Lehká manikúra: neuvěřitelné myšlenky na nehty - 2018

Každá žena, ať už žena v domácnosti nebo úspěšná žena, společensky činná, nebo silná dáma, která dokáže realizovat své nejdivočejší fantazie, má okamžik, kdy se chce proměnit v „jemnou květinu“, malou holčičku. Ženkost však není slabost, ale relaxace, když cítíte tento svět, žijete ve smyslu rovnováhy s okolím, pak takový život přináší radost. Proto v každodenním chaosu, aby se alespoň trochu přiblížil k takovému stavu, ztělesňující směle změny ve vašem obrazu, můžete tento typ manikúry použít jako jednu z metod „módních přijímačů“.

Jemná manikúra v jasných barvách po mnoho let v trendu, v kombinaci s nejneobvyklejšími skříněmi žen a barev, má velké množství technik aplikovaných na nehty, aby byla dívka jedinečná. V roce 2018 nám byla nabídnuta široká škála variací manikúry v pastelových odstínech, ale zároveň nemůže být nevýrazná a drsná. Mistři v módním průmyslu používají mnoho různých triků, aby tento typ manikúry v jasných barvách a ochotně sdílet své zkušenosti.

Populární barevná paleta pro jemnou světelnou manikúru c photo - 2018

„Palma“ v tomto „maratonu“ má odstín Nude, což znamená blízkost barvy pleti. V roce 2018 se stín (barva) Nude stal obzvláště populární mezi módními odborníky. Bílý má svůj čestný pluk. Vypadá to pěknězajímavé a lákavé, ale s dotekem se musíte rozhodnout sami. Pokud jste více nakloněni teplým tónům, pak budete určitě hodit broskev, písek, jarní bud, banán, meruňky a růžové. Celá řada odstínů pastelových palet ve vašich rukou, milenec teplých barev.

)

Milovníci divoké zvěře, milovníci přírodních barev by měli věnovat pozornost modré, zelené, mátové a tyrkysové. Oliva a hořčice je vhodná pro ty, kteří se chtějí vzdát standardů a vyzkoušet něco nového. Chybí vám obraz lehkostí a volností? Lila a modrá barva vám ušetří. Světlé barvy se navíc dokonale harmonizují, v tomto ohledu si můžete dávat pozor na experimenty a různé kombinace barev. Jak vidíte, móda nám nabízí mnoho barevných možností pro nehty. Trendy v roce 2018 neuvádějí žádný specifický rámec, není vůbec nutné aplikovat lak s jednou silnou vrstvou, protože transparentní a průsvitné laky jsou v módě.

Hřebíky s lehkou manikúrou s použitím perleťového rubu

V poslední době se lidé chopili žízně po experimentování s materiály a jejich složkami, je dobré, že tato technologie nám poskytuje nejnovější technologie a odborníky v oblasti krásy a zdraví. Příkladem je nádherná perla, která snadno změní klasickou světelnou manikúru na exotické ovoce, které přitahujejeho neobvyklý vzhled. Rozemletý polymerní prášek rozetřete. Složení, index mletí a další vlastnosti prášku vám umožní dosáhnout velmi odlišných výsledků: můžete dát své nehty lesk na dobře leštěné auto, ale perleťové třítění bude nejvíce rafinovaná volba. Tento prášek perleťové barvy má tendenci refrakční barvu, čímž vytváří hru barvy, stejně jako polární záře.

Perlové tření je vhodné zaměřit se na určité nehty. Vše, co potřebujete, je zakrýt všechny nehty jakýmkoliv lakem a zdůraznit perleťovým pigmentem, čímž vytvoříte skromnou a elegantní manikúru. Ale můžete udělat přesně opačně a zakrýt se třením téměř ve všech nehtech, a pár z nich zvýraznit matný nebo obyčejný lak. Předpokládejme možnost použití perleťového třítění pro všechny nehty, bude to vypadat nádherně na slunci.

Dekorace v manikúru v jasných barvách

Klasika je nesmrtelná, ale má tendenci palet a ztrácet příležitost dát nám jasné emoce, stejně jako klasickou verzi lehké manikúry, co dělat? Můžete ji ozdobit pomocí dekorace, ale to by mělo být provedeno s určitým znepokojením - prvky dekoru a manikúry by měly být v souladu s ostatními, je nutné zachovat její něhu, aby se zachovalo kouzlo, které nám dávají pastelové odstíny. Následující možnosti jsou dobré: Kamínky, konfety (kamifubuki), rub (holografické,zrcadlo). To bude vaše manikúra mnohem krásnější a přidat dotek neobvyklosti. Také pro lehkou manikúru je metalizovaná lepicí páska naprosto vhodná, s její pomocí můžete vytvořit skutečné umělecké dílo, stačí si hrát s druhem pruhů (rovné, klikaté, zlomené čáry).

)

Vizuální „sametovou“ lze podat pomocí prášku a písku, tento typ dekorace není o nic méně vhodný pro lehkou manikúru a činí ji skutečně okouzlující. Make akcenty nebo zdobí všechny nehty - vaše volba, obě možnosti budou vypadat skvěle v kombinaci s tímto typem manikúry. Osvědčená možnost dekorace - kresby skládající se z hladkých a tenkých čar. Pro tuto metodu se hodí abstraktní kadeře, květinové motivy, krajky atd.

Lehká manikúra na krátkých nehtech: matné možnosti

V roce 2018 jsou vyžadovány odvážné experimenty se strukturami a jejich kombinace s klasickými možnostmi manikúry, vzhledem k tomu, že matná manikúra bez jakýchkoliv otázek bude ve světě módy velmi populární. Odborníci se domnívají, že nejúspěšnější verzí s matným povrchem je použití tmavých tónů. Samozřejmě, že nesouhlasí s použitím lehkých matných tónů, naopak je považují za velmi kreativní, protože je stručný a velmi originální. Při práci s lehkým matným povrchem budou nahé tóny nejvšestrannější, což doplníjakýkoliv obrázek, ale můžete použít i jiné odstíny: máta, levandule, šedá a růžová.


Moderní trendy říkají, že můžete a měli byste míchat textury, a nejmódnější varianta je považována za neúplný kryt nehtů s matným lakem, a vyplňte zbývající prostor klasickým leskem, jiskrami nebo třením.