jemná květina nebo list. Malé tečky jsou relevantní v roce 20189 nebochaotické tahy. Bude to vypadat jako malé záplaty z třpytu, fólie nebo lesklé lepící pásky, ale musíte s tím být velmi opatrní, protože minimalismus znamená trochu.

Nahá manikúra 2018: módní příklady krátkých nehtů

Nahá manikúra je nekonečné pole fantazie jakéhokoliv designu. Díky přírodnímu základu jej lze doplnit o jakékoliv světlé a složité možnosti designu. Pro experimentování a dosažení bezchybných výsledků je nejlepší použít neprůhledné odstíny laků. Pokud používáte transparentní nebo průsvitné laky, pak některé možnosti designu ztratí svou krásu.

Nahá manikúra: nové položky 2018

V letošním roce používáte kamínky v nahé manikúre, můžete získat skutečné mistrovské dílo. Na jemném, přirozeném pozadí krystalky duhovky vypadají fascinující a magicky. Umístění kamínků je let vaší fantazie. Mohou být náhodně roztroušeny na několika nehtech. Můžete opatrně rozvinout kutikulu nebo kolem nehtu, zobrazující nějaký geometrický tvar nebo květ. Glitter v manikúra nahý vypadají velmi stylově. Představte si nahou bundu s flitry. Elegantní a půvabný vzhled nehtů vám dodá bezchybný obraz. Chcete vypadat pikantně a záhadně přidat jiskry na kresby. To může být geometrie a jemné květinové motivy. Ale jako bez klasiky -klasická francouzština Dnes se klasická bunda změnila v přirozenou. Klasický bílý úsměv byl nahrazen měkčími přirozenými odstíny pleti. Tento rok je velmi důležitá transparentní základna, na které se aplikuje bílošedá nebo bledě růžová, v blízkosti přirozeného francouzského povrchu. Tato verze manikúry vypadá velmi stylově.

Krásná nahá manikúra 2018

Nahá manikúra je manikúra, ve které jsou všechny barvy v harmonii, proto je nejoptimálnější a nejkompatibilnější s nude designem Ombre. Chcete získat jemnou, snadnou manikúru, pak vyzvednout kombinaci jednorázových a bílých laků. Rozhodněte se být kreativní a neobvyklý - přidejte černou. Pokud se chystáte na dovolenou, zřeďte ombre třpytkami. Manikúra vypadá velmi stylově, když hladký přechod barvy v poli nejen jednoho hřebu, ale i manikúry jako celku. To znamená, že každý další hřebík zakryjeme více nasycenými odstíny, začneme z nahého a postupně se střídáme ve více sytém odstínu podle vaší chuti. Pomocí různých tření, bude vaše nahá manikúra mít na unikátní vzhled. V dnešní době existuje mnoho různých tření, ale nejvhodnější pro naši manikúru - perlu nebo stříbro, stejně jako bílý chrom. Pomocí těchto tření, dostanete perlové nebo zrcadlové nehty. Můžete dokončit své mistrovské dílo s lehkými skvrnami kamínky nebo kamínky. Jediný hřebík s jemným vzorem dokončí módní vzhled.

Manikúra -2018: lokální nude odstíny laku

\ t

Velmi unikátní, jemně a jednoduše krásný vzhled nahé manikúry v nahých barvách. Pomocí jemné složky laku můžete vytvořit mistrovská díla, která vypadají velmi teple a okouzlující. To je trend pro módy letos. Kamifubuki v nahé manikúre jakéhokoliv odstínu je kombinací něhy a jasných prvků, dává slavnostní a elegantní vzhled. Vaše nálada bude záviset na tom, jak umístíte kamifubuki. Můžete je opravit chaotickým způsobem, a to buď přímo nebo jednotlivě. Vše bude záviset na vaší náladě.

V našem článku jsme se snažili hovořit o nejmódnějších trendech v roce 2108 v nahé manikúre. Nejdůležitější věcí v manikúra nahá je přirozenost, něha a ženskost. Na první pohled je to velmi jednoduchý design nehtů, ale dnes je to jeden z nejmodernějších a nejoblíbenějších.