Letní dámské kraťasy: Módní trendy - 2018

Dámské kraťasy jsou jedna věc, která nikdy nevyjde z módy. V roce 2018 nabídli návrháři obrovské množství jedinečných šortek. Všechny jsou vyráběny v různých stylech, od klasické verze až po šokující. Dnes Vás zveme k seznámení s nejmódnějšími styly a současnými kombinacemi v létě 2018.

Ohromující modely šortek s ozdobnými prvky

V roce 2018 stojí za to věnovat zvláštní pozornost hojnosti dekorativních prvků na šortkách. Dříve se designéři snažili vyzdobit pouze kožené modely šortek, ale v nadcházející letní sezóně nabídli možnosti zdobené látkou. Velkolepé modely šortek s perlami a kamínky od značek „MONCLER GAMME ROUGE“ a „MOSCHINO“ vás na první pohled zamilují.

Kreativní kombinace šortek s módním oblečením

V dnešní době se stalo módou nosit průsvitné výrobky. Aby však vypadaly stylově a módní, a ne vulgární, musíte si vybrat správné oblečení pro síť. Šortky jsou ideálním řešením pro vytvoření sexy obrazu. Kombinace módních šortek a zajímavého šatníku je zastoupena v mnoha sbírkách slavných návrhářů. Nejmodernější obrazy v tomto stylu nabízely značky: BRITSKÁ VYŠŠÍ ŠKOLA UMĚNÍ A DESIGN MOSKVA BA (HONS) FASHION, FRANCESCO SCOGNAMIGLIO, ATELIER KIKALA. Módní důraz v některých obrazech je nejen na šortkách, ale i na lanech, které zdůrazňují eleganci a originalitu.

Kožené šortky -nadčasový výrobek

Po mnoho let byly kožené šortky trendovým prvkem v dámském šatníku. Výrazný a odvážný obraz lze vytvořit výběrem modelů z kůže slavných značek „PHILOSOPHY DI LORENZO“ a „MOSCHINO“. Kombinace kožených šortek s klasickým topem umožňuje ženám vypadat velkolepě vzhledem k tomu, že moderní modely kožených šortek dokonale zdůrazňují postavu.

Pletené kraťasy: teplo a pohodlí

\ t

Obvyklá pletenina je vynikající materiál pro šití dámských šortek. Teplé pletené modely „MONCLER GAMME ROUGE“ v modrých odstínech jistě přitahují pozornost a stávají se módním přízvukem v obraze vytvořeném ženou.

džínové šortky pro ženy módy

\ t

Pro horké léto jsou ideální džínové modely krátkých šortek. Džínové kraťasy RE /DONE vypadají velmi výhodné. Džínové kraťasy Ultrashorts harmonicky ladí s módním tričkem, top, košili. Pokud jde o boty pro džínové kraťasy, můžete říci, že pro ně jsou vhodné všechny sportovní boty.

Ohromující síťované šortky-2018

Odvážnější ženy, které dávají přednost svému obrazu, mohou si vybrat ultralehké šortky, například: mléčné nebo černé modely od firmy MONCLER GAMME ROUGE. Samozřejmě, že ne všichni budou moci chodit po centrálních ulicích města v upřímných šněrovacích šortkách, které se podobají spodnímu prádlu, ale pokud se odváží, bude vypadat úžasně.

Velkolepé dámské kostýmy s kraťasy

Proč jsou dámské šortky s každou sezónou stále více odsouzeny? Šortky jsou pohodlné na procházce, na pláži a jejich klasické vystoupení je povoleno v kanceláři bez oblékání. Dámské kraťasy, vyrobené v souladu s přísností klasiky, v roce 2018 nedosahují kolena. Designéři přehlíželi milovníky kostýmů. Designéři značky „BAUM UND PFERDGARTEN“ doporučují šedo-modré možnosti a „EMILIO DE LA MORENA“ nabízí ohromující šortky v kombinaci s popruhem. Značka "UNRAVEL" neskrývá touhu po metalu a vydala vynikající modely dámských šortek v sadách.

Šortky a obchodní image

Klasická verze módních šortek je pouze jedním modelem, který se správnou kombinací s halenkou lze nosit i v kanceláři. Dámské kraťasy se nosí nejen s módními tričkami, ale také pod obchodními kabáty s botami s podpatky. Módní návrháři značky „LENA LUMELSKY“ doporučují šedé klasické šortky s podvazky pro práci. Při práci v takových šortkách neuvidíte šikmý vzhled. Všechno je skromné. Slušně S chutí.

Šortky-2018: světlá paleta barev

Jasné a nasycené odstíny materiálů používaných při výrobě šortek jsou trendové. V klubu můžete bezpečně nosit kovové šortky. Červené modely šortek značky SWEDISH FASHION TALENTS a žluté značky z TSITE BY TAMARA TSITELADZE budou na vrcholu své popularity v roce 2018. Designéři při vytváření svých módních kolekcí nejsou ničím omezeni, protože jejich představivostvyjádřeno v jasných barvách. Žluté a červené odstíny zaujímají vedoucí postavení v nadcházejícím létě. Lze je snadno kombinovat s dalšími módními skříňovými prvky a vytvořit tak ohromující letní vzhled.

Bílé kraťasy - atraktivní obraz

Žena v šortkách je důvodem mluvit. V roce 2018 jsou velmi důležité bílé šortky. Určitě budete vypadat jemně, žensky a atraktivně v bílých šortkách od firmy LENA LUMELSKY. Ale pamatujte si, že bílá barva podtrhuje vady postavy. Krásné tělo - krásné oblečení!

Šortky

Léto 2018 je čas, kdy je čas se zbavit obrazů „šedé myši“. Návrháři nabídli tolik možností pro sexy šortky, které vám umožní vytvářet odvážné obrázky. Připravte se na závistivé pohledy a skládací hlavy mužů! Pokud jde o výtisky na šortkách, můžete říci jednu věc: jsou v módě! Nejdůležitější jsou proužek, abstrakce a dravý tisk. Ornament v pastelových barvách na šortkách nabízí módní návrháři značky „SANTONI EDITED BY MARCO ZANINI“. Tyto modely jsou pamatovány na originalitu.

Tipy pro stylisty: vybrat šortky

Správně nastavte délku a tvar šortek. Pro ženy krátkého vzrůstu, stylisté doporučují nosit kraťasy s vysokým pasem, protože tyto modely vizuálně natahují postavu a dělají z ní vyšší vzhled. Nejen dlouhosrsté krásy si mohou dovolit nosit kraťasy. Různé modely v roce 2018otevírá široké možnosti pro vytvoření jedinečných a stylových obrazů a nadýchaných dám.