Lemon manikúra: zajímavý design pro světlé letní vzhled

Obsah:

  1. Manikúra s citronem pro krátké nehty
  2. Navržená manikúra
  3. Manikúra s citronovou barvou s dekorem
  4. Myšlenky na fotografie 2019

Moderní ženy módy, které sledují současné trendy, vědí, že v roce 2019 je barva citronu právě na vrcholu popularity. Používá se doslova všude, od oděvů, doplňků a povrchové úpravy nehtů. V letní sezóně asi každá dívka chce do svého vzhledu přidat jasné barvy. Nepopírejte si takovou radost. Pro každou dívku jsme navíc připravili výběr nejtypičtějších a originálních nápadů.

Manikúra s citronem pro krátké nehty

Navzdory tomu, že krátké nehty jsou již dlouho populární, mnoho dívek stále věří, že je nemožné na nich realizovat některé myšlenky. Ve skutečnosti je to mýtus, protože hlavní je vybrat vzor založený na vlastnostech nehtové desky. Pouze tímto způsobem můžete dosáhnout harmonické kombinace.

Pokud jde o manikúru citronu, v tomto případě je to vhodné. Samozřejmě byste neměli dělat kresbu skládající se z mnoha detailů. Dobrou alternativou jsou malé citrony na několika měsíčcích. S tímto přístupem bude design vypadat velmi stručně a zároveň stylově. To je efekt, který stojí za to v roce 2019.

Správně se má za to, že pro krátké nehty je nejlepším řešením monochromatický povlak v citrónové barvě. Některým se tato možnost může pro někoho zdát příliš jednoduchá a nudnánaopak, zbytečně statečný. Proto vždy poslouchejte svou vizi dokonalé manikúry, bez ohledu na všechny současné trendy.

Navzdory skutečnosti, že tato barva je velmi jasná, je dokonale kombinována s jinými odstíny a vzory. Proto mistři nehtů často vytvářejí úžasně krásné vzory pro každou příležitost. Mezi nimi je monochromatický povlak ve formě kombinace citronové barvy se žlutým, oranžovým, červeným, modrým nebo černým tónem.

Design citronu navíc vypadá skvěle s jinými kresbami. Například obraz motýla, květinové tisky a dokonce i geometrie jsou schopny hrát s novými, jasnými barvami v takové kombinaci. Vyberte si barvu pro sebe, nebojte se experimentovat. To je fascinující proces, který pomáhá zaměřit se na obraz nebo jen ukázat svou vlastní vizi manikúry.

Manikúra s citronem s designem

Krásná barva citronu vypadá dobře v jednobarevném provedení a také kombinuje s různými vzory. V závislosti na sezónnosti, aktuálních trendech a vlastních preferencích vyberte jednu z nabízených možností.

Jak víte, gradient manikúra kombinuje několik odstínů. A to nejen z jednoho měřítka, ale také z kontrastu a někdy nečekané kombinace odstínů. Proto může být vždy použita barva citronu k vytvoření efektu ombre. Taková manikúra nebude nikdy zanedbávána díky svému jasu.

Ačkoliv je uvedenStín je dostatečně jasný, lze ho použít i pro klasické návrhy. Jedná se o slavnou bundu a měsíční manikúru. Samozřejmě není vhodný pro pracovní dny. Ale obecně, pro letní sezónu - to je skvělé rozhodnutí pro každý den. Pokud si to přejete, můžete takový design udělat i na slavnostní akci. Mějte však na paměti, že v tomto případě by měl být celý obraz vybrán dokonale.

V poslední době je obzvláště oblíbená manikúra barevných bloků. To znamená, že v jednom provedení kombinuje několik odstínů, které jsou od sebe jasně odděleny. V tomto případě můžete použít nejen podobné, ale i kontrastní tóny. Každá možnost vypadá zajímavě svým vlastním způsobem.

Šťavnaté ovoce a bobulovina jsou vhodné pro relaxaci a jen horké letní dny. Nejčastěji si dívky vybírají ananas, limetku, pomeranč a citron. Ale v módě a dalších možnostech, které vyhovují nejrůznějším odstínům laku. Mimochodem, v poslední době se staly populárními kresby ve formě zmrzliny, oblíbeného koktejlu nebo dokonce jídla.

Žádný trend v uměleckém světě nehtů se neobejde bez květinového designu. Proto je kombinace citronové barvy s objemnými nebo minimalistickými květy a větvičkami poměrně předvídatelná. To však neznamená, že by měl být opuštěn.

Geometrický design potěší mnoho dívek. Jeho hlavní výhodou je univerzálnost. To znamená, že můžete kombinovat různé linie, tvary a odstíny. Plná vůlefantazie určitě potěší každou módní ženu.

Pro milovníky abstraktních kreseb doporučujeme kombinovat je s jasnými barvami. Také stojí za to se podívat na stylovou alternativní mokrou verzi. Vytváří se pomocí kartáče, který míchá nezředěný gelový lesk. Výsledkem je neuvěřitelně krásné propletení odstínů na nehtech.

Někdy na citrónovém stínu realizujte velmi nečekané nápady. Vynikajícím příkladem jsou zvířecí tisky. Ukazuje se, že na nehtech nevypadají příliš realisticky. Zároveň to však podtrhuje povědomí o hlavních módních trendech v roce 2019.

Manikúra s citronovou barvou s dekorem

Dokonce i jasná, bohatá barva nevylučuje použití dodatečného dekoru. Takové rozhodnutí určitě osloví ty, kteří nemají rádi různé kresby.

Všimli jsme si však, že různé dekorativní prvky by měly být používány v příliš velkém množství. Jinak i ta nejkrásnější manikúra bude vypadat směšně. Nejlepší možností je několik kamínků na dvou nehtech. Také je perfektně kombinován s rozptylem citronové barvy na flitry a lepicí páskou. Většinou se poslední možnost používá k vytvoření součástí v geometrickém provedení.

Kamifubuki a fóliové prvky jsou skvělým doplňkem pro citrónové měsíčky. Často se nanášejí na základní nátěr nebo na transparentní podklad. Účinek je zcela odlišný.Příklady fotografií to podrobně demonstrují.

Manikúra s citronovou barvou: fotografické nápady 2019

)

)

Kreativní, odvážné a otevřené dívky často experimentují s módními novinkami. To umožňuje nejen transformovat externě, ale také opustit vnitřní komfortní zónu. Tato zkušenost bude užitečná pro každého, takže byste měli začít hned teď.