Letní kolekce - 2018: módní detaily

Módní kolekce letní sezóny mají vždy originalitu, vzpouru barev, ženské siluety a odvážné kombinace. Módní trendy léta 2018 jsou prezentovány v komplexních stylech s mnoha drobnými detaily: krajkou, výšivkou, flitry, kontrastními pásy. Díky malým akcentům jsou vytvořeny rafinované a stylové obrazy. Dnes se setkáme se zajímavými ženskými sbírkami pro letní sezónu takových značek jako Balmain, British Graduate School of Art and Design v Moskvě, Calvin Klein, Gucci, Giorgio Armani, Prada, Sonia Rykiel, H & M a Victoria Beckham.

Kolekce americké módní značky Calvin Klein

Značka Calvin Klein z Ameriky nabídla v roce 2018 romantické modely dámských výrobků. Designéři použili bohaté červené, hnědé, žluté odstíny k vytvoření jemných ženských obrazů na pódiu. V kolekci Calvin Klein převládají volné řezné styly, a proto jsou všechny produkty pro léto poměrně praktické.

Gucci Delightful Summer Collection

Globální značka Gucci slibuje jasné léto. Většina položek z kolekce 2018 je zdobena flitry, korálky, perlami. Zvláštní důraz je kladen na barevné kontrasty. Měkká textura látky dělá obrazy ženským a originální střih vám umožní vytvořit jedinečné luky. Sbírka obsahuje všechny nuance Gucci stylu: originální klobouky, módní šperky, stylové brýle. Jsou to malé části, které v létě pomohou spojit všechny druhy modelů.

Svůdná sbírka pódií Giorgia Armaniho

Impozantní letní kolekce Giorgia Armaniho je prezentována ve formě elegantních retro obrazů. Černá barva kolekce je krásně doplněna všemi barvami duhy. Opletené korzety, výzdoba v podobě světlého hrášku, legrační klobouky a originální bižuterie umožňují ženám v letním období vypadat ohromující.

Nejzajímavější varianty letní dámské skříně z Prady

Prada nabídla k vysoké módě letní kolekci inspirovanou originální geometrií, výtisky a neobvyklou kombinací různých texturních textilií. Kolekce Prada se nezdá být provokativní vzhledem k sytosti barev. Originální tisky a výšivky na letních modelech, které designéři umístili na nejnepředvídatelnější místa na výrobku, vytvářejí vzpurné a zároveň elegantní obrazy. Zvláštním prvkem kolekce Prada jsou tašky, které dokonale doplňují stylový vzhled. Nejen miniaturní spojky, ale i masivní modely sáčků umožňují ženě být v trendu. A není nutné vyzvednout tašku, aby odpovídala oblečení, hlavní je vybrat styl.

Nejzajímavější dámské výrobky z kolekce Balmain

Letní kolekce Balmain pro rok 2018 má převažující černobílé barevné schéma. Módní výrobky jsou ideální jako večerní možnost. Příčné černobílé pruhy učiní obraz vizuálně širším, protože pro ženy s extra kilami není možné zvolit některé možnosti.Je lepší se podívat na monochromatické modely. Také krásné letní oblečení nabízí značka Balmain pro milovníky šedé a bílé.

Victoria Beckham: jedinečný styl kolekce 2018

Pokud mluvíme o romantice, pak se okamžitě objeví ženská kolekce značky Victoria Beckham. Pro letní sezónu nabízíme neobvyklou řadu volných šatů, vyrobených z tekoucích materiálů. Na jedné straně se letní kolekce Victoria Beckham může zdát trochu jednoduchá, ale pokud se podíváte na navrhované modely, můžete pochopit hloubku elegance a sexuality stylu.

Bold nápady designu od britské vysoké školy umění a designu v Moskvě

\ t

Nezapomenutelné modely délky podlahy jsou prezentovány na letní módní přehlídce sbírky Britské vysoké školy umění a designu v Moskvě. Velmi originální a dobře propojení návrháři ve svých modelech romantiky a kreativity. Všechny nejpůsobivější oblečení britské Vyšší školy umění a designu v Moskvě jiskří, odletí a třpytí se. Moderní obrazy kombinují několik stylů - romantickou a odvážnou ulici.

Sonia Rykiel: dotýkání se sbírky-2018

Moderní módní společnost Sonia Rykiel představila letní kolekci lehkých bavlněných tkanin. Všechny módní letní trendy jsou zobrazeny na molu ve formě jemného úpletu, jemných odstínů, kostkovaných výtisků a romantických volánků,které vám umožní vytvářet ohromující romantické obrazy a každodenní život.

H & M: Letní kolekce pro sport

Ukázalo se, že sportovní kolekce značky H&M je funkční a velmi ženská, a pokud vezmeme v úvahu skutečnost, že všechny modely jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, hodnota ženských sportovních značek se zdvojnásobuje. Modely jsou nejen praktické, pohodlné, ale také šetrné k životnímu prostředí. H & M značkové oblečení postrádá švy, což umožňuje designérům ušetřit na tkanině a také je cítí pohodlně během cvičení. A když, stejně jako v létě, zapojit se do sportu? Tak proč to udělat v módní a stylové sportovní oblečení z H & amp; M!

Všichni designéři výše uvedených značek transformují autorské výtisky do módního oděvu. Podtržená ženskost dokonale zapadá do romantických obrazů léta. V mnoha letních sbírkách je hlavní důraz kladen na střih, nestandardní dekorace, skryté střihy na šaty a sukně. To vše v jednotě vytváří lehké, sexy a sofistikované obrazy.

Samozřejmě, že podrobný přehled všech letních sbírek z roku 2018 je nereálný. Pokud však charakterizovat všeobecně, pak jsou všechny otázky prezentovány ve formě nádherných a originálních luků od světových tvůrců módy. Nadcházející sezóna vám umožní kombinovat oblečení různých odstínů a stylu. Všechny letní modely umožňují léto 2018vytvořit úžasně atraktivní vzhled, zůstat módní a stylový.