Krásný manikúrový gel-lak na krátkých nehtech: Aktuální foto-verze 2019

Dnešní módní ženy stále více odmítají jasnou, extravagantní, dlouhou manikúru, preferují krásné nehtové umění na krátkých nehtech. Kromě toho, stylisté tvrdí, že krátká manikúra zaujme vedoucí pozici v módních trendech v roce 2019, protože je univerzální a vhodná pro jakýkoli obraz. Při vytváření okouzlujícího nehtového designu můžete použít jakoukoliv techniku ​​a použít řadu dekorativních prvků. Krásné a dobře udržované krátké nehty jsou důležité v každém ročním období a vypadají perfektně ve všech barvách.

Luxusní červená manikúra s gelovým lakem na nehty pro krátké nehty

Manikúra v červených barvách v každém provedení vždy způsobuje obdiv a přitahuje oči. Zvláště manikúra na krátkých nehtech v červené barvě je důležitá pro slavnostní vzhled. Ruce s takovým nail artem vypadají luxusní a krásné. Jasně červená manikúra na krátkých nehtech vypadá úžasně ve výkonu lunární techniky, v bílo-červené kombinaci nebo ve formě bundy s použitím kamenů a kamínků. Krásný a neobvyklý vzhled červená manikúra na krátké nehty pomocí různých samolepek, kresby v geometrickém nebo květinovém stylu.

Laconic bílý design pro krátké nehty gel lak

\ t

Bílá barva manikúry je vždy relevantní, protože v každém stylu vypadá skvěle. Bílá manikúra na krátkých nehtech v roce 2019 bude jedním z nejmódnějších a nejtypičtějšíchkonstrukčních řešení. Pro obchodní image je nejvhodnějším řešením manikúra v bílé barvě. Po přidání tohoto gelového designu s originálními stylovými nápady obdržíte jemné a okouzlující měsíčky. Použijte svou oblíbenou verzi vzoru na všech nehtech nebo postupujte podle vzoru na jednom nebo dvou prstech. Pokud je obraz aplikován na všechny nehty, použijte minimální dekor a pak bude manikúra vypadat jemně a elegantně. S bílým polštářkem na gel můžete bezpečně používat přísady ve formě kamenů, kamínků nebo fólie.

Stylový tmavý gel pro krátké nehty

\ t

Neuvěřitelně úžasná vypadající manikúra pro krátké nehty v tmavém designu. Použití tmavých odstínů dá manikúru na jemné zjemnění nehtů a eleganci. Zajímavým designovým řešením pro krátké nehty v roce 2019 bude matný černý gelový povlak s otvorem lemovaným zlatem. Neméně atraktivní vzhled manikúry ve vínových odstínech se zdobenými kameny na jednom nebo dvou prstech. Chcete-li vytvořit jedinečnou módní manikúru na krátkých nehtech, použijte odvážně tmavé odstíny s přídavkem fólie a rubu, stejně jako kombinaci lesklých a matných povlaků.

Nápady pro manikúrový gelový lak s kameny pro krátké nehty

Žádný módní a stylový design manikúry není kompletní bez přídavku kamenů. Tady a 2019 manikúra pro krátké nehty nebyla výjimkou. Třpytivé kameny a kamínky dávají nehtyneuvěřitelně luxusní a šumivý vzhled. Tento design je ideálním řešením pro dokončení slavnostního nebo večerního vzhledu. Návrhářům doporučujeme používat kameny různých velikostí a barev v dekoru nehtu. Jejich odlišný lesk vám umožní vytvořit originální, krásné vzory na nehtech, a dát skutečně slavnostní vzhled. Kameny nebo kamínky můžete použít k vytvoření vzoru po celém povrchu nehtové desky nebo ozdobením okrajů díry, rohu nehtu nebo dlažby ve středu nehtu. Komplexní a neobvyklý ornament vytvořený dekorem je neobvyklý.

Krásné a neobvyklé nail art pro krátké nehty: mramorový kámen

Pokud nechcete na nehty příliš upozorňovat, ale zároveň máte rafinovanou a elegantní manikúru - pro vás stylisté v roce 2019 nabídnou krásný mramorový kámen na nehty. Takový design je napodobeninou přírodních kamenů a minerálů. Úžasné kresby napodobující mramor nebo křemen vám dodají jedinečný a fascinující vzhled. A přidáním k tomuto vzoru kamenů, pásky fólie, třpytky nebo zlaté nitě bude design zajímavější. Mramorový kámen je módní recepce v designu nehtů z roku 2019.

Prášek v designu manikúry pro krátké nehty v roce 2019

\ t

Pomocí speciálního prášku v provedení manikúry na krátkých nehtech můžete vytvořit nádherné, jedinečné a trojrozměrné ornamenty. Prášek pro vytvoření originální manikúry může být s gelem polský jedenbarev a může být i kontrast. Chcete-li, aby manikúra byla stylová, aplikujte vzor pomocí prášku na jeden nebo dva nehty. Tato volba na nehty vypadá velmi elegantně.

Gel na leštění pro krátké nehty: fotografie vzorů a vzorů

Téma roku 2019 je velmi různorodé a každá žena módy si může pro sebe zvolit přesně designovou variantu, která bude vyhovovat a doplňovat její obraz. Chcete-li vytvořit módní a stylovou manikúru v roce 2019, můžete bezpečně používat chaotické ornamenty a přísné lakonické vzory. Vzorky gelový lak na krátkých nehtech mohou zobrazit jakýkoliv předmět. To může být obraz moře nebo přírodní krajiny, flóry a fauny, noční obloha nebo krásné památky. Jednodušší design je použití teček, hrachu, pruhů, hvězd nebo srdcí. Zůstává geometrickým motivem. Takový obraz pomůže vizuálně zlepšit tvar nehtu.

Současná barevná paleta gelového laku na nehty pro krátké nehty v roce 2019

V roce 2019 zůstává významná i černá a bílá gama v designu krátké nehtové manikúry. Kontrastní vzory na krátkých nehtech vytvoří stylový a módní obraz. Oblíbená barva v designu nehtů 2019 je šedá. Všechny jeho projevy jsou dobré - od matného až po kovový lesk. Pokud jste romantický člověk a neponáhlíte se, abyste se vzdali klasických lakonických pastelových tónů, béžové, pískové, fialové,růžové, modré a mátové barvy.

(138 )

Bez ohledu na konstrukční řešení, které byste si nevybrali pro krátké nehty, nezapomeňte: nejlepší manikúra je dobře upravená a elegantní nehty a pokusy s designem budou doplňovat krásu a eleganci.