Lazarevskoe v roce 2018 - klidné letovisko pro rodiny

Středisko Lazarevskoye se nachází v severní části Velkého Soči. Své jméno získala na počest účastníků mnoha světových plaveb a objevitele admirála Antarktidy Lazareva, který velel černomořské flotile při vstupu do tohoto regionu do Ruska. Dnes je jedním z nejoblíbenějších letovisek na pobřeží Černého moře. Každý rok sem turisté přijíždějí k odpočinku na pobřeží, objevují památky regionu a zlepšují své zdraví v jednom z místních středisek.

Jak se dostat do vesnice Lazarevskoe

Lazarevskoye se nachází 60 km od Soči. Nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak se sem dostat, je letadlem. Z mnoha velkých ruských měst se zde pravidelně provádějí lety. Ceny vstupenek začínají na 4 600 rublů. Z letiště do vesnice se dostanete autobusem č. 178 nebo taxíkem s pevnou linkou. Taxikáři také nabízejí své služby, které vás zavedou do Lazarevského za 3000 rublů.

Z Moskvy a Petrohradu do Lazarevskoye se dostanete také vlakem. Náklady na jízdenku na vlak je od 3000-5700 rublů v pravidelném vlaku a od 7700-20000 rublů v luxusním vlaku.

Ceny bydlení v Lazarevskoye 2018: soukromý sektor, hotely, penziony, all-inclusive

Nejvýhodnější možností ubytování v Lazarevském je soukromý sektor. Životní náklady zde začínají od 500 rublů na osobu a den. Vzdálenost od moře však bude nejméně 800 metrů.

Životní náklady v penzionechzačíná od 1500 rublů za den na pokoj. Vesnické hotely jsou většinou 2 a 3 hvězdy. Téměř každý má upravenou plochu pro rekreaci a restauraci. Ceny zde začínají od 2 tisíc rublů denně.

Kromě toho bylo v obci otevřeno více než 30 středisek a sanatorií a více než 50 rekreačních středisek.

Některé resortové hotely fungují v systému „all inclusive“. Náklady na pokoje v nich začíná od 1400 rublů. To již zahrnuje tři jídla.

Odpočinek v Lazarevskoye v roce 2018 u moře

Charakteristickým rysem pláží Lazarevského je jejich šířka 50-70 metrů. Většina z nich je pokryta malými oblázky, jsou zde písčité oblázky s mírným vstupem do moře.

Ve většině pláží v obci jsou zdarma. Zároveň je velmi čistý a útulný. Pláže některých sanatorií jsou placené a dobře vybavené vším potřebným pro pohodlný odpočinek.

Na každé pláži mohou turisté pronajmout slunečníky, lehátka. Fanoušci aktivní zábavy mohou jezdit na banánu, na vodním skútru, na padáku nebo na potápění.

Levná dovolená v Lazarevsky: kavárny a restaurace

\ t

Je možné najít levnou kavárnu v Lazarevskoye. Na Pavlově ulici v blízkosti nábřeží se nachází několik institucí, které fungují na principu stolování. Zde budete vždy nabídnuti první, druhé kurzy a zákusky pro každý vkus za přijatelnou cenu. Jídlo v nich bude stát kolem 300 rublů.

Útulné prostředí pro romantickou dovolenou nabízí evropské restaurace a kavárny. Mezi nejoblíbenější kavárny Lazarevsky lze identifikovat "botanika". Dobrá večeře zde může být 1-2 tisíc rublů. Mnoho restaurací nabízí turistům s dětmi speciální dětské menu.

Všude v obci jsou pizzerie, taverny a pár sushi barů.

Zábava a atrakce

S příchodem večera v Lazarevskoye je vesnice plná barevných světel, hudby a neuvěřitelných pachů, připravujících jídlo na ulici. Nejživějším místem večerního osídlení je ulice Lazarev, podél níž rostou starobylé stromy.

Na nábřeží jsou četné restaurace, kde nabízejí jak kavkazské, tak evropské kuchyně. Některé z nich mají otevřené terasy, kde můžete obědvat při večeři při západu slunce.

V létě, Lazarevskoye ráda navštívit ruské hvězdy s koncerty. Jejich koncerty můžete navštívit v Centru národních kultur.

Na hlavní ulici střediska se nacházejí bary, obchody a obchody se suvenýry. Je zde otevřeno kino „Voskhod“, kde jsou zobrazeny nejnovější filmy.

Mladí lidé v Lazarevskoye rádi shromažďují v blízkosti zábavního komplexu "Panorama". Každý večer je zde diskotéka.

Dalším kultovním místem pro mládež je Cocktail Bar Club.

Zájemci o přírodní památky regionu musístojí za návštěvu rokle Mamedovo. Jeho počátek je kamenná brána pokrytá břečťanem a mechem. Od Tuapse po Poti se táhne les Colchis, který pěstuje asi 120 druhů stromů. Zde, v blízkosti řeky Kuapse, můžete vidět vápenec "Bílá síň". Nejoblíbenějším místem lesa se staly 3 mísy, které tvořily horskou řeku. Nazývají se „Láska“, „Krása“ a „Zdraví“. Existuje legenda, že každý, kdo se v nich koupe, získá dar odpovídající názvu poháru.

Vlastní dolmen, postavený před více než 5 tisíci lety, je také v Lazarevskoe. Je to druh náboženské budovy s vlastní energií.

Turisté si užívají exkurze do 33 vodopádů na řece Jegosh. Početné vodopády tekoucí po rokli vypadají úžasně. Kromě toho mohou plavat. A nejodvážnější cestující mohou skočit do hlubokého jezera ze 7 metrů vysokého útesu.

Turistům je navíc nabídnuta návštěva starobylé jeskyně Ahshtyr, háje Hostinského javorového dřeva, pastviny Adler, hory Bolshoy Akhun a mnoho dalších zajímavých míst v regionu.

Odpočinek v Lazarevskoye s dětmi

V obci jsou hned dva vodní parky - Starfish a Nautilus. "Hvězdice" je obrovský zábavní a vzdělávací komplex, který má delfinárium, akvárium, penguinárium a exotárium. V parku se můžete nejen seznámit s delfíny, ale také plavatv bazénu. Z vodních atrakcí zde jsou: bazény, 11 tobogánů, mezi nimiž jsou extrémy, fontány, atd. Náklady na letenku pro dospělé je 1000 rublů, děti - 800 rublů.

V obci se nachází další Lazarevského delfinárium, ve kterém žijí delfíni, velryby beluga, mrož a mořští lvi. Všichni pobaví hosty svými triky a představeními. Ceny vstupenek zde začínají od 350 rublů.

Nedaleko od nábřeží je Central Park, který milují nejen mladí rekreanti, ale i dospělí. Skládá se ze dvou částí. Jeden z nich je určen pro odpočinkovou zábavu mezi obrovskými kvetoucími stromy. Druhou je zábavní park.

Výhody a nevýhody rekreace

\ t

Lazarevskoye láká turisty s jeho elegantní pláže, které mají vše, co potřebujete pro dobrý odpočinek. Obec je vhodná pro odpočinek a odpočinek. Výhody rekreace zde lze také připsat relativně nízkým cenám bydlení a potravin ve srovnání s ostatními středisky na pobřeží Černého moře.

Nevýhody, turisté zvažují velký počet turistů na vrcholu turistické sezóny. Hledání bydlení proto může mít problémy, pokud si ho předem neúčtujete. Některé nemusí mít rád oblázkové pláže. Pokud tedy dáváte přednost písku, je lepší hledat jiné místo odpočinku.