Letní kresby na nehtech: Nápady pro rok 2018

Letní manikúra se vyznačuje množstvím jasných barev a neobvyklých, optimistických kreseb. Aby vždy zůstala v trendu, každá dívka by měla vědět, jaké trendy v nehtovém umění budou relevantní v nové letní sezóně.

Skutečné myšlenky

Pro léto 2018 nabídli designéři jasné a syté barvy a expresivní návrhy. Nejoblíbenější bude žlutý, červený, zelený, modrý a cypřišový odstín.

To však neznamená, že by při vytváření manikúry měly být odstraněny pastelové odstíny. Pro každodenní manikúru jsou stále relevantní.

K novinkám patří kovový lesk na nehtech. Lze jej použít naprosto v každé manikúru.

Super jasná manikúra

Světlé šťavnaté odstíny budou nejvýznamnější při vytváření letní manikúry. Jsou schopni zvýšit sebeúctu a postavit nás na pozitivní. Manikúra je schopna vytvořit takový efekt, ve kterém se používá několik jasných odstínů najednou. Můžete udělat všechny nehty multi-barevné, nebo si můžete jednoduše vybrat 1-2 nehty s tématickým vzorem.

V létě bude nejoblíbenějším mořem,zeleninové, ovocné motivy nebo abstraktní kresby.

Chcete-li provést letní manikúru, můžete použít různé techniky - francouzsky, ombre, atd. Nejdůležitější věcí je použití honosných odstínů.

Měsíční manikúra a francouzština

Tento návrh je relevantní kdykoliv během roku. To je jen v létě, má některé rysy. Měla by být originální a vyrobena v jasných barvách. Můžete snadno získat tento výsledek, pokud nahradíte nudný bílý pruh barevnou linií, což je širší. Další verze letní bundy - zdobení nehtů květinovým vzorem.

Obdobným způsobem se provádí lunární letní manikúra. Pro kreslení otvoru je vybrán kontrastní odstín. Navíc může dávat neobvyklý tvar.

Manikúra květin

Uplatnění květinových vzorů na nehtech bude relevantní nejen na jaře, ale iv létě. Jediný rozdíl je sezónnost květin. Jaké květiny si vybrat? Podívejte se kolem sebe a okamžitě uvidíte odpověď. Nejvíce módní v této sezóně jsou růže, lilie, máky, chamomiles a orchideje.

Můžete udělat tuto manikúru sami. Pokud si nejste jisti, že můžete nakreslit dokonalou květinu, vždyckyMůžete použít šablonu nebo samolepky. Střed květu může být zdoben kamínky. Při výběru pozadí se musí řídit tím, že musí odpovídat alespoň jednomu prvku květu.

Letní design má jasné pozadí. Hlavní nátěr může být růžový, fialový, zelený, červený, atd.

Šťavnaté ovoce

Co je s létem spojeno? Samozřejmě se šťavnatým zralým ovocem. Díky nesčetným nápadům je v létě velmi oblíbená ovocná manikúra.

Co lze aplikovat na nehty? Chutné bude vypadat kiwi, pomeranč, meloun, hrozny, jahody a další ovoce a bobule.

Ovocné měsíčky vypadají neuvěřitelně světlé a stylové. A realistická textura ovoce v kombinaci s jasnými barvami vás snadno odliší od davu.

Chcete-li vytvořit takovou manikúru, můžete použít šablony nebo použít obrázek na nehty pomocí párátka nebo jemného kartáče.

Zvláštností letní manikúry je absence přísných pravidel. To znamená, že každý prst může být ozdoben individuálním ovocným vzorem. Nebojte se, že to bude vypadat příliš jasně. Taková manikúravelmi pestré a neobvyklé.

Geometrické vzory

Použití geometrických vzorů v manikúru je důležité v každém ročním období. To je jen na léto, musíte je kreslit v jasných barvách.

Co uplatnit? Cokoliv - rovné čáry, asymetrické nebo abstraktní tvary. Hlavní je, že jsou světlé a barevné. Obtěžujte se s kompozicí také nestojí za to. V létě máte možnost kombinovat v jednom manikúru vše, co si přejete. Mezi favority sezóny patří body, kosočtverce a obdélníky.

Před nakreslením obrázku přemýšlejte o místě, kde budete. Není nutné soustředit vše na jedno místo, protože to může vypadat nedbalé.

Geometrická manikúra je považována za spásu těmi, kteří nejsou silní ve kreslení, ale chtějí, aby jejich nehty vypadaly stylově. V tom může pomoci skotská nebo vzorkovnice. Dalším způsobem, jak provést manikúru, je zakrytí nehtové desky jasným lakem a naneste tenké čáry, tečky nebo cikcaky s kontrastní barvou.

V roce 2018 bude mezi geometrickými variantami nail artu velmi populární patchworkový styl.

Letní ombre

Technika ombre je dnes neuvěřitelně populární. Předpokládáhladký přechod mezi barvami.

Letní orámování se vyznačuje jasnými odstíny. Vypadá to nejen odvážně a kreativní, ale také stylové. Novinkou v roce 2018 bude kombinace v jednom manikúru ve stejné době 5-7 odstínů. V tomto případě bude mít přechod mezi nimi jasné hranice.

Obvykle se při použití gradientu provádí horizontální přechod. Tato technika vizuálně dělá nehet déle. Ale v létě 2018 na vrcholu popularity bude vertikální ombre. V tomto případě se přechod provádí od pravého okraje nehtové desky doleva nebo v opačném směru. Alternativně může být hladký přechod proveden z malého prstu na palec.

Námořní témata

S přístupem z léta je každý z nás v očekávání dovolené a cestování. Proto, při výběru design manikúra, mnozí jsou vedeni na pláži téma.

Pro takové manikúry jsou ideální modré a modré tóny, které mohou být zdobeny mořskými atributy (mušle, kotvy, volant nebo hvězdice). Kromě toho můžete kreslit západ slunce, mořské vlny, palmy, atd.

Manikúra s kamínky

Zdobení nehtů kamínky je vždy důležité. V letních měsících lze použít na všechny třpytky, korálky a oblázky.Je důležité, abyste to nepřeháněli. Proto odborníci doporučují vybrat jeden druh kamínků a použít je k zvýraznění 1 nebo 2 prsty.

Letní manikúra otevírá dívkám obrovské pole tvořivosti a nabízí tak možnost vyjádřit své představy o tomto ročním období.

Jaký typ manikúry dáváte přednost v létě?