Krásné šaty na ples 2018

Pro ples se dívky obvykle připravují se zvláštním vzrušením. Koneckonců, teď začínají nový, dospělý život. A volba oblečení pro tuto akci je důležitá a zároveň náročná. Návrháři nám každoročně nabízejí spoustu nových nápadů a možností pro tento outfit. Jaké šaty budou relevantní v roce 2018?

Módní barvy

Trendy barev večerních šatů v roce 2018 budou: tyrkysová, fialová, marsala, žlutá, fuchsiová, růžová, aqua a šedá.

Černá je dnes populární. A neměli byste se bát takových oděvů, protože designéři je přidali s výšivkou, kamínky a flitry. Proto vypadají módní a okouzlující.

Pro ty, kteří se chtějí stát královnou míče, vznikají šaty ze stříbrných nebo zlatých barev.

Módní trendy

Vytváření plesových šatů, návrháři v nové sezóně dali volnou ruku jejich představivosti. Pro zdůraznění slavnostní události navrhují vybrat si šaty na podlahu.

V této sezóně je lepší zapomenout na těžké tkaniny a složité styly. V trendu dnes, lehkost a přirozenost.Proto, aby se vytvořil obraz absolventa, módní návrháři používají lehké, beztížné tkaniny. Laconic šaty jsou úspěšně kombinovány s elegantním a zároveň jednoduchým doplňkem. Ale musíte vzít v úvahu, že by měli být trochu, protože spolu s jednoduchými šaty bude vypadat bez chuti a vzdoru.

Zvláště stojí za povšimnutí šaty v řeckém stylu. Jsou tak populární jako v loňském roce. Hlavním zvýrazněním bude skromnost, takže žádné hluboké výstřižky a výřezy v plesových šatech by neměly být.

Dlouhé šaty

Modely sálu jsou již minulostí a dnes se designéři zaměřují na rafinované a romantické modely. Velmi elegantní a slavnostní bude vypadat šaty v podlaze ve stylu minimalismu. V těchto šatech jsou jasné linie živůtek doplněny tekoucím lemem.

Hlavním trendem roku 2018 je lehká silueta, která vypadá obzvláště elegantně. Na pódiu můžete vidět obrovské množství dlouhých šatů z ušlechtilých odstínů s minimálním množstvím dekoru.

Odstíny šatů mohou být velmi rozdílné: od jemných pastelů po světlé barvy. Pro romantické povahy jsou dlouhé šaty s vysokým pasem a rozšířeným lemem. KlasikaEmpírový styl lze považovat za bodovou možnost.

Šaty s otevřeným zadem

Existuje několik typů tohoto oblečení. Liší se stupněm otevřenosti hřbetu a tvaru zářezu.

Šaty sezóny s korzetem a výstřihem na úrovni lopatek. Délka šatů může být libovolná. Sukně mohou být různé - rovné, volné, načechrané nebo těsné. Vrchol těchto šatů nejčastěji na tenkých, odnímatelných popruzích, bez ramínek nebo se smyčkou.

Malý kulatý výstřih na úrovni lopatek, většinou v kombinaci s výstřihem. Toto oblečení může být krátké i dlouhé. Zvláště působivé bude dívat se na dívky s úzkými rameny.

Návrháři doporučují absolventy, aby věnovali pozornost poklesu ve tvaru kapky. Obvykle jsou takové modely zavřené vpředu a upevněny na úrovni krku.

Šaty v řeckém stylu

\ t

Tyto modely vypadají jemně a univerzálně. Návrháři nabízejí několik možností pro prom šaty v tomto stylu.

Na lemu volného řezu může být hluboký řez.

Původní asymetrické dno se sukní nakloněné na jednu stranu.

živůtek může být také odlišný: s jedním, dvěma popruhy nebo bez nich.

Vysoký pas může být zvýrazněn přezkou, širokou saténovou stuhou nebo brož. Zadní strana oděvu je obvykle otevřená, ale může být zdobena šněrováním, stuhami nebo ruční výšivkou.

Charakteristickým rysem tohoto stylu jsou plynulé záhyby a roušky. Pro šití vždy používejte vzdušné tkaniny, jako je hedvábí, satén nebo šifon.

Novinkou v roce 2018 budou řecké koktejlové šaty. Jejich rozdíl je v tom, že lem je krátký. Tato možnost je vhodnější pro aktivní dívky, které plánují večer tančit.

Krátké modely

Výběr krátkých šatů pro ples 2018 je stejně obrovský. Při výběru takových šatů ale buďte připraveni trávit více času výběrem obuvi, protože ne každá bota zapadne do tohoto oblečení.

Pro šaty s pláštěm je nejlepší zvolit klasické pumpy nebo modely s trojúhelníkovou patou. Ale boty, laputena s červenou podrážkou s takovým oblečením nebudou v harmonii.

Skromné ​​koktejlové šatyIdeálně kombinované s čerpadly, botami, které příznivě zdůrazňují štíhlost nohou absolventa.

Šaty na koktejl

Při výběru koktejlové šaty na ples, dávejte pozor na váš typ postavy. Dobře zvolený outfit bude vždy příznivě zdůrazňovat jeho přednosti a vhodně zakrývá možné nedostatky.

Můžete nazývat skutečné dívky čísly „přesýpacích hodin“, protože si mohou dovolit téměř všechno. V tomto případě by měly být upřednostňovány takové modely, které zdůrazní tenký pas a soustředí se na ideální proporce hrudníku a kyčlí.

Pro ty, kteří chtějí skrýt zakřivené tvary, bude empírový styl dělat. Takové šaty budou moci odvrátit pozornost od zakřivených boků nebo neideálního pasu a zdůraznit to na elegantní hrudi.

Máte-li štíhlé nohy a zároveň linie pasu není dostatečně jasná, bude vám styl „baby-dollar“ vyhovovat.

Samostatné šaty

Novost sezóny lze nazvat samostatnými šaty se sukní a krátkým topem. Sukně může být jakákoliv. Čip takového oděvu je přesně jeho oddělením, kdy mezi sukní a horní částí zůstává malá otevřená plocha. Stojí však za to zvážit, že na promoce by bylo vhodnéminimálně otevřený prostor a skromný vrchol.

A-silueta

Jeden z nových módních trendů lze považovat za plesové šaty s tvarem A. Díky všestrannosti tohoto střihu je vhodný pro dívky s jakýmkoliv typem postavy.

Saténové šaty tohoto stylu vypadají překvapivě a jemně. Módní barvy budou: růžová, broskev, fialová, šedá a káva.

Vzhledem k tomu, že silueta ve tvaru písmene A vypadá poměrně skromně, návrháři se rozhodli ozdobit je různými dekoracemi. Mohlo by to být nášivka, výšivka, sypané textilní květiny atd.

Mermaid Silhouette

Šaty se siluetou mořské panny pomáhají stát se promo hvězdou, jejíž horní část je pevně přiléhající k postavě a lem je silně rozšířený. Ideální bude v tmavých barvách - modré, hnědé nebo ametystové. Možnosti v červené a černé barvě by však měly být opuštěny.

Designéři nám nabízejí široký výběr všech druhů plesových šatů. Proto si každá dívka bude moci vybrat pro sebe přesně oblečení, které z ní učiní královnu dovolené.

Jaké šaty na ples se vám líbí nejvíce?